رفتن به مطلب

چرا عناوین مطالب سایتم اینجوری نمایش داده میشه؟؟

mahdi120012

پست های پیشنهاد شده

سلام

عناوین مطالب سایت من مانند عکس زیر نمایش داده میشه

دور اون قسمتی که رنگ زرد کشیدم نمیخوام نمایش داده بشه...

6cba6fe227315301.jpg

نمیدونم چرا اخر همه ی مطالبم توی گوگل خانه اظافه میکنه؟؟؟

لینک به ارسال

گوگل عنوان خانه رو بعنوان برند سایت شما شناسایی کرده احتمالا قبلا برای صفحه اصلی از عنوان خانه استفاده می کردید .

لینک به ارسال

وقتتون رو بجای این نکات کوچیک روی کیفیت محتوای سایت بزارید به نتایج به مراتب بهتری میرسید .

آره با گذشت زمان درست میشه.

لینک به ارسال

حرف

گوگل عنوان خانه رو بعنوان برند سایت شما شناسایی کرده احتمالا قبلا برای صفحه اصلی از عنوان خانه استفاده می کردید .

حرف این دوستون رو اصلاح میکنم

شما خواسته یا ناخواسته در عناوینتون(با توجه کدهای استفاده شده در قالبتون) کلمه خانه رو در عناوین بکار برده اید که این مشکل رو با افزونه yoast می تونید از بین ببرید عنوان مطالبتون رو کاستوم کنید یا علی

ویرایش شده توسط محمد امین
لینک به ارسال

حرف

حرف این دوستون رو اصلاح میکنم

شما خواسته یا ناخواسته در عناوینتون(با توجه کدهای استفاده شده در قالبتون) کلمه خانه رو در عناوین بکار برده اید که این مشکل رو با افزونه yoast می تونید از بین ببرید عنوان مطالبتون رو کاستوم کنید یا علی

دوست عزیز من عنوانی از مطالب ایشون رو ندیدم که عبارت "خانه" توش بکار رفته باشه فقط در Breadcrumb سایتشون از این کلمه استفاده کردن که فکر می کنم تاثیر گذاشته.

لینک به ارسال

دوست عزیز من عنوانی از مطالب ایشون رو ندیدم که عبارت "خانه" توش بکار رفته باشه فقط در Breadcrumb سایتشون از این کلمه استفاده کردن که فکر می کنم تاثیر گذاشته.

دوست عزیز

اونی که تو تصویر میبینی که نوشته خانه Breadcrumb نیست بلکه عنوانه!

لینک به ارسال

منظور من از

Breadcrumb تصویر زیره و چون با عنوان "خانه" به صفحه اصلی لینک شده این رو عرض کردم.

post-3125-0-13866700-1415193202_thumb.pn

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...