رفتن به مطلب

مشکل در عملکرد برچسبها

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای اینکه پائین هر پست از برچسبها استفاده کنم اومدم این کد رو در صفحه سینگلم نوشتم

<p><?php the_tags(); ?></p>

تگها نمایش داده میشه ولی وقتی روی تگ کلیک میکنم میره صفحه اصلی سایتم

مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

نشانی آنلاین بگذارید

متاسفانه نمیتونم نسخه آنلاین بزارم

به آنلاین بودنش چه ارتباطی داره؟

لینک به ارسال

سلام

این مشکل برا منم پیش اومده بود،یه پوشه به نام tag توی فولدر قالب داخل هاست ساختم درست شد،شما هم یه بار اینکارو بکنید شاید درست بشه!

لینک به ارسال

متاسفانه نمیتونم نسخه آنلاین بزارم

به آنلاین بودنش چه ارتباطی داره؟

اگر ارتباطی نداشت که نمی گفتم بگذارید باید لینکگهاتون بررسی بشه تا بشه فهمید مشکل در ساخته شدن لینکه یا مشکل در نشانی

لینک به ارسال

اگر ارتباطی نداشت که نمی گفتم بگذارید باید لینکگهاتون بررسی بشه تا بشه فهمید مشکل در ساخته شدن لینکه یا مشکل در نشانی

من اومدم یک فایل پی اچ پی به نام tag درست کردم . بعدش وقتی روی برچسب پست مربوطه کلیک میکنم صفحه سفید میاد و وقتی دوباره فایل tag رو پاک میکنم و بر روی برچسب کلیک میکنم میره صفحه اصلی سایت

به نظرتون مشکل از چیه؟

لینک به ارسال
باید لینکگهاتون بررسی بشه تا بشه فهمید مشکل در ساخته شدن لینکه یا مشکل در نشانی

هر وقت تونستید آنلاینش کنید تایپیک رو ادامه بدید اینجوری به جایی نمی رسیم

لینک به ارسال

هر وقت تونستید آنلاینش کنید تایپیک رو ادامه بدید اینجوری به جایی نمی رسیم

ممنون / مشکلم رو در انجمنهای دیگه مطرح میکنم

سپاسگزارم

نسخه آنلاین هیچ ارتباطی نداره به این موضوع / یک چیز مشخصه

این آدرس لینک برچسب

site.com/tag/برچسب

به غیر از این اطلاعات فکر نمیکنم کسی سایتم رو ببینه بتونه اطلاعات دیگه ای دریافت کنه

به هر حال ممنون از عزیزان بزرگوار همچنین آقای استاد

اگر کسی میتونه راهنمایی کنه اگر هم نه که من جای دیگه دنبال حل مشکلم باشم

لینک به ارسال

اینکه احساس کنید برای من مهمه که سایت شما را ببینم یا نه به خودتون مربوطه

ولیشما تا به حال چندین موردت رو در این انجمن حل کردی و جواب گرفتی و چون نیازی هم به دیدن سایت نبوده ازت نخواستیم سایتت چک بشه حداقل کاری که کاربر مراجعه کننده باید بکنه اینه که خواسته ی جواب دهنده را در اختیارش بگذاره و اینکار نه تنها منتی نداره بلکه باید متشکر هم باشه که یک نفر لطف می کنه و بخاطر حل مشکلش از سایتش بازدید می کنه

فکر کنم اشتباه از طرف منه که باعث سوء تفاهم شده

لینک به ارسال

اینکه احساس کنید برای من مهمه که سایت شما را ببینم یا نه به خودتون مربوطه

ولیشما تا به حال چندین موردت رو در این انجمن حل کردی و جواب گرفتی و چون نیازی هم به دیدن سایت نبوده ازت نخواستیم سایتت چک بشه حداقل کاری که کاربر مراجعه کننده باید بکنه اینه که خواسته ی جواب دهنده را در اختیارش بگذاره و اینکار نه تنها منتی نداره بلکه باید متشکر هم باشه که یک نفر لطف می کنه و بخاطر حل مشکلش از سایتش بازدید می کنه

فکر کنم اشتباه از طرف منه که باعث سوء تفاهم شده

استاد بزرگوار فکر میکنم بد برداشت کردید

زمانی که من این متن رو مینوشتم با لحن مثبتی نوشتم و غیر از این نبوده

در بزرگی شما هیچ شکی نیست / کافیست هرکس به تعداد ارسالهای شما و تعداد تشکرهایی که از شما کرده اند نگاه کنه تا به بزرگی شما در وردپرس پی ببرد.

شما عزیز مایی و بزرگ مایی . اگر امثال شماها نبودند تا الان وردپرس فارسی از بین رفته بود.

لینک به ارسال

اینقدر بدم میاد از یکی آدرس آنلاین میخوای نمیذاره!

خب دلیلی نداره به نظر من البتّه!

یا سایتش مشکل داره ، یا نمیخواد که مثلاً کسی بفهمه که مدیر این سایت این مشکل رو داره!

خب دوست عزیز

استاد که میفرماین برای اینکه ممکنه اصلاً لینک ها رو اشتباه نمایش بده و مثلاً چون 404.php ندارید بره توی صفحه اصلی سایتتون.

مشکلی که برای من چند وقته پیش ، پیش اومده بود و حل شد.

مشکل شما هم همون چیزی هست که دوستمون گفتن

باید قالبتون دارای برگه tags.php باشه.

متأسفانه تو نوشتن قالب ها به برگه های arvhive.php و چیزای شبیه به این توجّه نمیشه که بعداً با مشکل بر میخورن و وردپرس به جای صفحه ای که برای اون کار تعبیه شده برگه index.php رو نمایش میده.

برای ساخت این برگه میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://codex.wordpress.org/Tag_Templates

موفّق باشید.

لینک به ارسال

یا سایتش مشکل داره ، یا نمیخواد که مثلاً کسی بفهمه که مدیر این سایت این مشکل رو داره!

خب دوست عزیز

استاد که میفرماین برای اینکه ممکنه اصلاً لینک ها رو اشتباه نمایش بده و مثلاً چون 404.php ندارید بره توی صفحه اصلی سایتتون.

متأسفانه تو نوشتن قالب ها به برگه های arvhive.php و چیزای شبیه به این توجّه نمیشه که بعداً با مشکل بر میخورن و وردپرس به جای صفحه ای که برای اون کار تعبیه شده برگه index.php رو نمایش میده.

http://codex.wordpre...g/Tag_Templates

موفّق باشید.

من صفحه 404 را دارم و کاری کردم که به صفحه اصلی منتقل بشه

برگه tags هم دارم

برگه آرشیو رو هم دارم

الان وقتی که بر روی یک برچسب کلیک میکنم وارد صفحه آرشیو میشه!

باید چیکار کنم که وقتی بر روی یک برچسبی کلیک میشه پستهایی رو نشون بده که همان برچسب برایشان موجود هستش؟

لینک به ارسال

درود بر شما,

دوست عزیز اصلا ربطی به داشتن برگه tags.php نیست. ( در ضمن باید اصلاح بفرمایید اسم این فایل tag.php هست )

کدی که بصورت پیشفرض برای پوسته وردپرس 2014 قرار داده شده اینه :

<?php the_tags( '<footer class="entry-meta"><span class="tag-links">', '', '</span></footer>' ); ?>

که اونم بعد از <?php endif; ?> هست.

بصورت پیشفرض هر چی هم باشه فایل index.php تمام وظایف رو به عهده میگیره .

اگر اینقدر مطمئن هستید تگ مشکل داره روی پوسته پیشفرض هم امتحانی بفرمایید.

من این تگ رو تست کردم مشکلی نداشت.

// همچنین اضافه میکنم شاید دلیلش اینه که خارج از حلقه Loop هست.

ویرایش شده توسط پروند
لینک به ارسال

این همه بحث و جدل چیه ! دوست عزیز اون تابع فقط کارش نمایش تگ های یک پست مسلما سایت شما هیچ گونه قالبی برای نمایش تگ نداره بهتر مقاله ای که در این مورد نوشتم بخونید :

http://www.wallfa.com/%D8%A2%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%88-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%B1/

لینک به ارسال
من صفحه 404 را دارم و کاری کردم که به صفحه اصلی منتقل بشه برگه tags هم دارم برگه آرشیو رو هم دارم الان وقتی که بر روی یک برچسب کلیک میکنم وارد صفحه آرشیو میشه! باید چیکار کنم که وقتی بر روی یک برچسبی کلیک میشه پستهایی رو نشون بده که همان برچسب برایشان موجود هستش؟

فقط همین که پست ها رو نشون بده؟!!!

کلاً برگه قالبتون رو پاک کنید به صورت پیشفرض اینکار انجام داده میشه به وسیله index.php :D

لینک به ارسال

خب دوست عزیز

موفّق باشید.

درود بر شما,

دوست عزیز اصلا ربطی به داشتن برگه tags.php نیست. ( در ضمن باید اصلاح بفرمایید اسم این فایل tag.php هست )

کدی که بصورت پیشفرض برای پوسته وردپرس 2014 قرار داده شده اینه :

<?php the_tags( '<footer class="entry-meta"><span class="tag-links">', '', '</span></footer>' ); ?>

که اونم بعد از <?php endif; ?> هست.

بصورت پیشفرض هر چی هم باشه فایل index.php تمام وظایف رو به عهده میگیره .

اگر اینقدر مطمئن هستید تگ مشکل داره روی پوسته پیشفرض هم امتحانی بفرمایید.

من این تگ رو تست کردم مشکلی نداشت.

// همچنین اضافه میکنم شاید دلیلش اینه که خارج از حلقه Loop هست.

این همه بحث و جدل چیه ! دوست عزیز اون تابع فقط کارش نمایش تگ های یک پست مسلما سایت شما هیچ گونه قالبی برای نمایش تگ نداره بهتر مقاله ای که در این مورد نوشتم بخونید :

http://www.wallfa.co...دسته-بندی-و-بر/

دوستان من فقط میخوام وقتی بر روی برچسب کلیک میشه مقالاتی رو نشون بده که از همون برچسب استفاده کردند

کسی راه بهتری نداره؟

لینک به ارسال
دوستان من فقط میخوام وقتی بر روی برچسب کلیک میشه مقالاتی رو نشون بده که از همون برچسب استفاده کردند کسی راه بهتری نداره؟

دوست عزیز!

چند بار که بهت گفتم ،

نیازی به هیچی نیست!

کافیه فقط هیچ فایلی درباره با تگ نداشته باشی!

به صورت خودکار وردپرس اینکار رو برات انجام میده ، یعنی تمام پست هایی که با اون تگ باشند با قالب index.php نمایش داده میشه.

اگه هم میخوای یه قالب مخصوص براش داشته باشی tag.php براش بنویس (که قبلاً گفتم و بعضی ها اشکال گرفتند :| )

اگه هم قالب index.phpت خوبه هیچ چیز خاصی نمیخواد اضافه کنی.

لینک به ارسال

دوست عزیز!

چند بار که بهت گفتم ،

نیازی به هیچی نیست!

کافیه فقط هیچ فایلی درباره با تگ نداشته باشی!

به صورت خودکار وردپرس اینکار رو برات انجام میده ، یعنی تمام پست هایی که با اون تگ باشند با قالب index.php نمایش داده میشه.

اگه هم میخوای یه قالب مخصوص براش داشته باشی tag.php براش بنویس (که قبلاً گفتم و بعضی ها اشکال گرفتند :| )

اگه هم قالب index.phpت خوبه هیچ چیز خاصی نمیخواد اضافه کنی.

دوست عزیز من هم این موضوع را میدانم

ولی وقتی که بر روی برچسب کلیک میکنم میاد صفحه آرشیو رو به من نشان میده!

وقتی هم که صفحه آرشیو را پاک میکنم میاد صفحه اصلی را به من نمایش میده! که البته در این حالت آدرس صفحه میشه اسم سایت / تگ / اسم برچسب ولی محتواش محتوای صفحه اصلی هستش

لینک به ارسال

پس شما نیازمند ایجاد کردن فایل tag.php هستید همونطور که گفته شد.

من نمیخواهم تمام برچسبها را به من نمایش بده / من میخواهم وقتی بر روی برچسب بهینه سازی سایت کلیک میشه بیاد پستهایی را نمایش بده که درونشان برچسب بهینه سازی سایت موجو د هست

لینک به ارسال

دوست عزیز شمما یک کپی از فایل archive.php بگیر و با نام tag.php توی قالبت ذخیره کن.

تغییراتی که میخواهی توش اعمال کن.

کار این فایل این نیست که تمام تگها رو نشون بده بلکه نوشته های مربوط به یک تگ رو نشون میده.

لینک به ارسال
دوست عزیز شمما یک کپی از فایل archive.php بگیر و با نام tag.php توی قالبت ذخیره کن. تغییراتی که میخواهی توش اعمال کن. کار این فایل این نیست که تمام تگها رو نشون بده بلکه نوشته های مربوط به یک تگ رو نشون میده.

دقیقا همین کار را کردم ولی میاد صفحه آرشیو را به من نشون میده

لینک به ارسال

وقتی روی پیوند یک تگ کلیک می شه موتور وردپرذس به ترتیب دنبال این قالبها می گرده

tag-slug.php

tag-id.php

tag.php

archive.php

index.php

و به اولینشون که در روت قالب و کنار فایل style.css اصلی باشه که برسه اونرو قالب بایگانی مطالب برچسب تشخیص می ده

جدا از اسم فایل محل اون هم که در هیچ زیر پوشه ای نباشه مهمه ولی بجز این دو آیتم چیز دیگه ای وجود نداره یعنی حتی اگر فایل tag.php حاوی حلقه نباشه یا مثلا یک برگه با بک گراند زرد و بدون محتوی باشه اونرو نشون می ده

حالا اگر در داخل برگه tag.php تایپ کنید

[/size]
<?php if (have_posts()):
while(have_posts()) : the_post();
the_title();
endwhile;
endif;
?>

عنوان ده مطلب اول مشترک در اون تگ نمایش داده می شه

قالبی که برای tag.php دارید رو حذف کنید و فایلی با همون نام و کدی که عرض شد بسازید و جایگزین کنید و چک کنید اگر چیزی که عرض شد را نشون داد محتوای tag.php فعلیتون رو بگذارید اینجا

http://codex.wordpress.org/Tag_Templates

لینک به ارسال

وقتی روی پیوند یک تگ کلیک می شه موتور وردپرذس به ترتیب دنبال این قالبها می گرده

tag-slug.php

tag-id.php

tag.php

archive.php

index.php

و به اولینشون که در روت قالب و کنار فایل style.css اصلی باشه که برسه اونرو قالب بایگانی مطالب برچسب تشخیص می ده

جدا از اسم فایل محل اون هم که در هیچ زیر پوشه ای نباشه مهمه ولی بجز این دو آیتم چیز دیگه ای وجود نداره یعنی حتی اگر فایل tag.php حاوی حلقه نباشه یا مثلا یک برگه با بک گراند زرد و بدون محتوی باشه اونرو نشون می ده

حالا اگر در داخل برگه tag.php تایپ کنید

[/size]
<?php if (have_posts()):
while(have_posts()) : the_post();
the_title();
endwhile;
endif;
?>

عنوان ده مطلب اول مشترک در اون تگ نمایش داده می شه

قالبی که برای tag.php دارید رو حذف کنید و فایلی با همون نام و کدی که عرض شد بسازید و جایگزین کنید و چک کنید اگر چیزی که عرض شد را نشون داد محتوای tag.php فعلیتون رو بگذارید اینجا

مشکل حل شد با فایل tag.php

من اومده بودم این حلقه رو نوشته بودم

<?php $myposts = get_posts('numberposts=-1&');
foreach($myposts as $post) : ?>
<?php endforeach; ?>

بعدش اومدم درستش کردم و از حلقه عادی مطالب استفاده کردم مشکل درست شد.

ممنون از همتون ببخشید که این تاپیک انقدر طولانی شد ممنون ممنون ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...