runy

کد نمایش آخرین مطالب ارسال شده در وبلاگ ها + تصویر شاخص

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

کدی هست که آخرین مطالب ارسال شده در وبلاگ ها را با تصویر شاخص نمایش بده؟

RSS ندید اون را بلدم ولی تصویر شاخصش رانشون نمیده.

افزونه هم بود راضی هستیم به رضای خدا.

چرا وردپرس چند سایته توسعه پیدا نکرده ؟؟؟

ویرایش شده در توسط runy

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه مطالب اخیر شبکه Recent Network posts

یا

Network Latest Posts

یا

WP Recent Network Posts

و یا

https://premium.wpmudev.org/project/recent-posts/

این افزونه ها به شما این امکان رو میدهد که آخرین مطالب منتشر شده در وبلاگ های شبکه تان را در سایت اصلی تان منتشر کنید. شما همچنین میتوانید تعداد پست ها، سایز آواتار و تعداد کاراکتر های قابل نمایش رو تعیین کنید.

زیادن فقط انگلیسی جستجو کن

یا علی

post-352-0-86539300-1414578691_thumb.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه مطالب اخیر شبکه Recent Network posts

یا

Network Latest Posts

یا

WP Recent Network Posts

و یا

https://premium.wpmu...t/recent-posts/

این افزونه ها به شما این امکان رو میدهد که آخرین مطالب منتشر شده در وبلاگ های شبکه تان را در سایت اصلی تان منتشر کنید. شما همچنین میتوانید تعداد پست ها، سایز آواتار و تعداد کاراکتر های قابل نمایش رو تعیین کنید.

زیادن فقط انگلیسی جستجو کن

یا علی

خیلی ممنون

فقط یه سوال چرا Network Latest Posts با فایر فاکس سازگاری نداره و تصاویر شاخص را نشون نمیده درصورتی که در کروم نشون میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تا بحال خودم استفاده نکردم

نیازی نمیدیدم

اون تصویری که گذاشته شده از افزونه اولی هستش و پیشنهاد من اون هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این افزونه رو نتونستم پیدا کنم کسی داره؟

فکر کنم باشه ولی نبود من دارمش خوب کار نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط miladvox
      سلام
      کسی میدونه با چه افزونه ای یا راه حلی میشه عکسی که روی هاست دیگران آپلود شده را به عنوان تصویر شاخص داخل سایت خودم استفاده کنم ؟
      الان مشکلی که دارم تعداد مطالب سایت خیلی بالاست هاستم گنجایش آپلود تعداد زیاد عکس نداره .... میخوام تصاویر شاخص بدون اینکه روی هاستم آپلود بشه از اون عکس استفاده کنم .
      مثل سایت زیر
      http://javuni.ir/
      تصاویر شاخص سایت روی هاست خودش نیست فقط ریسایز کرده عکسها رو و به عنوان تصویر شاخص استفاده کرده ... ولی هسته سایت وردپرس نیست .

کسی میتونه راهنمایی کنه...ممنون میشم
    • توسط meyox
      سلام خسته نباشید من در قالب سایتم پست های بعدی و قبلی زیر هر پست مشخص شده اما فقط لینک و تیتر پست نمایش داده میه . اگه بخوام تصویر شاخص اون پست هم نمایش داده بشه چطور باید کد و تغییرش بدم ؟؟؟؟ ممنون
    • توسط mpi
      با سلام
      من یک نوشته ایجاد کردم که همه موارد نوشته (عنوان ، توضیحات ، تصویر شاخص) را در لیست نوشته ها در نمایش سایت درست نشون میده اما زمانی بر یک نوشته کلیک می کنم تصویر شاخص رو دیگه نمیاره و بجاش پیغام " ‏HTML امبد شده در دسترس نیست " رو نمایش میده . لطفا راهنمایی کنید . البته ناگفته نماند که قبلا کاملا درست کار می کرد .
      یک عکس پیوست کردم و دقیقا در عکس پیغام رو با کادر قرمز مشخص کردم .
      با تشکر

• توسط mpi
      با سلام
      من یک نوشته ایجاد کردم که همه موارد نوشته (عنوان ، توضیحات ، تصویر شاخص) را در لیست نوشته ها در نمایش سایت درست نشون میده اما زمانی بر یک نوشته کلیک می کنم تصویر شاخص رو دیگه نمیاره و بجاش پیغام " ‏HTML امبد شده در دسترس نیست " رو نمایش میده . لطفا راهنمایی کنید . البته ناگفته نماند که قبلا کاملا درست کار می کرد .
      یک عکس پیوست کردم و دقیقا در عکس پیغام رو با کادر قرمز مشخص کردم .
      با تشکر

• توسط bam3nter
      سلام
      میخام وقتی ادامه مطلب رو میزنم تصویر شاخص اول مطلب نیاد اخه تو بعضی کارام و پست ها باعث میشه بهم بریزه همه برنامه ریزی هام از ی افزونه هم به اسم Hide Featured Image  استفاده کردم ک کار نکرد
      حرفه ای نیستم لطفا دقیق توضیح دهید!!با تشکر