رفتن به مطلب

حذف کردن متاتگ های صفحات بایگانی ها ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز خسته نباشید ، من میخوام متاتگ توضیحات ( description ) و همچنین متاتگ کلمات کلیدی ( keywords ) رو از صفحات بایگانی ها ( دسته ها ، برچسب ها و صفحه اصلی ) پاک کنم. لطفاٌ دوستان کاربلد وارد عمل بشند :D خیلی ممنون :)

لینک به ارسال

سلام

header.php و archive.php رو پیوست کنید. + اگر از افزونه سئو استفاده می کنید اعلام کنید.

لینک به ارسال

سلام

header.php و archive.php رو پیوست کنید. + اگر از افزونه سئو استفاده می کنید اعلام کنید.

پیوست شدند ، بله از افزونه yoast استفاده می کنم ، تشکر/..

Header And Archive.zip

لینک به ارسال

شما توجه به قوانین رو فراموش کردید جناب مهدوی فرصت کنند کارتون رو چک می کنند ولی زمان انتظار 24 ساعته صبور باشید تا پاسخ مناسب دریافت کنید

یا در انجمن جستجو کنید حداقل پنجاه مورد مشابه در انجمن حل و فصل شده

لینک به ارسال

توی header.php چیزی فراخانی نشده و فقط 1 احتمال دارد که اون هم وجود افزونه سئو هست

افزونه بررسی کنید و صفحه آرشیو اون غیر فعال کنید از این موارد

اگر اسم افزونه بود بهتر کمک میکردم

لینک به ارسال

توی header.php چیزی فراخانی نشده و فقط 1 احتمال دارد که اون هم وجود افزونه سئو هست

افزونه بررسی کنید و صفحه آرشیو اون غیر فعال کنید از این موارد

اگر اسم افزونه بود بهتر کمک میکردم

تشکر اما به کل اشتباه متوجه منظورم شدید ، ببینید برای هر دسته ، برچسب و صفحه اصلی میشه متاتگ توضیحات از طریق افزونه سئو مثل yoast که من استفاده می کنم گذاشت ، حالا من می خوام این متاتگ از صفحات این بایگانی ها حذف بشه ، یعنی این متاتگ توی صفحه اول این بایگانی ها باشه ولی از از صفحات دیگه حذف بشه ، مثلاٌ برای دسته " گالری عکس " میخوام که در صفحه اول باشه ولی از صفحات 2,3,4,5,.... این دو متاتگ توضیحات و کیورد حذف بشه ، کاری که دیدم چند سایت وردپرس انجام دادن.

لینک به ارسال

باید کد نویسی بدونید و با ساختار افزونتون آشنا باشید من ساختار افزونتون رو نمی دونم و باهاش کار نکردم ولی کدی شبیه

<?php
if(is_archive()) {
if(!$_GET['page'] || $_GET['page']==1) {
echo $DESC;
}
}
else {
echo $DESC;
}
?>

رو باید در کد فراخوانی افزونه قرار بدید

در این کد فرض شده $DESC تابع فراخوانی متا تگها باشه

لینک به ارسال

باید کد نویسی بدونید و با ساختار افزونتون آشنا باشید من ساختار افزونتون رو نمی دونم و باهاش کار نکردم ولی کدی شبیه

<?php
if(is_archive()) {
if(!$_GET['page'] || $_GET['page']==1) {
echo $DESC;
}
}
else {
echo $DESC;
}
?>

رو باید در کد فراخوانی افزونه قرار بدید

در این کد فرض شده $DESC تابع فراخوانی متا تگها باشه

پس باید کدنویسی بدونم با ساختار افزونه هم آشنا باشم :D حاجی اینا رو بلد بودم دیگه مزاحم احوال شریف نمی شدم :D این کدی که لطف کردی عمل نکرد ، این بخش زیر تو ویرایش افزونه yoast پیدا کردم

WHERE post_id IN({$post_ids}) && meta_key = '" . WPSEO_Meta::$meta_prefix . "metadesc'

پس تابع فراخانی متاتگ توضیحات که منم فقط به میخوام اون حذف بشه اینه :

$meta_prefix

ویرایش شده توسط \.:MbOy2050:./
لینک به ارسال

ببینید ، متا شما توی Yoast ست میشه ، قسمت عنوان ها رو بردی ، تیک اجبار به بازنویسی عنوان ها ، و قسمت آرشیو رو خالی بزارید یا چیزی که میخوایید

لینک به ارسال

پس باید کدنویسی بدونم با ساختار افزونه هم آشنا باشم :D حاجی اینا رو بلد بودم دیگه مزاحم احوال شریف نمی شدم :D این کدی که لطف کردی عمل نکرد ، این بخش زیر تو ویرایش افزونه yoast پیدا کردم

WHERE post_id IN({$post_ids}) && meta_key = '" . WPSEO_Meta::$meta_prefix . "metadesc'

پس تابع فراخانی متاتگ توضیحات که منم فقط به میخوام اون حذف بشه اینه :

$meta_prefix

اینها رو هم که بلد باشید باز هم نیازه که بدونید ازشون کجا و چطوری استفاده کنید و راهنمایی اصولا مال وقتیه که اونها را بلد باشید و بخواهید نحوه و محل استفاده اش رو بدونید و الا باید با یک برنامه نویس برای حل مشکلتون صحبت کنید

لینک به ارسال

اینها رو هم که بلد باشید باز هم نیازه که بدونید ازشون کجا و چطوری استفاده کنید و راهنمایی اصولا مال وقتیه که اونها را بلد باشید و بخواهید نحوه و محل استفاده اش رو بدونید و الا باید با یک برنامه نویس برای حل مشکلتون صحبت کنید

منم تاپیک زدم با برنامه نویسان این انجمن صحبت کنم دیگه :) ، اگر کسی میتونه تر و تمیز مشکل رو حل کنه پ.خ بده قیمت رو لطف کنه.

لینک به ارسال

در قسمت خرید تایپیک بزنید معمولا دوستان تجاری کار بخش های دیگه رو چک نمی کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...