10 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

من در حال راه اندازی یک وبسایت هستم که در اون از بادی پرس و ووکامرس استفاده شده.

من میخوام یک نوتیفیکیشن سفارشی ایجاد کنم ، به این صورت که هر زمان که محصولی به فروشگاه اضافه میشه برای کاربران،یک نوتیفیکیشن مثل نوتیفیکیشن های دیگه بادی پرس ظاهر بشه

مقالات زیادی رو هم خوندم اما حقیقتا متوجه نشدم

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

این هم لیست مقالات

http://androoha.com/...s-buddypress-en

http://stackoverflow...n-in-buddypress

https://buddypress.o...-notifications/

با تشکر

ویرایش شده در توسط aryamehraboon
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام میخوای به همه کاربرها ارسال بشه؟ یا دوستان خودت؟

ویرایش شده در توسط aghajoon
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام این کد برای همه کاربرها ارسال میکنه اما اگر بخواهی فقط برای دوستان خودت ارسال بشه باید یک تغییراتی درش ایجاد بشه شاید بتونم به عنوان پلاگین در مخزن وردپرس قرارش بدم

<?php
/*
Plugin Name: BP notification woocommerce
Plugin URI: http://webcaffe.ir
Description: Send notification buddypress for all member when publish woocommerce product .
Version: 0.1
Author: asghar hatampoor
Author URI: http://webcaffe.ir
*/
define("BP_PRODUCT_NOTIFIER_SLUG","pro_notification");
function bp_product_setup_globals() {
global $bp, $current_blog;
$bp->bp_product=new stdClass();
$bp->bp_product->id = 'bp_product';
$bp->bp_product->slug = BP_PRODUCT_NOTIFIER_SLUG;
$bp->bp_product->notification_callback = 'product_format_notifications_webcaffe';//show the notification
$bp->active_components[$bp->bp_product->id] = $bp->bp_product->id;

do_action( 'bp_product_setup_globals' );
}
add_action( 'bp_setup_globals', 'bp_product_setup_globals' );
function product_send_notification_webcaffe($id){
global $bp, $wpdb;
$savedPost = get_post($id);
if($savedPost->post_status == "publish" && $savedPost->post_type=="product" && !wp_is_post_revision($id)){

foreach( $wpdb->get_col( "SELECT ID FROM $wpdb->users" ) as $user_id):
bp_core_add_notification($savedPost->ID, $user_id , $bp->bp_product->id, 'new_product_'.$savedPost->ID, $savedPost->post_author);
endforeach;

}
}
add_action('save_post','product_send_notification_webcaffe');
function product_format_notifications_webcaffe( $action, $item_id, $secondary_item_id, $total_items, $format = 'string' ) {
do_action( 'product_format_notifications_webcaffe', $action, $item_id, $secondary_item_id, $total_items, $format );
$createdPost = get_post($item_id);
$creator = get_userdata($secondary_item_id);
$text = '</a> <div id="'.$action.'"class="notification">'.
__("There is a new product ", "bp-product").'
<a class="ab-item" title="'.$createdPost->post_title.'"href="'.get_permalink( $item_id ).'"> '.__("check it out!", "bp-product").'
</a>
</div>';
return $text;
}
function product_remove_notification_webcaffe($savedPost){
global $bp;
$user_id=$bp->loggedin_user->id;
$item_id=$_POST['item_id'];
$component_name='bp_product';
$component_action='new_product_'.$savedPost->ID;
bp_core_delete_notifications_by_item_id ($user_id, $item_id, $component_name, $component_action);
}
add_action('woocommerce_single_product_summary','product_remove_notification_webcaffe',10,2);
?>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام این کد برای همه کاربرها ارسال میکنه اما اگر بخواهی فقط برای دوستان خودت ارسال بشه باید یک تغییراتی درش ایجاد بشه شاید بتونم به عنوان پلاگین در مخزن وردپرس قرارش بدم

<?php
/*
Plugin Name: BP notification woocommerce
Plugin URI: http://webcaffe.ir
Description: Send notification buddypress for all member when publish woocommerce product .
Version: 0.1
Author: asghar hatampoor
Author URI: http://webcaffe.ir
*/
define("BP_PRODUCT_NOTIFIER_SLUG","pro_notification");
function bp_product_setup_globals() {
global $bp, $current_blog;
$bp->bp_product=new stdClass();
$bp->bp_product->id = 'bp_product';
$bp->bp_product->slug = BP_PRODUCT_NOTIFIER_SLUG;
$bp->bp_product->notification_callback = 'product_format_notifications_webcaffe';//show the notification
$bp->active_components[$bp->bp_product->id] = $bp->bp_product->id;

do_action( 'bp_product_setup_globals' );
}
add_action( 'bp_setup_globals', 'bp_product_setup_globals' );
function product_send_notification_webcaffe($id){
global $bp, $wpdb;
if($savedPost->post_status == "publish" && $savedPost->post_type=="product" && !wp_is_post_revision($id)){

bp_core_add_notification($savedPost->ID, $user_id , $bp->bp_product->id, 'new_product_'.$savedPost->ID, $savedPost->post_author);
endforeach;

}
}
add_action('save_post','product_send_notification_webcaffe');
function product_format_notifications_webcaffe( $action, $item_id, $secondary_item_id, $total_items, $format = 'string' ) {
do_action( 'product_format_notifications_webcaffe', $action, $item_id, $secondary_item_id, $total_items, $format );
$createdPost = get_post($item_id);
$creator = get_userdata($secondary_item_id);
$text = '</a> <div id="'.$action.'"class="notification">'.
__("There is a new product ", "bp-product").'
<a class="ab-item" title="'.$createdPost->post_title.'"href="'.get_permalink( $item_id ).'"> '.__("check it out!", "bp-product").'
</a>
</div>';
return $text;
}
function product_remove_notification_webcaffe($savedPost){
global $bp;
$user_id=$bp->loggedin_user->id;
$item_id=$_POST['item_id'];
$component_name='bp_product';
$component_action='new_product_'.$savedPost->ID;
bp_core_delete_notifications_by_item_id ($user_id, $item_id, $component_name, $component_action);
}
add_action('woocommerce_single_product_summary','product_remove_notification_webcaffe',10,2);
?>

شما یدونه باشی :)

امتحان میکنم خبر میدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@AGHAJOON

عالیییییییی کار میکنه ممنون

فقط امکانش هست توضیح بدین که چجوری باید این کار رو انجام داد؟

بازم ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد برای همه کاربرهای سایت ارسال میکنه اگه بخوای فقط برای دوستان خودت در بادی پرس ارسال بشه باید بجای

endforeach;

}

این کد را قرار بدی

if(function_exists("friends_get_friend_user_ids") && $savedPost->post_status == "publish" && $savedPost->post_type=="product" && !wp_is_post_revision($id) ){
$friends = friends_get_friend_user_ids($savedPost->post_author);
foreach($friends as $friend):
bp_core_add_notification($savedPost->ID, $friend , $bp->bp_product->id, 'new_product_'.$savedPost->ID, $savedPost->post_author);
endforeach;

}

پلاگینش را کامل کردم که عکس محصول هم نمایش میده و دارای فایل زبان هم هست برای وردپرس ارسال کردم اگه قبول شد لینکش را اینجا میذارم

ویرایش شده در توسط aghajoon
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این کد برای همه کاربرهای سایت ارسال میکنه اگه بخوای فقط برای دوستان خودت در بادی پرس ارسال بشه باید بجای
 if($savedPost->post_status == "publish" && $savedPost->post_type=="product" && !wp_is_post_revision($id)){ foreach( $wpdb->get_col( "SELECT ID FROM $wpdb->users" ) as $user_id): bp_core_add_notification($savedPost->ID, $user_id , $bp->bp_product->id, 'new_product_'.$savedPost->ID, $savedPost->post_author); endforeach; } 

این کد را قرار بدی

if(function_exists("friends_get_friend_user_ids") && $savedPost->post_status == "publish" && $savedPost->post_type=="post" && !wp_is_post_revision($id) ){ $friends = friends_get_friend_user_ids($savedPost->post_author); foreach($friends as $friend): bp_core_add_notification($savedPost->ID, $friend , $bp->bp_product->id, 'new_product_'.$savedPost->ID, $savedPost->post_author); endforeach; } 

پلاگینش را کامل کردم که عکس محصول هم نمایش میده و دارای فایل زبان هم هست برای وردپرس ارسال کردم اگه قبول شد لینکش را اینجا میذارم

عالیه ، موفّق باشی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

bp-notification-woocommerce.jpg

این عکسش هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sindots
      سلام
      تقریبا چندماه پیش در یه موضوع دیگه پرسیدم برای شروع و درآمد زایی چه وبسایت هایی داشتم باشم خوبه من البته مسلط به html5 & css3 /photoshop و کمی php و کار با وردپرس رو کامل مسلط هستم
      و البته الان برای خودم یه قالب + پنل کاربری اختصاصی و واقعا پیشرفته نوشتم به نحوی که محصولاتمو بصورت اشتراکی منتشر میکنم و کاربر باید برای مشاهده یا دریافت محصولات اشتراک داشته باشه حالا نمیشه تمام امکاناتش رو گفت و تعریف از قالب نباشه اما مشابهش در ایران و بین قالب های وردپرس نیست (البته من ندیدم) 
      در موضوع قبلی دوستان پیشنهاد دادن که با وبسایت ارائه هاستینگ شروع کن اما بنده چنین درآمدی ندارم که بخوام با فروش هاست شروع کنم ، می خوام فعلا یه درآمد هرچند کم اما اولیه داشتم باشم
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      پیشاپیش سپاسگزارم 
    • توسط Ali
      سلام
      پوسته پیشفرض 2011 با فونت زیبای فارسی، ویرایش شده وسئو شده میباشد.
      نسخه آنلاین این سایت توی سایت تایپ فعال هست که میتونین سایت رو آنلاین چک کنین. هیدینگ ها تنظیم شده میباشد. و پوسته مختص این سایت ویرایش شده، نسخه ای که فروخته میشه عینا همین نسخه هست و باقی تنظیمات و شخصی سازی اگر خواستید بایستی خودتون زحمتش رو بکشین و ما مسئولیتی نداریم.
      پوسته ساده هست اما خیلی سبک و دارای سئو قوی هست.
      برعلاوه بر صفحه اصلی، بقیه صفحات هم Valid هستند.
      پیش نمایش آنلاین: type74.ir

برای خرید تماس بگیرید  از طریق انجمن پیام خصوصی بدهید. 

0
    • توسط valinejad
      با سلام
      بنده یک در (ووکامرس) فروشگاه خودم محصولی دارم که می خواهم به شرح زیر قیمت گذاری کنم، ولی نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم .
      حداقل 1000 تا
      1-از 1000 تا 5000 عدد دانه ای 750 تومن
      2-از 5000 تا 10هزار عدد دانه ای 730 تومن
      3-از 10 هزار تا 20 هزار عدد دانه ای 710 تومن
      4-از 20 هزار تا 50 هزار عدد دانه ای 690 تومن
      5-از 50هزار تا 100 هزار عدد دانه ای 670 تومن
      هزینه ثابت 400 هزار تومان برای محصولات 1000 تا 10هزارتایی (بند 1 و 2)

ضمنا جعبه هایی که موارد بالا در آن جاگذاری می شود:
      الف) 20 عددی
      1-100 جعبه ، 18000 تومن
      101 تا 200 جعبه، 16000 تومن
      ب) جعبه 40 عددی:
      1 تا 100 جعبه، 25000 تومن
      101 تا 200 جعبه، 23000 تومن  
      ابتدا تعداد تعیین می شود، مثلا 6000 عدد،( چون در بازه بند 2-از 5000 تا 10هزار عدد می باشد) دانه ای 730 تومن محاسبه می شود. سپس با انتخاب جعبه 40 عددی، بطور خودکار هزینه خرید 150 جعبه 40 تایی (6000 تقسیم بر 40) محاسبه شود یعنی:
      مجموع: 400هزار تومن هزینه ثابت+ 6000 عدد دانه ای 730 تومن (4,380,000تومن)+150 جعبه 40 تایی (3,450,000): 8,230,000 تومن

لطفا راهنمایی فرمایید.
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      من در سایت درمانگیاه www.darmangiah.com افزونه پست پیشتاز و سفارشی رو نصب کرده ام که طبیعتاً باید مطابق با آدرس سفارش دهنده، قیمت پستی رو محاسبه کنه.

اما این کار رو نمیکنه و برای همه استانها یک قیمت واحد رو در نظر میگیره.

کسب از دوستان افزونه بهتری برای این کار میشناسن که مثلاً بصورت دینامیک به سیستم پست وسط بشه و محاسبه کنه یا چنین چیزی؟

• توسط hoseinzr
      دوستان سلام
      من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید