رفتن به مطلب

درخواست افزونه ای برای نمایش دسته ها و زیردسته ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من یه افزونه می خوام که در صفحه اول سایت فقط گروه های اصلی رو نشون بده و با کلیک روی یک گروه تمام زیر گروه های اون در صفحه بعدی نشون داده بشه ...

دقیقا مثل این سایت

www.visualcsharptutorials.com

سمت راستش رو نگاه کنید

دقیقا می خوام اینجوری باشه

یه سئوال هم در مورد این سایت دارم و اونم اینکه آیا زیرگروه های این گروه های اصلی پست هستن یا صفحه ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با تشـــکر فراوان

لینک به ارسال

سلام

سایت قوق وردپرس نیست پس نمیشه گفت زیرگروه های این گروه های اصلی پست هستن یا صفحه.

برای سوال تون هم همچین افزونه ایی نداریم.

باید خودتون بنویسید. بکمک تابع wp_list_categories و البته کمی کدنویسی نیاز داره. چون باید چند شرط تعریف کنید.

لینک به ارسال

سلام

سایت قوق وردپرس نیست پس نمیشه گفت زیرگروه های این گروه های اصلی پست هستن یا صفحه.

برای سوال تون هم همچین افزونه ایی نداریم.

باید خودتون بنویسید. بکمک تابع wp_list_categories و البته کمی کدنویسی نیاز داره. چون باید چند شرط تعریف کنید.

باید خدمتتون عرض کنم که طی مکاتباتی که بنده با مدیر این سایت داشتم مطمئن هستم که هسته ی سایت وردپرس هستش ...

متاسفانه ایمیلی که اسن پوسته داخلش بود رو خیلی وقت پیش حذف کردم و نمی تونم ریکاوری کنم تا آدرسش رو بهتون بگم

در کل ممنون

لینک به ارسال

توی آدرس فایلهای اصلی ش کمی جستجو کردم.

درسته، بنظر میرسه وردپرس هست اما تغییر زیادی داده شده.

مثلا این آدرس:

http://visualcsharptutorials.com/wp-includes/js/wplink.js

ولی دسترسی ها رو بسته.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...