• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
behnam90

ایجاد یک فرم سفارش با پرداخت انلاین

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخوام یه فرم سفارش داشته باشم

که شخصی بیاد فرم رو پر کنه البته گزینه های موجود تو فرم مهمه

بعد اینکه فرم پر شد یه مبلغی براش نمایش داده بشه و پرداخت کنه!و کد رهگیری بهش بده!

خوب اطلاعات پر شده تو فرم ارسال بشه به یه ایمیل!

چطو میشه اینکارو کرد!!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای فرمت میتونی از افزونه های موجود مثل فرم تماس هفت استفاده کنی.

. برای مبلغ و کد رهگیری باید یک درگاه داشته باشی.

ولی اینکه چطوری این دوتا رو بهم مرتبط کنید من بلد نیستم :)

اگر کارتون حل نشد از اساتید کمک بخواهید ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

اگر نیازی ندارید به وردپرس متصل نمایید می توانید یک فرم ایجاد کرده و به وب سرویس پرداخت مورد نظر متصل نمایید

در هر حالت نیازمند دانش php و html می باشد در غیر این صورت باید از اسکریپت های موجود استفاده کنید یا سفارش طراحی بدهید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست! بگه

چطور میشه یه دراه پرداخت انلاین داشت؟

میتونید از فرم های پرداخت که سامانه‌های پرداخت اینترنتی (مثل payline.ir) امکان ایجادش رو برای کاربرانشون فراهم کردن استفاده کنید

البته فیلدهای فرمی که از این طریق میسازید معمولا خیلی محدوده (فقط نام و نام خانوادگی، ایمیل و توضیحات و مبلغ)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید از فرم های پرداخت که سامانه‌های پرداخت اینترنتی (مثل payline.ir) امکان ایجادش رو برای کاربرانشون فراهم کردن استفاده کنید

البته فیلدهای فرمی که از این طریق میسازید معمولا خیلی محدوده (فقط نام و نام خانوادگی، ایمیل و توضیحات و مبلغ)

ممنون!

خوب من اگه یه فرم بسازم که مبلغ ارائه کنه!

چطور میتونم این فرم رو به اون درگاه وصل کنم!؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون!

خوب من اگه یه فرم بسازم که مبلغ ارائه کنه!

چطور میتونم این فرم رو به اون درگاه وصل کنم!؟

فرم خودش به درگاه وصله

کار خاصی نیاز نیست و نیاز به کدنویسی هم نداره

تنظیمات رو انجام میدید، روی دکمه ایجاد فرم کلیک میکنید و کدی که داده میشه رو در هرجا که دوست داشتید قرار میدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرم خودش به درگاه وصله

کار خاصی نیاز نیست و نیاز به کدنویسی هم نداره

تنظیمات رو انجام میدید، روی دکمه ایجاد فرم کلیک میکنید و کدی که داده میشه رو در هرجا که دوست داشتید قرار میدید

درسته من میخوام فرمی که دارم رو به درگاه وصل کنم

پارس پال هم دارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای اتصال به وب سرویس پارس پال یا درگاه دیگه نیازمند دانش برنامه نویسی php می باشید.

به طور خلاصه بعد از تکمیل فرم توسط کاربر و ارسال داده باید داده های را در دیتابیس ذخیره کنید(در صورت نیاز) و سپس به وب سرویس پارس پال متصل شود ؛اگر هیچ دانشی در این زمینه ندارید بهتر است به یک برنامه نویس سفارش دهید انجام بدن براتون.

اگر نسبی مسلط هستید می توانید شروع کنید مشکلی بود اعلام کنید تا راهنمایی صورت گیرد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این درگاه ها که فرمودید خودشون اکثرا فرم پرداخت ساده یا فرم پرداخت کالا دارند. بهتره اون فرم ها را بسته به نیازتون یه کم تغییر بدید. دیگه حداقل نمی خواد به درگاه متصلشون کنید چون سرخود متصله!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری