rezakianoosh

نمایش مطالب پربازدید به همراه تصویر شاخص

12 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان لطفا افزونه ایی رو برای نمایش مزالب پربازدید روز و هفته و ماه به صورت جداگانه معرفی کنید که کدهای هر بخش رو به صورت جداگانه ارائه بده یعنی برای پربازدید روز یه کد برای پر بازدید هفته یه کد برای پر بازدید ماه یه کد چون میخام کدهای تصویر شاخص رو بهش اضافه کنم و برای هر کدوم از بخش ها عنوان مطلب رو به همراه تصویر شاخصش قرار بدم.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اين افزونه احتمالا كارتون رو را ميندازه

wordpress.org/extend/plugins/most-popular-posts/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

برای نمایش مطالب پربازدید از افزونه mostpopular استفاده میکنم اما با چندتا مشگل روبرو شدم.

1 - تصویر شاخص با پست هماهنگ نیست یعنی تصویری که نشون میده ماله اون پستی که معرفی میکنه نیست.

2 - مطالب پربازیدد رو با وجود اینکه براش تعریف کردم بر اساس بازدید نشون بده بازهم بر اساس دیدگاه نشون میده.

کدهاش هم ایناست .

<?php the_post_thumbnail(array(50,50), array ('class' => 'alignleft')); ?>
<?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("range=daily&order_by=views&limit=10"); ?>

لطفا راهنمایی کنید ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایتن یک تکه کد که کافی نیست

افزونه اش چی بوده و یا اگر هک داشته هک کامل رو بگذارید

اگر با همین یک تکه کد اینهمه کار می کنه باز جای شکرش باقیه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه اش popular post هست و همین یه تیکه کد بیشتر نیست اگه کد خاصی دارید راهنماییم کنید و بزارید برام ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان چه طوری میتونم مطالب پربازدید روز هفته و ماه رو به همراه تصویر شاخص در وردپرس نشون بدم ؟لطفا اگه کد و یا افزونه خاصی هست راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کل افزونه با این کد کار می کنه؟

من کد خاصی ندارم ولی هرچه فکر می کنم این کد بعیده بتونه بازدید ها رو بشماره - اونها رو دسته کنه و طبق اولویتی که می خواهید سورت کنه و بعد عناوینشون رو توی سایدبار چاپ کنه

تازه بخش تنظیمات هم داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه با این کد باید کار کنه ! البته انطور که دوستان میگن ( با جستجو در نت بهش رسیدم )

<?php if (function_exists('wpp_get_mostpopular')) wpp_get_mostpopular("range=daily&order_by=views&limit=10"); ?>

با range مدت زمان رو مشخص میکنیم و با order_by نوع مرتب سازی که میتونه دیدگاه ها باشه و یا بازدید الان گزاشتم بازدید ولی بر اساس بازدید لیست نمیکنه تعدادش هم 10 تاست.

میخام مطالب پربازدید رو به همراه تصویر شاخص نشون بدم مثل سایت بیتوته www.beytoote.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد فراخوانیه باید کد سازنده را در خود افزونه پیدا کنید تا بشه توش تغییرات داد

ممکنه بشه ده صفحه کد را با یک خط خوند ولی اون خط نتیجه کارکرد اون ده صفحه خواهد بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان چه طوری میتونم مطالب پربازدید روز هفته و ماه رو به همراه تصویر شاخص در وردپرس نشون بدم ؟لطفا اگه کد و یا افزونه خاصی هست راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز

اول یک انتقاد کنم و بعد جوابتونو با تاپیکی که شما در انجمن جستجو نکردید میدم.

انتقاد : بهتر نبود تا از همون تاپیک هایی که زدید مطلبو پیگیری میکردید تا هم مرجع کاملی باشه هم زودتر به جوابتون برسید؟

منظورم اینجا و اینجا است.

جواب : در نهایت پاسخ شما در این تاپیک توسط Morteza عزیز داده شده.

لطفاً اگر مشکلی بود در همین تاپیک مطرح کنید و پیگیر باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای جلوگیری از پراکندگی همه تاپیک ها ادغام شدند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری