• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
saeedsaeed

سوال در مورد آپلود فایل

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

1 - می خواستم بدونم سایت های بزرگی مثل آسان دانلود چه جور یک فایل 3 گیگ رو آپلود میکنند

2 - بیشترین سرعت آپلود چقدر هست . بعد سرعت آپلود فقط به سرعت اینترنت بستگی داره یا به چیزهای دیگه هم بستگی داره

تفاوت آپلود روی هاست معمولی و یک vps چه جور هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اپلود نمیکنن بلکه روی vps اونها رو دانلود میکنن و بعد بصورت لینک به کاربر ارائه میکنن.

سرعت آپلود هم بستگی به سرعت اینترنت داره. حد و مرزش هم به همون بستگی داره.

الان برای مثال روی نت 1024 تا 120 تا میده که برای هر سرویس دهنده اینترنت متفاوت هست.

روی هاست معمولی محدودیت هایی داره که نسبت به vps خیلی سرعت شما در دانلود و آپلود کمتر هست. البته بازهم بستگی به قدرت هاست و یا vps شما داره.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تکمیل حرفهای آقا مرتضی ، از وی پی اس ویندوز سرور استفاده میکنن ، با استفاده از ریموت بهش وصل میشن و از سرعت اون که چند 100 برابر سرعت اینترنت خانگی هست ، فایل رو دانلود میکنن ، یه سری چیزها مثل لینک و ... بهش اضافه میکنن ، بعد سرهمش میکنن و خلاص . ;)

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد اين وي پي اس نامحدود هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وی پی اس مثل سیستم شما هستش هارد محدود ,رم محدود فرقش اینه که بر روی کشورهایی که سرعت نتشون بالاست هستش تا کشورهای مثل ما ازش استفاده کنند!!

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ايول پي نامحدود هم داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید پورت شبکه و پهنای باند رو ملاک قرار بدید ، همچنین میزان هاردی که به شما تعلق میگیره .

پیشنهاد میکنم از یک شرکت درخواست راهنمایی کنید .

البته منظور من از دانلود فایل ، دانلود فایل رو سرور مجازی هست نه کامپیوتر خودتون !

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اپلود نمیکنن بلکه روی vps اونها رو دانلود میکنن و بعد بصورت لینک به کاربر ارائه میکنن.

سرعت آپلود هم بستگی به سرعت اینترنت داره. حد و مرزش هم به همون بستگی داره.

الان برای مثال روی نت 1024 تا 120 تا میده که برای هر سرویس دهنده اینترنت متفاوت هست.

روی هاست معمولی محدودیت هایی داره که نسبت به vps خیلی سرعت شما در دانلود و آپلود کمتر هست. البته بازهم بستگی به قدرت هاست و یا vps شما داره.

سلام میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید چه جور دانلود میکنن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یه وی پی اس ویندوز بخرید ، با استفاده از ریموت بهش وصل بشین .

عین کامپیوتر خودتونه ، یه پنجره باز میکنید ، دسکتاپ ویندوز سرور رو میبینین ، یه برنامه idm نصب میکنی و بعدش دانلود میکنی و خلاص .

البته اینا رو دیدم و میدونم انجام دادن اما خودم انجام ندادن من از لینوکس استفاده میکنم با یه دستور ساده همه چیو میگیرم میترکونم .

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اين دستور ساده به ما هم بگيد

ما هم استفاده كنيم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما مگه وی پی اس لینوکس داری؟؟؟؟؟

wget http://site.ir/file.zip

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها از لچر ها یادتون رفته

لچر هم همین کارو انجام میده و نیاز به vps نیست ولی به یه میزبان خوب نیاز داره که بهتون گیر نده

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری