رفتن به مطلب

درخواست نصب ورد پرس

پست های پیشنهاد شده

دوستان کسی هست به طور رایگان برام ورد پرس نصب کنه

نصب وردپرس خیلی راحته. امنیت اون مهمه

پیشنهاد میکنم خودتون نصب کنید تا بتونید امنیت رو هم به راحتی بالا ببرید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

متاسفانه یا خوشبختانه امنیت با افزونه خالی حل نمیشه ! و خیلی فراتر تز این حرف هاست البته دارم جواب پس میدم خدمت اساتید ولی دوستا لطفا در زمینه ای که اطلاع ندارید (یا حوصله تایپ ندارید) به این بنده خدا دو تا افزونه معرفی نکنید و بفرستینش به امون خدا ! آخه این چه کاری حداقل بهش بگین تو نت جستجو کنه نتایج زیاده نه اینکه با جواب غلط گمراهش کنید. باز هم عذرخواهی از تمامی اساتید به خاطر اینکه در حضورشون جرات به جواب دادن کردم.

موفق باشید

لینک به ارسال
دوستان کسی هست به طور رایگان برام ورد پرس نصب کنه

به انجمن خوش اومدید

با آیدی زیر در تماس باشید تا بهتون آموزش بدم نحوه ی نصبش رو (البتّه اگه تا الآن یاد نگرفته باشید)

anwalt_ali@yahoo.com

متاسفانه یا خوشبختانه امنیت با افزونه خالی حل نمیشه ! و خیلی فراتر تز این حرف هاست البته دارم جواب پس میدم خدمت اساتید ولی دوستا لطفا در زمینه ای که اطلاع ندارید (یا حوصله تایپ ندارید) به این بنده خدا دو تا افزونه معرفی نکنید و بفرستینش به امون خدا ! آخه این چه کاری حداقل بهش بگین تو نت جستجو کنه نتایج زیاده نه اینکه با جواب غلط گمراهش کنید. باز هم عذرخواهی از تمامی اساتید به خاطر اینکه در حضورشون جرات به جواب دادن کردم. موفق باشید

دوسته عزیز! درسته که با یه افزونه ی خالی نمیشه امنیّت رو برقرار کرد ولی میشه تا حدود زیادی افزایشش داد!

وقتی که کسی حتّی نصب وردپرس رو یاد نداره انتظار دارید چه شکلی بهش اینطور چیزا آموزش داده بشه؟

باید نسبت به اطلّاعات مخاطب بهش آموزش بدید ;)

لینک به ارسال

متاسفانه یا خوشبختانه امنیت با افزونه خالی حل نمیشه ! و خیلی فراتر تز این حرف هاست البته دارم جواب پس میدم خدمت اساتید ولی دوستا لطفا در زمینه ای که اطلاع ندارید (یا حوصله تایپ ندارید) به این بنده خدا دو تا افزونه معرفی نکنید و بفرستینش به امون خدا ! آخه این چه کاری حداقل بهش بگین تو نت جستجو کنه نتایج زیاده نه اینکه با جواب غلط گمراهش کنید. باز هم عذرخواهی از تمامی اساتید به خاطر اینکه در حضورشون جرات به جواب دادن کردم.

موفق باشید

دوسته عزیز! درسته که با یه افزونه ی خالی نمیشه امنیّت رو برقرار کرد ولی میشه تا حدود زیادی افزایشش داد!

وقتی که کسی حتّی نصب وردپرس رو یاد نداره انتظار دارید چه شکلی بهش اینطور چیزا آموزش داده بشه؟

باید نسبت به اطلّاعات مخاطب بهش آموزش بدید ;)

البته من افزونه ای رو معرفی نکردم!!!

من تاپیک های آموزشی رو معرفی کردم

anwalt کاملا درست می فرمایند!

لینک به ارسال

دوست عزیز حتی اگر ایشون ندونه وردپرس چیه جواب ندادن بهتر از جواب غلط دادنه چون اینطور جواب ها تو ذهن افراد تازه کار نقش می بنده

لینک به ارسال

دوست عزیز حتی اگر ایشون ندونه وردپرس چیه جواب ندادن بهتر از جواب غلط دادنه چون اینطور جواب ها تو ذهن افراد تازه کار نقش می بنده

میشه بفرمایید کجا رو غلط گفتم؟ :mellow:

لینک به ارسال

1-در این تاپیک فقط آموزش ها معرفی شده نه افزونه

2-اینجا چت روم نیست که آیدی و.... قرار بدید در خصوصی

3- جواب سوال ایشون ساده بود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...