رفتن به مطلب

بهترین حالت پیوند یکتا در وردپرس چیه؟

ilbeygi.m

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان یک سوالی دارم که خیلی هم برام مهمه

راستش اینه که ک پیوند ها سایتو چطور بذارم که به سئو کمک کنه و هم بهتر باشه

لطفا اگ میتونید بهم کمک کنید

روش پایین چطوره به نظرتون؟

پیشنهاد بهتری دارین بدین؟

ممنون میشم

/%post_id%/%postname%.html

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

اگه جست جو کردین که هیچ اگر نه پسوند html در عناوین مطالب به ایندکس شدن بهتر مطلب کمک میکند

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

اگه جست جو کردین که هیچ اگر نه پسوند html در عناوین مطالب به ایندکس شدن بهتر مطلب کمک میکند

اصلا و ابدا داشتن .html ته آدرس هیچ تاثیری نداره. وقتی شما فایل php آپلود می کنی و خروجی برای شما همون html هست فرقی نداره این به کنار خود مت کاتز هم از گوگل گفته هیچ تاثیری نداره بلکه وقتی آدرس شما طولانی هم بشه نا مناسب می شه.

لینک به ارسال

اصلا و ابدا داشتن .html ته آدرس هیچ تاثیری نداره. وقتی شما فایل php آپلود می کنی و خروجی برای شما همون html هست فرقی نداره این به کنار خود مت کاتز هم از گوگل گفته هیچ تاثیری نداره بلکه وقتی آدرس شما طولانی هم بشه نا مناسب می شه.

سلام وحید اقا

خوشحالم اینجا هم میبینمتون

منم خوندم که خوده گوگل گفته تاثیر نداره ولی از وقتی ک ازین حالت پیوند استفاده میکنم

یعنی

احساس میکنم سرعت ایندکس مطالب بیشتر شده !!!

حالا یا به خاطر اینه یا به خاطر سایت مپم !!!

لینک به ارسال

عرضم به حضورتون که منم تو بعضی از سایت ها خوندم که html در پایان پیوند ها بذاریم بهتره.

ولی حقیقت اینکه بیشتر سایت های بزرگ رو که چک کردم اینکار رو نکرده بودن و خود گوگلم راجب به این مطلب چیزی نگفته.

نکته ی دیگه اینکه اصلاً عقلانی هم نیست که تهش html باشه یا نه ، چه فرقی میکنه برای گوگل؟

تنها چیزی که من اطمینان بیشتری دارم روش اینکه موقعی که دارین آدرس سایت پست رو مینویسین از -_- یا _ استفاده نکنین و سعی کنید بیشتر از - استفاده کنید برای جدا کردن واژگان و ...

لینک به ارسال

ولی حقیقت اینکه بیشتر سایت های بزرگ رو که چک کردم اینکار رو نکرده بودن و خود گوگلم راجب به این مطلب چیزی نگفته.

مراجعه شود به کانال webmaster شرکت گوگل. آقای مت کاتز به طور رسمی از طرف گوگل گفتن که تاثیری نداره!

سلام وحید اقا

خوشحالم اینجا هم میبینمتون

منم خوندم که خوده گوگل گفته تاثیر نداره ولی از وقتی ک ازین حالت پیوند استفاده میکنم

یعنی

احساس میکنم سرعت ایندکس مطالب بیشتر شده !!!

حالا یا به خاطر اینه یا به خاطر سایت مپم !!!

سلام خدمت شما :)

استفاده از post_id اون هم به صورت / به نظر بنده حقیر کار درستی نیست. ساختار سایت از حالت بهینه در میاد.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

مراجعه شود به کانال webmaster شرکت گوگل. آقای مت کاتز به طور رسمی از طرف گوگل گفتن که تاثیری نداره!

سلام خدمت شما :)

استفاده از post_id اون هم به صورت / به نظر بنده حقیر کار درستی نیست. ساختار سایت از حالت بهینه در میاد.

کلا استفاده از id درست نیست یا استفاده id به همراه / درست نیست؟

اگه جای / از - استفاده کنم چی؟

به نظرتون بازم خوب نیست؟

با تشکر

لینک به ارسال

لازم دونستم یه توضیح مختصری بدم

چرا بعضی سایت ها .html رو میگن خوبه

چرا سایت های بزرگ از .html استفاده نمی کنن؟ و بجاش آخر / داره؟

خوبی .html (یا کلا پسوند آخر آدرس) خوبیش اینه که مرورگر متوجه میشه درخواست ارسالی یک درخواست دریافت فایل هست (نوار مرورگرها با دستورات مختلف کارهای مختلفی میکنند) پس یکم از سرعت (در حدی که احساس نمیشه ) سایت تاثیر داره از طرفی سرور که این در خواست رو میگیره براش مشخصه که میخواد چیکار کنه برای اینکه این رو متوجه بشید یه مثالی میزنم

فرض کنید سرور دارید که تو پوشه اصلیش فایلهای index.html , index.htm , index.php باشن

حالا شما فرض کنید دامنه سایت رو بزنید سرور باید فایل index رو باز کنه ولی توی یه پوشه سه ایندکس هست کدوم رو باید باز کنه؟ کاربر کدوم مد نظرش هست؟

حالا فرض کنید کاربر دقیقا آدرس رو زده باشه اینطوری site.ir/index.php دیگه سرور با خیال راحت میدونه کاربر چی میخواد و میدونه باید چیکار کنه

این یه مثال ساده از وجود .html یا پسوند در ته آدرس ها

که خیلی وقت پیش (دیگه عین دایناسورها منقرض شده ) گوگل به پسوند اهمیت میداد چون کاربر پسند تر بود (کاربر با آدرس متوجه میشد که یه صفحه سایت میخواد لود بشه یا یه فایل صوتی ...)

اون زمان هم تاثیرش خیلی کم بود تا چه برسه به الان که ربات های گوگل حتی قابلیت فهمیدن آدرسهای نا مفهوم چند پارامتری رو داره

الان بهتره که ته آدرس ها رو / بذارید که مشخص بشه آدرس تموم شده این بیشتر برای سرور و سرعت لود خوبه چون آدرسی که تهش / باشه مشخصه یه صفحه هست نه یه فایل صوتی ...

و اما اینکه چه ساختاری خوبه

/%category%/%postname%/

برای سایت هایی که آدرس بخش هاشون کوتاه هست (مخصوصا لاتین) بهترینه اما اگر بلنده

/%postname%/

اگر احتمال داره چندین پست تکراری داشته باشید

بهتره که آیدی پست با اینا ترکیب بشه تا آدرس تکراری ایجاد نشه

موفق و پایدار باشید

ویرایش شده توسط bestdata
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...