رفتن به مطلب

لطفا بهترین پوسته‌ی فروشگاه اینترنتی رو معرفی کنید

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان گرامی لطفا بهترین پوسته (امنیت، راحتی، زیبایی و ...) فروشگاهی وردپرس رو معرفی کنید تا بتونم دانلودش کنم.

با سپاس

لینک به ارسال

کلمه بهترین در انتخاب قالب واقعی نیست 50% یک قالب طراحی و زیباییشه که کاملا شخصی و سلیقه ایه

به نظر من بهتره در سایتهای معتبر که کد نویسیشون شناخته شده و قابل اعتماده دنبال قالبی با سلیقه خودتون بگردید مثل

http://themes.mandegarweb.com/

لینک به ارسال

کلمه بهترین در انتخاب قالب واقعی نیست 50% یک قالب طراحی و زیباییشه که کاملا شخصی و سلیقه ایه

به نظر من بهتره در سایتهای معتبر که کد نویسیشون شناخته شده و قابل اعتماده دنبال قالبی با سلیقه خودتون بگردید مثل

http://themes.mandegarweb.com/

آیا می تونید چند تا رو معرفی کنید؟ چند تا که خودتون تاییدشون می کنید. سپس من می تونم از میون اونها یکی از گزینه ها رو برگزینم

با سپاس

لینک به ارسال

فروشگاه شما چه جور فروشگاهیه ؟

فروشگاه قطعات الکترونیکی و کابل واتصالات و... که شمار قطعات خیلی زیاد هم هست

لینک به ارسال

فروشگاه شما چه جور فروشگاهیه ؟

فروشگاه قطعات الکترونیکی و کابل واتصالات و... که شمار (تعداد) قطعات خیلی زیاد هم هست

لینک به ارسال

بهترین پوسته ، یک پوسته اختصاصی هست.

چون هر پوسته ای به سلیقه ای متفاوت طراحی شده و به نحوی هست که پاسخ تمامی کاربران و موضوعات رو بدهد.. ولی قالب اختصاصی بر حسب نیاز شما طراحی میشه.

مانند : www.Argento.ir

مشکل این گونه قالب های دانلودی اکثر این هست که یا امکاناتشون پاسخ نیاز های شما نیست و یا امکاناتشون به حدی زیاد هست که کار رو فقط برای شما پیچیده می کند

لینک به ارسال

بهترین پوسته ، یک پوسته اختصاصی هست.

چون هر پوسته ای به سلیقه ای متفاوت طراحی شده و به نحوی هست که پاسخ تمامی کاربران و موضوعات رو بدهد.. ولی قالب اختصاصی بر حسب نیاز شما طراحی میشه.

مانند : www.Argento.ir

مشکل این گونه قالب های دانلودی اکثر این هست که یا امکاناتشون پاسخ نیاز های شما نیست و یا امکاناتشون به حدی زیاد هست که کار رو فقط برای شما پیچیده می کند

با این وجود از نظر امنیت و امکانات اگر ممکنه چند تا پوسته ی رایگان به بنده معرفی کنید. پوسته هایی که بشه توشون نام کالاها و بهای کالاها رو وارد کرد و بتونه با درگاه های بانکی هماهنگ باشه و مردم بتوانند خرید اینترنتی داشته باشند

لینک به ارسال

دوست گرامی این پوسته که پولی هست؟ بنده دنبال قالب رایگان هستم. لطفا اگر می شه چند قالب رایگان معرفی کنید

لینک به ارسال

قالب رایگانی که نیازتون رو برآورده کنه پیدا نخواهید کرد مگر اینکه یک قالب غیر رایگان کرک شده یا نال شده پیدا کنید که بحث این قالبها در انجمن ممنوعه و از لحاظ ایمنی هم توصیه نمی شند

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من با یه قالب کار کردم!

خیلی هم معروفه قالب BAZAR که خیلی خیلی خیلی امکانات داره

اما یکم مشکل داره که اگه یخوره باهاشکار کنی میتونی مشگلاتشو برطف کنی

***** یه تو انجمن این سایت بحث هایی درباره کار با این قالب داده شده که اکثر مشکلاتش حل شده

تشکریادت نره

ویرایش شده توسط Morteza
پوسته پرمیوم
لینک به ارسال

سلام

سیستم فروشگاهی مخصوص وردپرس ووکامرس هست.

من با یه قالب کار کردم!

خیلی هم معروفه قالب BAZAR که خیلی خیلی خیلی امکانات داره

اما یکم مشکل داره که اگه یخوره باهاشکار کنی میتونی مشگلاتشو برطف کنی

***** یه تو انجمن این سایت بحث هایی درباره کار با این قالب داده شده که اکثر مشکلاتش حل شده

تشکریادت نره

دوست گرامی زمانی که می خوام این پوسته رو نصب کنم پس از مدتی (از بخش افزودن قالب و ...) این پیام میاد:

Forbidden

The requested resource

/wp-admin/update.php

does not allow request data with POST requests, or the amount of data provided in the request exceeds the capacity limit.

Additionally, a 413 Request Entity Too Large error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

ویرایش شده توسط Morteza
پوسته پرمیوم
لینک به ارسال

دوست گرامی زمانی که می خوام این پوسته رو نصب کنم پس از مدتی (از بخش افزودن قالب و ...) این پیام میاد:

Forbidden

The requested resource

/wp-admin/update.php

does not allow request data with POST requests, or the amount of data provided in the request exceeds the capacity limit.

Additionally, a 413 Request Entity Too Large error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

سلام

تو انجمن سایت پرشین اسکریپت تاپیک ایجاد شده برای این قالب

اونجا جست جو کنید

البته من به این مشکل برنخوردم اما

شما بعد از اینکه این قالب رو نصب کردید باید نصب اطلاعات پیش فرص رو بزنید از تو تنظیمات قالب

برید به تاپیک ذکر شده تو انجمن پرشین اسکریپت

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

این قالب نسخه نال شده قالب

http://yithemes.com/themes/wordpress/boemia-the-best-wordpress-ecommerce-theme/

است که هم نسخه پولی و هم رایگان داره

نسخه فارسیش نال شده است و بحثش در انجمن ممنوعه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...