رفتن به مطلب

تابع متن قبل ادامه مطلب در وردپرس ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام ، خسته نباشید دوستان ، ببینید توی ارسال مطلب ادامه مطلب و قبلش از هم جدا میشن ، حالا این قبلش توی صفحه اصلی و دسته ها برای مطلب نمایش داده میشه و با رفتن توی ادامه مطلب ، پست به طور کامل میاد ، حالا من تابع اون بخش اولیه رو میخوام . تشکر/...

لینک به ارسال

تشکر استاد ، فقط یک چیزی من میخوام دقیقاٌ همینو میخوام یعنی قبل از ادامه مطلب تو صفحات بایگانی و صفحه اصلی نمایش داده بشه اما اون قسمت قبل از ادامه مطلب دیگه توی خود مطلب نمایش داده نشه

لینک به ارسال

آموزش را بخونید تابع دو تا خروجی داره یک خروجیش رو در صفحه های بایگانی قرار بدید و خروجی دوم رو در صفحه single.php

لینک به ارسال
آموزش را بخونید تابع دو تا خروجی داره یک خروجیش رو در صفحه های بایگانی قرار بدید و خروجی دوم رو در صفحه single.php

خیلی ممنون ، فقط یک چیزی این متن " بیشتر " که میاد و به پست لینک میده نمیخوام باشه ، چه طور حذفش کنم از تابع ؟

لینک به ارسال

اون قسمت رو حذف کردم به این صورت شد :

$content_arr = get_extended (get); ?>

منظورتون همین بود ؟ چون این جواب نداد و دیگه سایت بالا نمیاد با این کد . تشکر/.

لینک به ارسال

$content_arr = get_extended (get_the_content(''));

استاد پرچمت بالاست خودمونی بگم دمت گرم :D یکی از بزرگترین یاری کنندگان وردپرس و کاربرانش توی ایرانید . امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...