\.:MbOy2050:./

حذف کردن متاتگ های صفحات بایگانی ها ؟

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان عزیز خسته نباشید ، من میخوام متاتگ توضیحات ( description ) و همچنین متاتگ کلمات کلیدی ( keywords ) رو از صفحات بایگانی ها ( دسته ها ، برچسب ها و صفحه اصلی ) پاک کنم. لطفاٌ دوستان کاربلد وارد عمل بشند :D خیلی ممنون :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

header.php و archive.php رو پیوست کنید. + اگر از افزونه سئو استفاده می کنید اعلام کنید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

header.php و archive.php رو پیوست کنید. + اگر از افزونه سئو استفاده می کنید اعلام کنید.

پیوست شدند ، بله از افزونه yoast استفاده می کنم ، تشکر/..

Header And Archive.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حاجی تاپیکو یادت رفت فکر کنم :) بی صبرانه منتظرم :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما توجه به قوانین رو فراموش کردید جناب مهدوی فرصت کنند کارتون رو چک می کنند ولی زمان انتظار 24 ساعته صبور باشید تا پاسخ مناسب دریافت کنید

یا در انجمن جستجو کنید حداقل پنجاه مورد مشابه در انجمن حل و فصل شده

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی header.php چیزی فراخانی نشده و فقط 1 احتمال دارد که اون هم وجود افزونه سئو هست

افزونه بررسی کنید و صفحه آرشیو اون غیر فعال کنید از این موارد

اگر اسم افزونه بود بهتر کمک میکردم

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی header.php چیزی فراخانی نشده و فقط 1 احتمال دارد که اون هم وجود افزونه سئو هست

افزونه بررسی کنید و صفحه آرشیو اون غیر فعال کنید از این موارد

اگر اسم افزونه بود بهتر کمک میکردم

تشکر اما به کل اشتباه متوجه منظورم شدید ، ببینید برای هر دسته ، برچسب و صفحه اصلی میشه متاتگ توضیحات از طریق افزونه سئو مثل yoast که من استفاده می کنم گذاشت ، حالا من می خوام این متاتگ از صفحات این بایگانی ها حذف بشه ، یعنی این متاتگ توی صفحه اول این بایگانی ها باشه ولی از از صفحات دیگه حذف بشه ، مثلاٌ برای دسته " گالری عکس " میخوام که در صفحه اول باشه ولی از صفحات 2,3,4,5,.... این دو متاتگ توضیحات و کیورد حذف بشه ، کاری که دیدم چند سایت وردپرس انجام دادن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید کد نویسی بدونید و با ساختار افزونتون آشنا باشید من ساختار افزونتون رو نمی دونم و باهاش کار نکردم ولی کدی شبیه

<?php
if(is_archive()) {
if(!$_GET['page'] || $_GET['page']==1) {
echo $DESC;
}
}
else {
echo $DESC;
}
?>

رو باید در کد فراخوانی افزونه قرار بدید

در این کد فرض شده $DESC تابع فراخوانی متا تگها باشه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

باید کد نویسی بدونید و با ساختار افزونتون آشنا باشید من ساختار افزونتون رو نمی دونم و باهاش کار نکردم ولی کدی شبیه

<?php
if(is_archive()) {
if(!$_GET['page'] || $_GET['page']==1) {
echo $DESC;
}
}
else {
echo $DESC;
}
?>

رو باید در کد فراخوانی افزونه قرار بدید

در این کد فرض شده $DESC تابع فراخوانی متا تگها باشه

پس باید کدنویسی بدونم با ساختار افزونه هم آشنا باشم :D حاجی اینا رو بلد بودم دیگه مزاحم احوال شریف نمی شدم :D این کدی که لطف کردی عمل نکرد ، این بخش زیر تو ویرایش افزونه yoast پیدا کردم

WHERE post_id IN({$post_ids}) && meta_key = '" . WPSEO_Meta::$meta_prefix . "metadesc'

پس تابع فراخانی متاتگ توضیحات که منم فقط به میخوام اون حذف بشه اینه :

$meta_prefix

ویرایش شده در توسط \.:MbOy2050:./
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید ، متا شما توی Yoast ست میشه ، قسمت عنوان ها رو بردی ، تیک اجبار به بازنویسی عنوان ها ، و قسمت آرشیو رو خالی بزارید یا چیزی که میخوایید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس باید کدنویسی بدونم با ساختار افزونه هم آشنا باشم :D حاجی اینا رو بلد بودم دیگه مزاحم احوال شریف نمی شدم :D این کدی که لطف کردی عمل نکرد ، این بخش زیر تو ویرایش افزونه yoast پیدا کردم

WHERE post_id IN({$post_ids}) && meta_key = '" . WPSEO_Meta::$meta_prefix . "metadesc'

پس تابع فراخانی متاتگ توضیحات که منم فقط به میخوام اون حذف بشه اینه :

$meta_prefix

اینها رو هم که بلد باشید باز هم نیازه که بدونید ازشون کجا و چطوری استفاده کنید و راهنمایی اصولا مال وقتیه که اونها را بلد باشید و بخواهید نحوه و محل استفاده اش رو بدونید و الا باید با یک برنامه نویس برای حل مشکلتون صحبت کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینها رو هم که بلد باشید باز هم نیازه که بدونید ازشون کجا و چطوری استفاده کنید و راهنمایی اصولا مال وقتیه که اونها را بلد باشید و بخواهید نحوه و محل استفاده اش رو بدونید و الا باید با یک برنامه نویس برای حل مشکلتون صحبت کنید

منم تاپیک زدم با برنامه نویسان این انجمن صحبت کنم دیگه :) ، اگر کسی میتونه تر و تمیز مشکل رو حل کنه پ.خ بده قیمت رو لطف کنه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در قسمت خرید تایپیک بزنید معمولا دوستان تجاری کار بخش های دیگه رو چک نمی کنند

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری