رفتن به مطلب

سوال در مورد آپلود فایل

پست های پیشنهاد شده

سلام

1 - می خواستم بدونم سایت های بزرگی مثل آسان دانلود چه جور یک فایل 3 گیگ رو آپلود میکنند

2 - بیشترین سرعت آپلود چقدر هست . بعد سرعت آپلود فقط به سرعت اینترنت بستگی داره یا به چیزهای دیگه هم بستگی داره

تفاوت آپلود روی هاست معمولی و یک vps چه جور هست

لینک به ارسال

سلام

اپلود نمیکنن بلکه روی vps اونها رو دانلود میکنن و بعد بصورت لینک به کاربر ارائه میکنن.

سرعت آپلود هم بستگی به سرعت اینترنت داره. حد و مرزش هم به همون بستگی داره.

الان برای مثال روی نت 1024 تا 120 تا میده که برای هر سرویس دهنده اینترنت متفاوت هست.

روی هاست معمولی محدودیت هایی داره که نسبت به vps خیلی سرعت شما در دانلود و آپلود کمتر هست. البته بازهم بستگی به قدرت هاست و یا vps شما داره.

لینک به ارسال

در تکمیل حرفهای آقا مرتضی ، از وی پی اس ویندوز سرور استفاده میکنن ، با استفاده از ریموت بهش وصل میشن و از سرعت اون که چند 100 برابر سرعت اینترنت خانگی هست ، فایل رو دانلود میکنن ، یه سری چیزها مثل لینک و ... بهش اضافه میکنن ، بعد سرهمش میکنن و خلاص . ;)

لینک به ارسال

وی پی اس مثل سیستم شما هستش هارد محدود ,رم محدود فرقش اینه که بر روی کشورهایی که سرعت نتشون بالاست هستش تا کشورهای مثل ما ازش استفاده کنند!!

لینک به ارسال

شما باید پورت شبکه و پهنای باند رو ملاک قرار بدید ، همچنین میزان هاردی که به شما تعلق میگیره .

پیشنهاد میکنم از یک شرکت درخواست راهنمایی کنید .

البته منظور من از دانلود فایل ، دانلود فایل رو سرور مجازی هست نه کامپیوتر خودتون !

لینک به ارسال

سلام

اپلود نمیکنن بلکه روی vps اونها رو دانلود میکنن و بعد بصورت لینک به کاربر ارائه میکنن.

سرعت آپلود هم بستگی به سرعت اینترنت داره. حد و مرزش هم به همون بستگی داره.

الان برای مثال روی نت 1024 تا 120 تا میده که برای هر سرویس دهنده اینترنت متفاوت هست.

روی هاست معمولی محدودیت هایی داره که نسبت به vps خیلی سرعت شما در دانلود و آپلود کمتر هست. البته بازهم بستگی به قدرت هاست و یا vps شما داره.

سلام میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید چه جور دانلود میکنن

لینک به ارسال

شما یه وی پی اس ویندوز بخرید ، با استفاده از ریموت بهش وصل بشین .

عین کامپیوتر خودتونه ، یه پنجره باز میکنید ، دسکتاپ ویندوز سرور رو میبینین ، یه برنامه idm نصب میکنی و بعدش دانلود میکنی و خلاص .

البته اینا رو دیدم و میدونم انجام دادن اما خودم انجام ندادن من از لینوکس استفاده میکنم با یه دستور ساده همه چیو میگیرم میترکونم .

لینک به ارسال

بچه ها از لچر ها یادتون رفته

لچر هم همین کارو انجام میده و نیاز به vps نیست ولی به یه میزبان خوب نیاز داره که بهتون گیر نده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...