رفتن به مطلب

دیر تمدید شدن دامنه من

پست های پیشنهاد شده

سلام . دوستای خوبم یه سوال داشتم الان من سه روزه یکی از دامنه های سایتم رو تمدید کردم ولی هنوز سایتم فعال نشده هم هاستمو هم دامنه رو که وقتشون گذشته بود رو سریعی تمدید کردم ولی هنوز تمدید نشده بعد از 3 روز به پشتبانی هاست میگم میگه منتظر شارز پنل هستیم باید دولار به حسابمون بیاد

میخوام بدونم کلا چقدر طول میکشه یه سایت تمدید بشه ؟

واقعا دیگه دارن حرصمو در میارن و واقعا شوروشو در اوردن نمیدونم چکار کنم هر کاری میکنم سربالا جواب میدن .نمیدونید چقدر طول میکشه تا یه دامنه رو تمدید کنن ؟ یا چقدر طول میکشه برای تمدیدش

لینک به ارسال

تا جایی که من میدونم ثبت و تمدید دامنه به صورت انی هستش یعنی به محض اینکه تمدید کنید باید فعال بشه حالا اگه وقفه ایی توی کاره مشکل از جایی هستش که هاست و دامنه رو خریدید

باید صبر کنید ;)

لینک به ارسال

شما کارتون رو درست انجام دادید ، اما همینطور که میگین پشتیبان هاست تون باید با دلار تمدید کنن و مثل اینکه در تهیه دلار دچار مشکل شدن ...

هاست میگم میگه منتظر شارز پنل هستیم باید دولار به حسابمون بیاد
لینک به ارسال

نمیتونم اخه پول تمدید رو پرداخت کردم

یعنی میشه پول رو پس بگیرم ؟

بعدش کلا هاست و دامنمو اونجا دارم دامنه رو شاید بتونم انتقال بدم ولی فکر نکنم هاستو بتونم انتقال بدم ولی این برای وقتیه که من دامنه رو پول تمدیدش رو پرداخت نکرده باشم

این شرکتی که ازش این سرویس یا هاست و دامنه رو خریدم شرکت معتبریه از تمدید شدن دامنه هیچ شکی ندارم و مشتری های زیادی داره و خیلی وقته سابقه تو این کار دارن ولی از این که اینقدر طولش دادن دارم عذاب میکشم . هاستی که فعال کردم هم زمان با دامنه اون داره هی مدت زمانش میگذره و امار بازدید سایتم هی داره میاد پایین رتبه الکسام هی داره میاد پایین خوب واقعا عذاب دهندس هر چی هم بهشون میگم میگه ما هم منتظر شارژیم تا دولار برامون بیاد خوب تا کی باید صبر کنم یه روز دو روز سه روز . اصلا مشخص نیست که کی شارژ میشه . واقعا شعورشو در اوردن

لینک به ارسال

خب بهشون بگید پول رو عودت بدن . یا قبول میکنن یا نه

حالا کدوم شرکته؟

اگه پول رو ندادن چی ؟

ادرس شرکت اینه

parswebserver.com

لینک به ارسال

هیچی باید تحمل کنی تا تمدید کنن.

پشتبانی بهم گفت به احتمال زیاد فردا فعال بشه خدا کنه راست بگه :(

لینک به ارسال

فقط یه پیشنهاد دارم!

هرچه سریع تر هاستینگتون رو به کلّی عوض کنین.

هاستینگی که برای یه تمدید دامنه اعتبار نداشته باشه باید بذارینش در کوزه آبش رو بخورین :D

تمدید دامنه یا ثبت اون به صورت آنی صورت میگیره ، فقط در مورد دامنه های .ir ممکنه تا 24 ساعت هم طول بکشه (در حالت عادی کمتر از سه ساعت)

فقط تغییر DNS های سایت یکم زمان میبره.

اونم نه در حدّ چند روز.

در مورد شرکت هاستینگتونم که گفتید معتبره من که چیزی در مورد معتبر بودنش تو سایتش مشاهده نکردم.

هاست به صورت رایگان به شرکت های دیگه انتقال پیدا میکنه.

اگه تصمیم به تغییر هاستینگتون گرفتید شرایطتون رو بگید تا پیشنهاد های لازم رو بدیم

لینک به ارسال

فقط یه پیشنهاد دارم!

هرچه سریع تر هاستینگتون رو به کلّی عوض کنین.

هاستینگی که برای یه تمدید دامنه اعتبار نداشته باشه باید بذارینش در کوزه آبش رو بخورین :D

تمدید دامنه یا ثبت اون به صورت آنی صورت میگیره ، فقط در مورد دامنه های .ir ممکنه تا 24 ساعت هم طول بکشه (در حالت عادی کمتر از سه ساعت)

فقط تغییر DNS های سایت یکم زمان میبره.

اونم نه در حدّ چند روز.

در مورد شرکت هاستینگتونم که گفتید معتبره من که چیزی در مورد معتبر بودنش تو سایتش مشاهده نکردم.

هاست به صورت رایگان به شرکت های دیگه انتقال پیدا میکنه.

اگه تصمیم به تغییر هاستینگتون گرفتید شرایطتون رو بگید تا پیشنهاد های لازم رو بدیم

سلام ممنونم ازتون باید فکری برای این مشکل هم بکنم و هاست یا دامنه سایتمو انتقال بدم و اگه خواستم روزی این کارو بکنم حتما از شما کمک میگرم فقط خواهشا همیشه در دسترس باشید :D

لینک به ارسال
سلام ممنونم ازتون باید فکری برای این مشکل هم بکنم و هاست یا دامنه سایتمو انتقال بدم و اگه خواستم روزی این کارو بکنم حتما از شما کمک میگرم فقط خواهشا همیشه در دسترس باشید :D

پیشنهاد من برای بودجه های کم mihanwebhost.com هست اگر خواستید کاری بکنید. که البتّه حتماً بکنید... آخه یه تمدید دامنه :D :D :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...