رفتن به مطلب

قیمت نویسندگی در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه سوال داشتم

می خواستم برای سایتم نویسنده بگیرم اما نمیدونم چه جور باید به آنها پول داد یا چه جور حساب کرد مثلا یک فایل 3 مگ رو آپلود کنه یا یک فیل 100 مگ چه جور باید حساب کنی لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام من یه سوال داشتم

می خواستم برای سایتم نویسنده بگیرم اما نمیدونم چه جور باید به آنها پول داد یا چه جور حساب کرد مثلا یک فایل 3 مگ رو آپلود کنه یا یک فیل 100 مگ چه جور باید حساب کنی لطفا راهنمایی کنید

سعی کنید خودتون مطلب بزارید اگه از سایتون درامد ندارید چون به صرف تون نیست

یه پست کامل : برچسپ لینک داخلی که افزونه هم میکنه - قرار دادن نام سایت در فایل ها و پسورد به اسم سایت و ......

که کپی از منبع شما معرفی میکنی باشه گرون میشه

حالا برسه به اپلود 3 MB

لینک به ارسال

دوست عزیز نویسندگی یک حرفه ی کاملا تخصصیه و اینکه شما برای چه حرفه و رشته ای می خواهید نویسنده بگید کاملا متفاوته مطمئنا کسی که می تونه مقالات فرانسوی ترجمه کنه با کسی که اس ام اس های عاشقانه می نویسه قابل قیاس نیستند

اگر منظورتون نوشتن در سطح معمول یک وبلاگ که بهترین کار همیشه نوشتن خودتون و نوشتن از حرفه و تخصص و کار خودتونه جدا از نوع کار و رشته اگر شبی یک جمله از روزمرگی خودتون در وبلاگتون بگذارید به زودی هم رتبه تون و هم مخاطبنیتون رو پیدا می کنید مهم فقط اینه که

1 کپی کار نباشید

2. در مورد چیزی بنویسید که اطلاعات دارید و می توانید پاسخ سئوال های احتمالی اش را بدهید

3 زمان به روز رسانی منظم باشد مثلا هر شب یا هفته ای یکم بار در یک روز مشخص هفته

4. خلاصه و مفید بنویسید

5. به نظر دهندگان پاسخ دهید

6. وقتتان را با دیگران نصف کنید به همان اندازه که می نویسید وبلاگ های دیگر را بخوانید و برایشان نظر بگذارید (نظری حتی کوتاه و خلاصه که مشخص کند اصل مطلب را خوانده اید )

و اگر منظورتان رشته و تخصص خاصی برای نویسندگیست باید در محدوده آن تخصص برای قیمت نویسندگی تحقیق کنید

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

سلام. من برای یک سایت که در زمینه ای فعاله که نیاز به تخصص خاصی نداره مطلب می نویسم و همچنین مطالب از قبل نوشته شده رو بازنویسی و ویرایش می کنم. البته من در کارم تخصص دارم. فارغ التحصیل ادبیات هستم. برای بازنویسی کامل مطالب صفحه ای هزار تومان به من می دهند. منتها من نمی دونم برای تولید مطالب سایت که براشون می نویسم و هر کدام حداقل هزار واژه هستند و یا بیشتر چه مبلغی باید پیشنهاد کنم. توجه کنید که مطالب غیر تخصصی اند ولی بنده برای نوشتن شون وقت و انرژی صرف می کنم و اون ها از کیفیت کار بسیار راضی اند. اگر ممکنه کمک بفرمایید. سپاس

لینک به ارسال
در در 9/26/2012 at 21:08، saeedsaeed گفته است :

سلام من یه سوال داشتم

درود

بهتره قبل از اینکار ببینین مطالبی که در سایت قراره درج کنن به چه چیزایی نیاز داره .

مثلا قراره صرفا از سایتی کپی بشه و داخل سایت شما قرار داده بشه و url ها و اسم سایت شما جایگزین بشه؟  (که این کار اصلا توصیه نمیشه و از نظر سئو فید بک خوبی نمیگیرین مگر اینکه حداقل 40 درصد مطالب ویرایش بشه) یه نه میخواین فایلیم آپلود بشه؟ اون فایل عکسه یا ویدیو یا موزیک؟ میانگین حجمشون چقدره؟ نیازه ک برچسب های مختلف قرار بدن؟ اگ قراره برچسب قرار بدن چه تعداد برچسب نیاز دارید؟ قراره تصویر شاخص رو از جایی کپی کنن یا نه میخواین اونارم طراحی کنن؟ تا این موارد بررسی نشه نمیتونین به نتیجه ی خوبی برسین این موارد رو در نظر بگیرین و یه قیمت معقول بگین که کارمندتون بتونه باهاتون کار کنه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...