• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
raminsongviva

افزونه برای نمایش تایتل و دیسکریپشن دلخوا در شبکه های اجتماعی

3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

افزونه ای میخواستم که دیسکریپشن نمایشی در شبکه های اجنمایی رو از توضیحات قرار داده شده تو صفحه نگیره بلکه توضیحاتی باشه که من جدا کانه برای شبکه های اجتماعی در نظر گرفتم .

قبلاً توصط افزونه All in One SEO Pack انجام میدادم .

ولی حالا وقتی یه ورد پرس جدید نصب کردم قالب ریختم روش بعد از نصب این افزونه و تنظیماتش متوجه شدم که این کار رو دیگه انجام نمیده .

آیا پلاگینی هست که این کار رو جدا گانه انجام بده ؟؟؟

مثل این پلاگین

https://wordpress.org/plugins/nextgen-facebook/

فقط بعد نصب برا فعال کردنش لایسنس میخواد که ما نه ویزا کارت داریم نه مستر کارت .

اگه بشه این پلاگین هم نال کرد خیلی عالی میشه .

اگه پلاگین دیگه ای هم هست لطفاً راهنمایی کنید .

با تشکر .

ویرایش شده در توسط raminsongviva
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با yoast فکر کنم بشه. تست کردید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با yoast فکر کنم بشه. تست کردید؟

بله ، تست کردیم ولی نشد ،

رو قالب قبلی سایت باید 2 افزونه

yoast و

All in One SEO Pack رو هم زمان فعال میکردیم تا این اتفاق می افتاد ، ولی رو قالب جدید این عمل انجام نمیشه ، تازشم 2 افزونه سئو هم زمان فعال سایت رو از حالت ایندکس شدن بر میداره .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hanrihelen
      سلام دوستای عزیز شرمنده کسی افزونه ای برای ارسال پست ها به صورت اتوماتیک به شبکه های اجتماعی رو داره ؟
      بیزحمت اگه دارید بفرسید واسم بعد اینکه ضرری نداره عزیزان برای سرعت سایت ؟؟؟

• توسط viator
      سلام به همه وردپرسی ها
      آیا افزونه ای سراغ دارید که مدیر سایت رو از به اشتراک گذاشته شدن مطالب سایت توسط کاربران سایت در شبکه های اجتماعی با خبر کنه…؟؟
      یعنی در واقع بشه یه گزارشی از این که کدوم کاربر کدوم مقاله رو در کدوم شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته تهیه کرد...
      قبلا از پاسخ هایی که می دید ممنونم

• توسط viator
      سلام به همه وردپرسی ها
      آیا افزونه ای سراغ دارید که مدیر سایت رو از به اشتراک گذاشته شدن مطالب سایت توسط کاربران سایت در شبکه های اجتماعی با خبر کنه…؟؟
      یعنی در واقع بشه یه گزارشی از این که کدوم کاربر کدوم مقاله رو در کدوم شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته تهیه کرد...
      قبلا از پاسخ هایی که می دید ممنونم

• توسط seo
      دوستان عزیز , اگر کسی پلاگینی میشناسه که بشه همزمان پخش مطالب در وردپرس ,مطلب رو پخش کنه در شبکه های اجتماعی,خوشحال میشم راهنمایی کنه.مرسی
    • توسط diri-magzine

سلام دوستان عزیز

مشکل بنده با description های سایتم در گوگل هست

الان مثلا در گوگل سرچ کنید

مجله اینترنتی دیری

توضیجات رو بخونید متوجه میشید

من میخوام مثلا صفحه اول رو میاره توضیحات اصلی رو نشون بده

پست رو میاره توضیحات پست رو بیاره

برگه میاره توضیحات برگه رو بیاره ...

ممنون میشم راهنماییم کنید !