رفتن به مطلب

سرعت لود شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان ابتدا قبل از سوال یه نظر خواهی یا مشورت یا هرچی که بشه اسمشو گذاشت

بنظرتون سرعت سایتم چطوره ؟ تو وردپرس تازه کارم ولی حس میکنم سرعت سایتم پایینه لطفا از یک تا 10 بهش نمره بدید :P:D

ادرس : 98tarfand.ir

خب حالا سوالم ! زیاد تو اینترنت گشتم ولی اموزش کامل و خوبی پیدا نکردم

سوال اینکه چطور سرعت سایتمو بالا ببرم ! اینطور که من فهمیدم سایتی که تو 4 سانیه لود نشه یعنی سرعتش پایینه

منتظر پاسختون هستم

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

دوستان ابتدا قبل از سوال یه نظر خواهی یا مشورت یا هرچی که بشه اسمشو گذاشت

بنظرتون سرعت سایتم چطوره ؟ تو وردپرس تازه کارم ولی حس میکنم سرعت سایتم پایینه لطفا از یک تا 10 بهش نمره بدید :P:D

ادرس : 98tarfand.ir

خب حالا سوالم ! زیاد تو اینترنت گشتم ولی اموزش کامل و خوبی پیدا نکردم

سوال اینکه چطور سرعت سایتمو بالا ببرم ! اینطور که من فهمیدم سایتی که تو 4 سانیه لود نشه یعنی سرعتش پایینه

منتظر پاسختون هستم

با تشکر

اولا که با اجازه از اساتید و بزرگان سایت بهت خوش آمد میگم.

دوما برای اینکه سرعت سایتت را بسنجی و اونرا با استاندارد ها مقایسه کنی باید از سایت هایی مثل کلیک تولز استفاده کنی

اونجا هم سرعتش را میگه و هم میتونی با سایت های دیگه مقایسه اش کنی

لینک به ارسال

سلام !

سایتت سرعتش بد نیس !

ولی حتما حتما از CSS Sprites استفاده کن

بعلاوه اینکه از افزونه هایی مثل WP Smush It! یا افزونه های دیگه ای که حجم تصویر رو موقع آپلود کاهش میده استفاده کن .

این دو مورد رو انجام بدی سرعت سایتت تقریبا دوبرابر میشه ;)

لینک به ارسال

درود بر شما,

سرعت بارگذاری بالایی داره وبسایتتون .

1) میشه گفت یکی از دلایلش بر میگرده به استفاده از CSS .

منظور اینه که کله وبسایت با CSS نوشته شده از لحاظ رنگ و شمایل و غیره .

2) تصاویری که آپلود شده برای پست هاتون از حجم و اندازه بسیار پایینی بر خوردار هست .

3) کلا تعداد خطوط کد نویسی صفحه Index به 1000 خط هم نمیرسه همچنین فایل مربوط به استایل. ( از لحاظ کلی - با وجود 100% میدونم خطا داره )

4) فکر نکنم از جی کوئری و جاوا اینا استفاده شده باشه . ( اگه هم باشه در حد بسیار کم )

با این حال بازم بسیار خوبه چون شما بهینه ترین کار رو انجام دادید. ( بهینه منظورم این نیست که تعداد خطوط و تصاویر و از این جور چیزا کم بشه )

سرعت یک سایت برای بیشتر شدن بستگی به چند عامل داره :

1) مثلا دامنه های IR که رنج و مختص به کشور جمهوری اسلامی ایران هست بهترین گزینه اینه که بر روی میزبانی های داخلی باشه . ( پس میزبان بسیار تاثیر گذار هست - مانند پارس آنلاین - پینگ داخلی فکر کنم 50) که میشه گفت 50% کارو برای افزایش سرعت بیشتر میکنه ( برای کاربران داخلی )

2) پوسته سایت که خیلی خیلی مهمه و میشه گفت تقریبا 25 درصد کار رو انجام میده .

در مورد اینکه شنیدید اگه یه سایتی تو 4 ثانیه باز نشه سرعتش پایینه بهتره بنظرم اصلاح بشه این جمله چرا که این ربطی به افزایش سرعت نداره !!

دلیلش بر میگرده بطور مثال سرویس گوگل که بر روی چند سرور هستش بله برای ما خیلی سرعت کم هست و دیر بارگذاری میشه ولی برای فردی که بطور مثال در اروپا یا ایالت متحده زندگی میکنه بسیار سریع هست.

فکر نکنم مقاله ای خوب در مورد افزایش سرعت سایت باشه چون این مبحث بر میگرده به کد نویسی و افزونه ها و سیستم مدیریتی و غیره ... پس اگه دنبالش هستید خوبه در این مباحث تحقیق کنید ,هرچند که فکر نکنم php کارها تو مسائلی اینطوری زیاد به فکر بهینه سازی سایت باشن ! بیشتر افرادی که توی ASP هستند توی این زمینه بیشتر فعالیت دارند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...