رفتن به مطلب

خوابیدن بازدید سایت بعد از تمدید دامنه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای خوبم یه سوال داشتم

الان 2 ساعتی هست دامنه سایتمو تمدید کردم از وقتی تمدیدیش کردم بازدید سایتم به کلی خوابیده پایین و از گوگل هم هیچ بازدیدی نمیاد برام

میخوام ببینم این مشکلات بعد از تمدید دامنه طبیعیه باز بعد از یکی دو روز بر میگرده به حالت اول ؟

تو وب مستر خواستم سایتم رو حذف کنم دوباره ثبت کنم گفتم شاید اینجوری بهتر باشه به نظرتون این کارو بکنم ؟

لینک به ارسال

سلام این کار رو نکنی بهتره چون گوگل رو روی گزینه هایی برای سرچ در سایت شما انتخاب میکنی مثلا روز به روز ساعت به ساعت و.... یکم زمان میبره تا مچ بشه اگه بازم نشد حذفش نکن از طریق یک جیمیل دیگه یه بار دیگه ثبتش کن

لینک به ارسال

درود بر شما,

تا بحال ندیدم بعد از تمدید Domain کاهش بازدید اعمال بشه !

بعد از تمدید 2 ساعته که ناگهانی این کاهش پیش نمیاد حتما مشکل از جای دیگر است .

و در پاسخ به دوست دیگر اینکه هر یک سایت فقط یکبار قابلیت ثبت و تایید توسط گوگل دارد در صورتی که هم این قابلیت انجام شود و سرویس گوگل متوجه بشه ممکنه عواقب بدتری داشته باشه. ( بخاطر کد تاییدی که توی وبسایتتون قرار میگیرد عرض می کنم )

تا زمانی که اخطار و یا نامه ای از سرویس وبمستر گوگل دریافت نکرده اید پس مشکلی وجود ندارد همچنین اگر می خواهید مطمئن شوید بهتر است با خوده سرویس وبمستر ارتباط برقرار نمایید و از خودشون سوال بفرمایید .

لینک به ارسال

خداروشکر مشکلم حل شد و بازدیدم باز مثل قبل بهتر شد از همتون ممنونم که کمکم کردید

لینک به ارسال

گوگل هرگز بعد از تمدید دامنه بازدید هارو کم نمیکنه ، معمولا گوگل بات به سن دامین و مدت باقی مانده زیاد توجه نمیکنه ، اما اگر در اول کار 5 سال ثبت کنید بهتر ایندکس میشید ، خیلی از بزرگان سئو این مسئله رو تایید کردن که سایت هایی که از اول کار 5 یا 10 سال ثبت میکنن یا بیشتر تو گوگل رنک بالاتری میگیرن (یعنی زودتر) یه الگوریتم Verify هم داره که میتونید از Domain Provider استفاده کنید ، خلاصه موفق باشید

لینک به ارسال

فقط 2 ساعت؟ :)

خب این شاید به خاطر هر چیزی ، مثلاً بی خبری تمدید دامنه شما توسط خواننده ها باشه.

توی نت بهتره یکم صبر کنید...

2 ساعت واقعاً وقت کمیه.

حتّی تا چند روز بازدید کم باشه تعجبی نداره...

لینک به ارسال

گوگل هرگز بعد از تمدید دامنه بازدید هارو کم نمیکنه ، معمولا گوگل بات به سن دامین و مدت باقی مانده زیاد توجه نمیکنه ، اما اگر در اول کار 5 سال ثبت کنید بهتر ایندکس میشید ، خیلی از بزرگان سئو این مسئله رو تایید کردن که سایت هایی که از اول کار 5 یا 10 سال ثبت میکنن یا بیشتر تو گوگل رنک بالاتری میگیرن (یعنی زودتر) یه الگوریتم Verify هم داره که میتونید از Domain Provider استفاده کنید ، خلاصه موفق باشید

خداروشگر مشکلم حل شد ولی مشکل اینجاست که میزبان هاستم و یا دامنم اصلا 5 سال تمدید نداره فقط یک ساله هست ای کاش 5 ساله داشت تا تمدیدش میکردم

لینک به ارسال

خوب شما میتونید خیلی راحت انتقال بدید روی یه ریسلر دیگه و 5 ساله تمدید کنید

لینک به ارسال
خداروشگر مشکلم حل شد ولی مشکل اینجاست که میزبان هاستم و یا دامنم اصلا 5 سال تمدید نداره فقط یک ساله هست ای کاش 5 ساله داشت تا تمدیدش میکردم

تنها پیشنهادی که من میتونم بدم اینکه از یه هاستینگ معتبر تر با امکانات بیشتر هاست تهیّه کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...