رفتن به مطلب

طراحی کد آسان پرداخت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان حتما کد آسان پرداخت زرین پال را دیدن . می خوام ببینم کسی میتونه یه همچین کدی را برای درگاه بانک پاسارگاد بنویسه ؟ :)

لینک به ارسال

سلام

معمولا خود درگاه باید همچین امکانی رو داشته باشه تا بشه براش نوشت.

درگاه های بانکی یک مرحله ورود به بانک و پرداخت دارن و یک مرحله تایید پرداخت. کمی با پروسه زرین پال تفاوت داره.

لینک به ارسال

اینجا رو ببینید

http://wp-premium.com/fa/wpshop

سلام

چیزی که شما معرفی کردی فروشگاه ساز هست. خیلی تفاوت داره با چیزی که دوستمون در پست اول خواستن.

لینک به ارسال

اگه دقت کنید نوشته درگاه سامان و پارسیان و ملت و زرین پال و پارس پال رو داره و پلاگین هست واسه وردپرس

لینک به ارسال

بله افزونه هست، بنده کاملا با سیستم آقای صفری آشنا هستم.

اما شما پست اول رو دوباره مطالعه کنید:

سلام

دوستان حتما کد آسان پرداخت زرین پال را دیدن . می خوام ببینم کسی میتونه یه همچین کدی را برای درگاه بانک پاسارگاد بنویسه ؟ :)

ایشون افزونه نیاز ندارن. کد آسان پرداخت زرین پال یک کد ساده هست که مستقیم میره به بخش پرداخت زرین پال.

ایشون همچین کدی برای درگاه نیاز دارن.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام . آقا مرتضی برنامه نویس php قابل اعتماد کسی هست به بنده معرفی کنید ؟ :) . از خیر کد آسان پرداخت گذشتم !! چون مشکلاتی داره . برای مثال نمونه ای که خودم استفاده کردم

http://saba22.net/pay.php?product_name=%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%87%20%D8%AF%D9%88%D9%85&product_id=2&price=70000

الان طرف یکم دقت کنه price= 70000 توی آدرس با 70000 توی فرم یکی هست دیگه !!! وقتی توی آدرس 700000 را بکنه 7000 و enter بزنه فاکتور هم میشه 7000 !!! :D این یعنی این که طرف برای خودش فاکتور را صادر میکنه و تعیین قیمت میکنه !! باید یه چیزی باشه که نشه هزینه را عوض کرد

ویرایش شده توسط f.gh1372
لینک به ارسال
آقا مرتضی برنامه نویس php قابل اعتماد کسی هست به بنده معرفی کنید ؟

خود آقا مرتضی برنامه نویسه دیگه :D

لینک به ارسال

اگر هم خودتون کمی برنامه نویسی بدونید با کمک دوستان میتونید به کد موردنظرتون برسید.

مثلا مشکلی که شما در کد باهاش دارید بخاطر استفاده از متد get هست.

بهتره نیازهاتون رو بگید.

دوستان برنامه نویس زیادی در انجمن داریم.

بنظر من بهتره در بخش خرید تاپیک بزنید تا باهاتون تماس بگیرن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...