رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من پوسته BuzzBlog تم فارست رو خریداری و نصب کردم ولی وقتی یکی از صفحات وردپرس (نسخه 4 نصب کردم و به نسخه 4 فارسی بروزرسانی کردم) رو لود میکنم ناقص بارگذاری میشه مثلا منوی راست مرتب بارگذاری نمیشه و بخش content هم میره زیر منو یا میره کلا زیر منوها!!! یا کلا بخش محتوا نصفه بارگذاری میشه!!

البته با پوسته ی 2014 پیش فرض تست کردم مشکلی نداشت!

افزونه مورد نیاز buzzblog هم contact7 و zillalikes هست.

بننظرتون چه کنم؟؟؟

لینک به ارسال

آدرس سایتت رو بزار ، ببینم

آدرس سایتتون رو لطف می کنید؟

دوستان نمایش سایت مشکلی نداره

مشکل توی کنترل پنل ادمین وردپرس هست. شرمنده توی پست اصلی بد توضیح دادم.

ولی بهرحال اینم آدرس سایت: نینجا شیعه

لینک به ارسال

یک بار تموم افزونه هاتون رو غیر فعال کنید و سپس یکی یکی افزونه ها رو فعال کنید و هر بار تست کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه

به احتمال زیاد افزونه ها با هم تداخل دارند

ویرایش شده توسط LimooWEB
لینک به ارسال

ممنون از راهنماییت دوست عزیز (limooWEB) فکر کنم مشکل از مروگرم باشه چون روی یه سایت و پوسته دیگه هم همین مشکل رو پیدا کردم!!!

خدا کنه مشکل حل بشه با فعال و غیرفعال کردن افزونه

و مهم تر اینکه امیدوارم کسی به این مشکل دچار نشه

لینک به ارسال

پوسته ای رو که خریدید اگر مشکل نصبی داشته باشه پشتیبانیش می کنند

نصفه لود شدن بخش ادمین یعنی ارور در کدهای اون بخش و از اونجایی که معمولا فقط بخش تنظیمات پوسته قالب با ادمین کار داره احتمالا باید ارور در اون قسمت باشه اگر مشکلتون برطرف نشد باید بخش تنظیمات پوستتون رو غیر فعال کنید و ازش رفع اشکال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...