رفتن به مطلب

ثبت شماره همراه

پست های پیشنهاد شده

سلام

ی افزونه نیاز دارم برای اینکه کاربر بیاد شماره همراه خودش را ثبت کنه که منم بتونم پیامک ارسال کنم . از این افزونه های اماده شده مخصوص پیامک نمیخام کسی اگر سراغ داره بگه

لینک به ارسال

پیامک ارسال کنی؟

با سامانه پیامکی یا گوشیتون؟

اگه سامانه پیامکی افزونه wp sms که اتفاقاً کار کاربر عزیز همین انجمن هست مناسبه.

لینک به ارسال

اینکارو تو فرم تماس انجام بده؟؟

از افزونه ctf 7 استفاده کنید

این افزونه را سرچ کردم . فرم تماس با ما را من میخام توی صفحه اول نشون بدم توی قسمت منوی کناری چیکار کنم؟

لینک به ارسال
این افزونه را سرچ کردم . فرم تماس با ما را من میخام توی صفحه اول نشون بدم توی قسمت منوی کناری چیکار کنم؟

اگه منظورتون اینکه یه فرم کوچیک همیشه باشه توی قالب از کد PHP انجام شورت کد استفاده کنید:

<?php echo do_shortcode( '[شورت کد]' ) ?>

ولی اگه منظورتون اینکه مثل بقیّه سایت ها از لینک ارتباط با ما استفاده کنید شورت کد رو به صورت ساده تو یه برگه با آدرس دلخواه خودتون قرار بدید مثال:

www.yoursitename.com/ارتباط-با-ما

و لینکش رو توی index.php یا header.php قرار بدید در هر جایی که میخواین نمایش داده بشه

<a href="http://yoursitename.com/ارتباط-با-ما">ارتباط با ما</a>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...