رفتن به مطلب

قیمت سایت آقای برنامه نویس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

شرکتی پیشنهاد خرید سایت بنده را داده و از بنده قیمت پیشنهادی میخواد ، از دوستان خواهش میکنم یه قیمت حدودی به اعلام کنم برای سایتم

حدودا 100 فیلم آموزشی اختصاصی تهیه شده

قالب اختصاصی

دامنه بین الملی

آدرس : mrprogrammer.net

لینک به ارسال

دامنه: 300,000

قالب: 1,000,000

سیستم نصب شده + امنیت و افزونه ها و...: 300,000

پست ها + فیلم های آموزشی: 500,000

البته این قیمت ها نظر شخصی منه!!! اما بیشتر از 2 میلیون ارزش داره

البته این رو هم بگم که اگه به پولش نیاز نداری، نفروشش! چون این سایت باعث محبوبیت شما (حداقل نزد من) شده و با فروش اون... :(

لینک به ارسال

وقتی به کاربر ها میگید: آقای برنامه نویس، ممکنه سایت شما و یا شخص شما رو توی ذهن خودشون تصور کنن

من قیمت 2 میلیون رو فقط واسه سیستم ها گفتم!

شما دارید اعتبار خودتون رو میفروشید (جسارت نشه...). پس مقداری هم باید واسه این پرداخت بشه

مثلا: یه شرکت جدید رو میشه با 200 هزار تومان ساخت. اما نمیشه یه شرکت با سابقه رو با 10 میلیون هم خرید. این قیمت واسه این میگن چون دارن اعتبار خودشون رو میفروشن. هیچ تفاوتی میان این دو شرکت (بجز نام، اعتبار و سابقه) نیست!

لینک به ارسال

درود بر شما,

ارزش تخمینی سایت mrprogrammer.net :

960.00 $

دارای رتبه جهانی‌ الکسا 748,342#

تعداد بازدید روزانه : 643

تعداد بازدید صفحات : 1,286

مابقی اطلاعات : http://www.urlrate.net/www/mrprogrammer.net

امکان شناسایی Valid بودن سایت نیست.

امکان شناسایی Valid بودن پوسته نیست.

========================

ارزش یک سایت به معتبر بودن ,به دامنه , به پوسته , به امکانات :) وگرنه خوده سیستم که رایگان حساب میشه از لحاظ کلی هم پسوند جداولتون wp_ هست پس افت امنیت داره و همچنین صفحه مدیریتش رمز گذاری شده نیست.

در کل ارزش سایت شما همونطور که گفتم توی سایت بالا معلومه.

بعدشم از کسی نباید پرسید ارزش سایت خودتونو اینطوری به جای ارزش گذاری ارزش خودتون و سایتتونو پایین میارید باید خودتون بدونید ارزش سایتتون چقدره.

ارزش دامنتون 3.5 میلیون تومان میرسه.

از لحاظ زیبایی هم میشه گفت نمره 11 از 20 میدم.

اینا نظر کلی بنده بود :)

امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید برای سایتتون.

لینک به ارسال

درود بر شما,

ارزش تخمینی سایت mrprogrammer.net :

960.00 $

دارای رتبه جهانی‌ الکسا 748,342#

تعداد بازدید روزانه : 643

تعداد بازدید صفحات : 1,286

مابقی اطلاعات : http://www.urlrate.n...rprogrammer.net

امکان شناسایی Valid بودن سایت نیست.

امکان شناسایی Valid بودن پوسته نیست.

========================

ارزش یک سایت به معتبر بودن ,به دامنه , به پوسته , به امکانات :) وگرنه خوده سیستم که رایگان حساب میشه از لحاظ کلی هم پسوند جداولتون wp_ هست پس افت امنیت داره و همچنین صفحه مدیریتش رمز گذاری شده نیست.

در کل ارزش سایت شما همونطور که گفتم توی سایت بالا معلومه.

بعدشم از کسی نباید پرسید ارزش سایت خودتونو اینطوری به جای ارزش گذاری ارزش خودتون و سایتتونو پایین میارید باید خودتون بدونید ارزش سایتتون چقدره.

ارزش دامنتون 3.5 میلیون تومان میرسه.

از لحاظ زیبایی هم میشه گفت نمره 11 از 20 میدم.

اینا نظر کلی بنده بود :)

امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید برای سایتتون.

مرسی از شما

اطلاعات بالا کاملا غلطه

بازدید روزانه کمتر از 1500 نیست ! و روزاهایی که مطلب منتشر کنم بیشتر هم هست! سایت هم در 3 ماه تابستان خوابیده بود و فعالیتی نداشت !

پیشوند جداول بنده هم wp_ نیست ! بنده دیگه اینقدر احمق نیستم ، اگر هم پیشوند جداول wp_ باشه سایتم هک نمیشه چون هکر به جز پیشوند به اطلاعات بیشتری نیاز داره

ارزش یک سایت هم به محتوای اون وب و کاربرانش هست نه به قالب و دامنه و سیستمش

از سایر دوستان هم تشکر میکنم بابت نظر دهی

ویرایش شده توسط MrProgrammer
لینک به ارسال

از نظر محتوا خوبه ولی از نظر قالب خیلی سادست و زیاد به روز و حرفه ایی نیست . به هر حال هر چقدر هم که محتوا خوب باشه بازم کاربرای ایرانی عقلشون به چشمشونه .

توی رتبه السکا هم بد نیست از نظر من یه قالب حرفه ایی واسش تهیه کنید .

لینک به ارسال

سایت بیگ تم رو 30 میلیون قیمت زدند

با این حساب این سایت 10 میلیون میارزه

البته نظر شخصی من برای این سایت 5 میلیون است

لینک به ارسال

مرسی از شما

اطلاعات بالا کاملا غلطه

بازدید روزانه کمتر از 1500 نیست ! و روزاهایی که مطلب منتشر کنم بیشتر هم هست! سایت هم در 3 ماه تابستان خوابیده بود و فعالیتی نداشت !

پیشوند جداول بنده هم wp_ نیست ! بنده دیگه اینقدر احمق نیستم ، اگر هم پیشوند جداول wp_ باشه سایتم هک نمیشه چون هکر به جز پیشوند به اطلاعات بیشتری نیاز داره

ارزش یک سایت هم به محتوای اون وب و کاربرانش هست نه به قالب و دامنه و سیستمش

از سایر دوستان هم تشکر میکنم بابت نظر دهی

درود بر شما,

دوست عزیز لطفا سایت مربوطه رو بخونید بعد اعلام نظر بفرمایید.

* به روز شده 7 ماه2 روز قبل

کاملا اطلاعات درست و صحیح ثبت شده و هیچگونه خطایی توی اون نیست.

و در پاسخ به ارزش یک سایت :

همه ی ارزش یک سایت رو چنین اصولی تشکیل میده :

من پیش از این گفته ام یک دامنه تاثیر 50% دارد .

بطور مثال دامنه های wordpress.org و wordpress.ir و wordpress.net و غیره .

زیبایی یک نام دامنه و سادگی بخاطر سپردنش تاثیر بسزایی داره همچنین در رتبه. ( مانند تشابه اسمی نزدیک wp-parsi به wp-persian )

قالب یک سایت هرچه زیباتر و هرچه جذابیت بیشتری داشته باشد کاربر بیشتر به سمت اون سایت میره.

بطور مثال : من اگر برم داخل یک سایت دانلودی و بخوام فایلی رو دانلود کنم و اون فایلو پیدا کنم حالا بعد از گذشتن 7 خان رستم ( تبلیغات و پاپ آپ ) حالا صفحه باز بشه و لینک دانلود رو تا پایین صفحه برم پیدا نکنم مسلما اگر اون سایت سئوی 100% هم داشته باشه چون یکی دو بار نتونستم از سایت ( شاید مطلبش بروز و خیلی هم عالی باشه ) دفعه بعد اگه توی گوگل ببینم اسم سایت رو توی تصور من این میاد که " اه باز این سایته اومد " و به دوستان هم پیشنهاد میکنم دیگه از این سایت استفاده نکنند .

سیستمش هم خیلی مهمه . اون کجا شما سایتت رو با دروپال تحویل طرف بدی اون کجا با وردپرس تحویل بدی .

از لحاظ امنیت هم وردپرس در حالت نرمال خوبه ولی متاسفانه توی ایران فرهنگ استفاده ازش نیست بنابراین باید برای صفحه ورود رمز بذاری , افزونه محدودیت 3 بار ورود بزاری در حالی که بسیاری از سایتهای خارجی نه رمز گذاشتن نه این افزونه ها رو نصب کردن حتی برای نظر گذاشتن امکان آپلود تصویر روی هاست خودشونم قرار دادن !

امنیت خوب میخوای ؟! دروپال !

بعدشم فرض بر اینکه یه روز گوگل بخواد سایتشو بفروشه فکر میکنید اینقدر احمقه بگه دامنمو مجانی میدم ؟!!!!!

خودش میاد میگه فقط دامنم بطور مثال 100 میلیون دلار ( فقط مثاله ) چون ارزش داره. بعد میاد محاسبه سیستمشو میکنه و بعد از نظر رنگ و زیباییش میسنجه.

خودتون برید بطور مثال دامنه net.net رو جستجو کنید بلافاصله میگه ما به قیمت های زیر 1 میلیون دلار پاسخ نمیدیم !

هرچی میخواد سایتتو سئو کن , پول خرج کن کد نویسیش 100% بهبود پیدا کنه ... اصلا یه تبلیغم بزن تو گوگل ... وقتی که زیبایی نداشته باشه بدرد نمیخوره . در حالی که اگه یه سایت زیبا باشه حتی 2 3 تا مطلب داشته باشه اصلا آدم میخواد توی اون سایت پرواز کنه :| ( مثال بود جدی نگیری یه وقت بال در بیاری! )

ارزش خوده دامنتون برای واگذاری در حدود 3 میلیون و خورده ای هست ( البته الان شاید بیشترم شده ) خوده سایت و مطالب جداگونه باید حساب بشه . ( کلا نظر شخصی من بود ) شما عنایت بفرمایید توی سایتهای مختلف اول بازتاب خودتون رو ببینید چقدر تاثیر داشته بعد , همینطور ببینید پیشنهاد خریدار چقدره ... خودتون پیشنهادتون چقدره ... الان شما خودتون ارزش سایتتون رو چقدر میدونید ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...