alam7o

سرعت لود شدن سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دوستان ابتدا قبل از سوال یه نظر خواهی یا مشورت یا هرچی که بشه اسمشو گذاشت

بنظرتون سرعت سایتم چطوره ؟ تو وردپرس تازه کارم ولی حس میکنم سرعت سایتم پایینه لطفا از یک تا 10 بهش نمره بدید :P:D

ادرس : 98tarfand.ir

خب حالا سوالم ! زیاد تو اینترنت گشتم ولی اموزش کامل و خوبی پیدا نکردم

سوال اینکه چطور سرعت سایتمو بالا ببرم ! اینطور که من فهمیدم سایتی که تو 4 سانیه لود نشه یعنی سرعتش پایینه

منتظر پاسختون هستم

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

دوستان ابتدا قبل از سوال یه نظر خواهی یا مشورت یا هرچی که بشه اسمشو گذاشت

بنظرتون سرعت سایتم چطوره ؟ تو وردپرس تازه کارم ولی حس میکنم سرعت سایتم پایینه لطفا از یک تا 10 بهش نمره بدید :P:D

ادرس : 98tarfand.ir

خب حالا سوالم ! زیاد تو اینترنت گشتم ولی اموزش کامل و خوبی پیدا نکردم

سوال اینکه چطور سرعت سایتمو بالا ببرم ! اینطور که من فهمیدم سایتی که تو 4 سانیه لود نشه یعنی سرعتش پایینه

منتظر پاسختون هستم

با تشکر

اولا که با اجازه از اساتید و بزرگان سایت بهت خوش آمد میگم.

دوما برای اینکه سرعت سایتت را بسنجی و اونرا با استاندارد ها مقایسه کنی باید از سایت هایی مثل کلیک تولز استفاده کنی

اونجا هم سرعتش را میگه و هم میتونی با سایت های دیگه مقایسه اش کنی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام !

سایتت سرعتش بد نیس !

ولی حتما حتما از CSS Sprites استفاده کن

بعلاوه اینکه از افزونه هایی مثل WP Smush It! یا افزونه های دیگه ای که حجم تصویر رو موقع آپلود کاهش میده استفاده کن .

این دو مورد رو انجام بدی سرعت سایتت تقریبا دوبرابر میشه ;)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر شما,

سرعت بارگذاری بالایی داره وبسایتتون .

1) میشه گفت یکی از دلایلش بر میگرده به استفاده از CSS .

منظور اینه که کله وبسایت با CSS نوشته شده از لحاظ رنگ و شمایل و غیره .

2) تصاویری که آپلود شده برای پست هاتون از حجم و اندازه بسیار پایینی بر خوردار هست .

3) کلا تعداد خطوط کد نویسی صفحه Index به 1000 خط هم نمیرسه همچنین فایل مربوط به استایل. ( از لحاظ کلی - با وجود 100% میدونم خطا داره )

4) فکر نکنم از جی کوئری و جاوا اینا استفاده شده باشه . ( اگه هم باشه در حد بسیار کم )

با این حال بازم بسیار خوبه چون شما بهینه ترین کار رو انجام دادید. ( بهینه منظورم این نیست که تعداد خطوط و تصاویر و از این جور چیزا کم بشه )

سرعت یک سایت برای بیشتر شدن بستگی به چند عامل داره :

1) مثلا دامنه های IR که رنج و مختص به کشور جمهوری اسلامی ایران هست بهترین گزینه اینه که بر روی میزبانی های داخلی باشه . ( پس میزبان بسیار تاثیر گذار هست - مانند پارس آنلاین - پینگ داخلی فکر کنم 50) که میشه گفت 50% کارو برای افزایش سرعت بیشتر میکنه ( برای کاربران داخلی )

2) پوسته سایت که خیلی خیلی مهمه و میشه گفت تقریبا 25 درصد کار رو انجام میده .

در مورد اینکه شنیدید اگه یه سایتی تو 4 ثانیه باز نشه سرعتش پایینه بهتره بنظرم اصلاح بشه این جمله چرا که این ربطی به افزایش سرعت نداره !!

دلیلش بر میگرده بطور مثال سرویس گوگل که بر روی چند سرور هستش بله برای ما خیلی سرعت کم هست و دیر بارگذاری میشه ولی برای فردی که بطور مثال در اروپا یا ایالت متحده زندگی میکنه بسیار سریع هست.

فکر نکنم مقاله ای خوب در مورد افزایش سرعت سایت باشه چون این مبحث بر میگرده به کد نویسی و افزونه ها و سیستم مدیریتی و غیره ... پس اگه دنبالش هستید خوبه در این مباحث تحقیق کنید ,هرچند که فکر نکنم php کارها تو مسائلی اینطوری زیاد به فکر بهینه سازی سایت باشن ! بیشتر افرادی که توی ASP هستند توی این زمینه بیشتر فعالیت دارند.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط nnmmss
      سلام
      من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است
      منو1
      زيرمنو 1-1
      زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط naff
      سلام.
      من  میخوام یه صفحه ی استاتیک رو روی ftp  آپلود کنم به عنوان  index اصلی و بعد از کلیک روی دکمه ی مورد نظر کاربر منتقل بشه به سایت اصلی یا همون قالب وردپرس.
       مشکل اینجاست که وقتی صفحه ی  html  رو روی  ftp  آپلود میکنم سایت فقط این صفحه رو به عنوان  index  میشناسه و  این رو جایگزین  index وردپرس میکنه و این صفحه  رو  front page  میشناسه.
       در صورتی که من هر دوتاش رو  میخوام . و صفحه ی html  رو به عنوان  index  میخوام یعنی با وارد کردن اسم سایت اسن صفحه ظاهر بشه.
      صفحه ی اچ دی ام ال:
      https://altourneur.com/new.html
       صفحه ی اصلی سایت:
      https://altourneur.com

• توسط Streetlife
      سلام کارشناسان عزیز و محترم
      دوستان چند روزه هرچی میگردم هیچ چیز مناسبی رو پیدا نمیکنم لطفا کمک بفرمایید.من یک طراح ورد پرسم و میخام واسه یک سایت که بلاگ وردپرس و فروشگاه پرستا شاپ هستش به صورت پاپ اپ یک نظرسنجی رو طراحی کنم که یه سوالی بپرسه و جواب رو بازدیدکننده ها تایپ کنن اما به این صورت که لایو سرچ باشه این فیلد یعنی از بین محصولات که روی دیتا بیس هستند با تایپ یک یا چند حرف ساجست بده لطفااااااااااا راهنمایی بفرمایید
    • توسط amirhosseinganjeh
      سلام دوستان نمیدونم چیکار کردم که عنوان صفحه رو نمایش میده توی همه صفحه ها
      این قسمت ابی رنگو توی عکس اول رو میگم

تونستم توی صفحاتی که ویرایشگرشون بازه، نمایش عنوان صفحه رو خاموش کنم ولی توی صفحه فروشگاهم نمیتونم نمایشش رو خاموش کنم
       خاموشش هم میکنم باز هم نمایش میده(عکس دوم)
      اگه راه حلی دارید بفرمایید لطفا..