رفتن به مطلب

کمک در مورد انتقال فایل به هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه سایت وردپرسی دارم که از اول فایل های دانلودی رو توی خود سایت اصلی آپلود کردم ( حجم زیادی ندارن) اماا به دلیل مجدودیت پهنای باند و بحث های دیگر که خودتون متوجه هستید الان میخوام فایل های دانلودیم رو هاست دانلود باشه و هاست اصلیم سایت رو میزبانی کنه .

آموزش های اتصال ساب دامین به هاست اصلی وو تنظیم DNS ها رو دیدم http://forum.wp-pars...رد-هاست-دانلود/

مشکل اینجاست که این فایل هایی که قبلا آپلود کردم چطوری انتقال بدم که لینکشون که تو مطالب گذاشتم حفظ بشه؟

مثلا من الان لینک دانلودم designerz.ir/wp-content-uploads/untitle1.rar هست این فایل رو منتقل کنم به هاست دانلود لینکش میشه این؟ dl.designerz.ir/untitle1.rar

بعد تو نوشته ها لینک اول رو دادم، لینک شکسته میشه؟ دستی باید همه لینک ها رو تغییر بدم؟! یا راه دیگه ای هست

الان نه ولی تو آینده قصد مهاجرت به یه سرور مجازی رو دارم لطفا پیشنهاداتون طوری باشه که تو آینده به مشکلی بر نخورم.

مرسی

ویرایش شده توسط MiladTaktaz
لینک به ارسال

سلام

با افزونه search and replace می تونید همه آدرس ها رو تغییر بدید.

ممنون. چطوری میشه قسمت رسانه و کلا کتابخانه وردپرس رو به هاست دانلود متصل کرد تا هر چی فایل آپلود میکنم به جای هاست اصلی بره تو هاست دانلود؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...