• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
mahdi120012

چرا عناوین مطالب سایتم اینجوری نمایش داده میشه؟؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

عناوین مطالب سایت من مانند عکس زیر نمایش داده میشه

دور اون قسمتی که رنگ زرد کشیدم نمیخوام نمایش داده بشه...

6cba6fe227315301.jpg

نمیدونم چرا اخر همه ی مطالبم توی گوگل خانه اظافه میکنه؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گوگل عنوان خانه رو بعنوان برند سایت شما شناسایی کرده احتمالا قبلا برای صفحه اصلی از عنوان خانه استفاده می کردید .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتتون رو بجای این نکات کوچیک روی کیفیت محتوای سایت بزارید به نتایج به مراتب بهتری میرسید .

آره با گذشت زمان درست میشه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

حرف

گوگل عنوان خانه رو بعنوان برند سایت شما شناسایی کرده احتمالا قبلا برای صفحه اصلی از عنوان خانه استفاده می کردید .

حرف این دوستون رو اصلاح میکنم

شما خواسته یا ناخواسته در عناوینتون(با توجه کدهای استفاده شده در قالبتون) کلمه خانه رو در عناوین بکار برده اید که این مشکل رو با افزونه yoast می تونید از بین ببرید عنوان مطالبتون رو کاستوم کنید یا علی

ویرایش شده در توسط محمد امین
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرف

حرف این دوستون رو اصلاح میکنم

شما خواسته یا ناخواسته در عناوینتون(با توجه کدهای استفاده شده در قالبتون) کلمه خانه رو در عناوین بکار برده اید که این مشکل رو با افزونه yoast می تونید از بین ببرید عنوان مطالبتون رو کاستوم کنید یا علی

دوست عزیز من عنوانی از مطالب ایشون رو ندیدم که عبارت "خانه" توش بکار رفته باشه فقط در Breadcrumb سایتشون از این کلمه استفاده کردن که فکر می کنم تاثیر گذاشته.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من عنوانی از مطالب ایشون رو ندیدم که عبارت "خانه" توش بکار رفته باشه فقط در Breadcrumb سایتشون از این کلمه استفاده کردن که فکر می کنم تاثیر گذاشته.

دوست عزیز

اونی که تو تصویر میبینی که نوشته خانه Breadcrumb نیست بلکه عنوانه!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظور من از

Breadcrumb تصویر زیره و چون با عنوان "خانه" به صفحه اصلی لینک شده این رو عرض کردم.

post-3125-0-13866700-1415193202_thumb.pn

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vahid13600

سلام،
      دوستان من قالب
      avada روی سیستمم نصب کردم،میخوام عنوان و شرح سایتم رو از هدر حذف کنم،
      کمک کنید
      ممنون میشم

• توسط mahdi120012
      سلام
      عنوانی که انتخاب کردم : " اِل رمان|دانلود کتاب رمان عاشقانه ایرانی جدید،خارجی "
      ببینید این عنوان از نظر سئو و ... مشکلی نداره بزارم برای سایتم ؟؟؟
      lroman.ir
      البته الان عنوان سایتم اینه ولی اگه مشکلی داره بگین اصلاح کنم
    • توسط S A J J A D
      سلام
      چند روزی هست سایت جدید رو تاسیس کردیم متاسفانه گوگل عنوان پست ها و عنوان سایت رو اشتباه ایندکس میکنه، نمی دونم مشکل از کجاست که اینجوری شده، در ضمن از افزونه وردپرس سئو استفاده کردیم که عنوان ها به صورت زیر هستند
      با این ادرس میتونید اشتباه ایندکس کردن عنوان ها رو میتونید ببینید
      http://wpu.ir/wsr9b
      site:roozsms.com

• توسط saeed450
      سلام . دوستان من یه قالب game speed رو سایتم نصب کردم و عنوان و توضیحات سایت رو تو تنظیمات هم وارد کردم . ولی تو صفحه اصلی سایت نشونشون نمیده . پوسته رو باید دستکاری کنم یا ... ؟ سپاس