رفتن به مطلب

قالب مدیریت ادمین html5 برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،اول از همه نمیدونستم کجا بایستی این تایپیک رو قرار بدم،برای همین اومدم تو این بخش...(اگه میدونید کجا بهتر بود بگن تا همونجا ببرم یا ببرید)

دوستان تصادفی یک قالب ادمین پیدا کردم که با html5 نوشته شده (الان تو پیوست هم هست) خیلی ازش خوشم اومده،من چجوری میتونم این قالب رو به عنوان قالب وردپرس در نظر بگیرم برای پیشخوان؟اخه خیلی خیلی نازه...

درضمن اگه بشه این کارو کرد میمیره برای سرویس های وبلاگ دهی چون اونوقت میشه یه قالب متفاوت!!!!

دموی این قالب:post-41-0-47056700-1348627590_thumb.png

خود این قالب:medialoot-html5-admin-template-1.zip

لینک به ارسال

ایجاد پوسته برای بخش مدیریت وردپرس اصلا قابل قیاس با ایجاد پوسته برای بخش کاربری نیست.

خیلی پیچیده تر و زمانبر تر هست.

لینک به ارسال

یعنی الان نمیشه اینو قرار داد؟

لینک به ارسال

خیر .

معماری وردپرس به این شیوه هست که برای بخش توسعه هر کاری به سادگی انجام شود اما بخش هسته ، کدهای در هم ریخته و پیچیده ای دارد که جز کسائیکه شدیداً با وردپرس درگیر هستن توانایی مچ کردن را ندارن .

بهرحال از قالب شما ممنونم .

به درد من یکی خیلی میخوره ، چون پدرم در میاد تا یه قالب ادیمن برای کارهام درست کنم .

از این به بعد از این استفاده میکنم .

بازم ممنون

راستی این قالب رایگانه؟ یعنی gpl هست ؟

آخه سایت medialoot.com کارش پرمیوم هست !

لینک به ارسال

حیف شد...

حداقل خدارو شکر رضا جان که به کار تو اومد به کار من که نیومد!!

gpl بودنش رو نمیدونم ولی رایگان بود،حالا بر طبق چه مجوز نامه ای منتشر شده رو نمیدونم اما الان میرم میبینم که هست یا نه.اگه چیزی دیدم که بهت میگم اگه ندیدم که بهت ادرس رو میدم تا خودت بگردی!!!!

لینک به ارسال

چیزی که من فهمیدم gpl نیست،اما میتونید برای پروژه های شخصی و شرکتی خودتون استفاده کنید،درضمن باید نام این قالب ذکر شده باشه به همراه لینک به صفحه مربوطه و یه چیزای دیگه هم گفت که نفهمیدم!!! اما لینک صفحه رو میدم تا خودت بخونی!!!

http://medialoot.com/item/html5-admin-template/

لینک به ارسال

ممنون داش مرتضی ، gplاش زیاد مهم نیست فقط منظورم من این بود اگه بصورت free توسط خود طراح منتشر شده باشه ، نه صرفاً یکی خریده باشه و پخش کرده باشه .

در مورد حقوق طراح هم ، چون خودم خیلی دردها کشیدم مطمئناً هیچ لینکی پاک نمیشه ، فقط قالب راستچین میشه .

در مورد حقوق طراح یه چیزی یادم اومد ، چند ماه پیش به یک قالبی برخوردم ، خیلی قالبی خوشکلی بود ، یکی از قالبهای پیشفرض سیستم جاوز که توسط arcsin.se طراحی شده بود و به نوعی رنگ بندی زیبایی داشت .

تصمیم گرفتم از اون قالب استفاده کنم ، بنا به دلایلی تصمیم گرفتم از اول قالب رو بنویسم ، هم html هم css ، در آخر هر کاری کردم جراتشو پیدا نکردم اسم خودمو بعنوان طراح آخر قالب بنویسم و فقط نوشتم

Template design by Arcsin

:wub:

لینک به ارسال

خواهش میکنم رضا جان.اما میتونستی بنویسی طراحش فلانی کدنویسی مجدد با تو!!! چون طرحش رو اون داده بود تو کدش رو نوشتی دیگه!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...