رفتن به مطلب

مشکل اندازه مختلف عکس

پست های پیشنهاد شده

سلام،

قالب سایتم رو عوض کردم الان قالب جدید برای همه عکس های یه مطلب چند تا عکس سایز مختلف میسازه، من میخوام فقط برای تصویر شاخص عکس بسازه چطور کارو انجام بدم؟

این کد فانکشن قالب هست:

add_image_size( 'wt840_420', 840, 420, true ); //single post
add_image_size( 'wt550_300', 550, 300, true ); //featured section 1
add_image_size( 'wt260_145', 260, 145, true ); //featured section 1
add_image_size( 'wt450_250', 450, 250, true ); //featured section 2
add_image_size( 'wt65_65', 65, 65, true ); //thumbnails

کد دیگه‌ ام اگه لازمه بگید بزارم

ویرایش شده توسط Handel
لینک به ارسال

سلام

هر سایزی رو که نیاز ندارید از داخل کد حذف کنید.

بله اینو میدونم، مشکلم اینه که قالب واسه همه عکس ها این اندازه ها رو میسازه مثلا یک پست 10 تا عکس داره برای هر 10 تاش اینا رو میسازه در صورتی که فقط باید برای تصویر شاخص بسازه.

لینک به ارسال

پوسته قبلی این مشکل رو نداشت و فقط برای تصویر شاخص عکس میساخت ولی این قالب نمیدونم چرا برای همه عکس های پست چند سایز مختلف میسازه.

اگه تابعی باشه که جلوی این کارو بگیره خیلی خوب میشه یا کدی چیزی باشه دوستان ممنون میشم اگه کمک کنید :)

لینک به ارسال

کدی که در پست ابتدایی قراردادید رو اگر حذف/کامنت کنید این مشکل حل میشه

کد اندازه های جدید تصویر شاخص رو به وردپرس معرفی میکنه

لینک به ارسال

کدی که در پست ابتدایی قراردادید رو اگر حذف/کامنت کنید این مشکل حل میشه

کد اندازه های جدید تصویر شاخص رو به وردپرس معرفی میکنه

این کارو نمیشه کرد چون قالب بشدت سنگین میشه این عکس های بند انگشتی که قالب میسازه واسه صفحه اول هست و حجم کمتری از تصویر شاخص داره، در نتیجه وقتی این کدها رو پاک میکنم از خود تصویر شاخص واسه بند انگشتی استفاده میکنه که حجم صفحه رو خیلی زیاد میکنه.

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

الآن تهش میخواین چکار کنین؟

همه رو یه سایز کنین؟

خب کد های اضافی رو پاک کنین و توی صفحه های دیگه هم اسم ها رو تغییر بدین و واحدشون کنین!

این مربوط به تصاویر شاخص هست که 65×65 هست.

بقیّه رو پاک کنید.

تو فایل هاتون دنبال بگردین هر جا اسم اون ها رو دیدین تغییر بدین به wt65_65

لینک به ارسال

الآن تهش میخواین چکار کنین؟

همه رو یه سایز کنین؟

خب کد های اضافی رو پاک کنین و توی صفحه های دیگه هم اسم ها رو تغییر بدین و واحدشون کنین!

این مربوط به تصاویر شاخص هست که 65×65 هست.

بقیّه رو پاک کنید.

تو فایل هاتون دنبال بگردین هر جا اسم اون ها رو دیدین تغییر بدین به wt65_65

فکر کنم مشکلمو خوب توضیح ندادم ببینید من یه کدی تو قالب قرار دادم که عکس اول هر پست تصویر شاخص شناخته بشه. الان قالب برای عکس اول هر پست که تصویر شاخص هست چند سایز بند انگشتی با حجم کمتر تولید میکنه که تو صفحه اول سایت بکار میره تا اینجاش همه چی درسته. منتها اگه من سه تا عکس تو پست بزارم قالب برای عکس دوم و سوم هم بندانگشتی تولید میکنه که هیچ کاربردی نداره و فقط باعث بالا رفتن حجم میشه. برای همین میخوام فقط برای عکس اول بند انگشتی ساخته بشه. امیدوارم متوجه مشکل شده باشید.

ویرایش شده توسط Handel
لینک به ارسال

از اسکریپت استفاده نکرده از کدهای خود وردپرس استفاده

مثلا این کد تو فانکشن داده:

برای فراخوانی هم اینو زده:

<?php if ( has_post_thumbnail() ) { ?>
<div class="thumb">
<a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_post_thumbnail( 'wt65_65' ); ?></a>
</div>
<?php } ?>

میخوام از aqua resizer بجاش استفاده کنم خودم کدهاش رو دارم جایگزین میکنم ولی فعلا کار نکرده متاسفانه.

قالبم فالکون هست نمیدونم پرمیوم محسوب میشه یا نه واسه دانلود موجوده اگه مشکلی نداره پیوست کنم.

لینک به ارسال

بله پرمیوم هست با طراح قالب تماس بگیرید

http://themeforest.net/item/falcon-responsive-wordpress-magazine-theme/8565564

دوست عزیز این مشکل فقط برای قالب من نیست هر قالب که از این کدها استفاده کنه این مشکل رو داره چیز کوچیکی هم نیست که آدم چشم پوشی کنه چون این عکسها فضای سایت رو خیلی سریع اشغال میکنه بدون اینکه هیچ استفاده ای داشته باشه. در ضمن این قالب رو من از تم فارست نخریدم و امکان تماس با طراحش رو ندارم.

لینک به ارسال

فقط پوسته های رایگان در انجمن پشتیبانی می شود.

اگه قالب رایگانی این مشکل رو داشته باشه راه حلی براش هست چون خیلی جستجو کردم ولی راهی پیدا نکردم البته خودم کد نویسی آشنا نیستم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...