رفتن به مطلب

مشکل در تاریخ نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تو وبسایت مشکلی دارم اونم این که تاریخ تمامی نظرات رو 23:53 هستش و تغییر نمیکنه

مشکل از قالبم نیست چون تعویض کردیم مشکلی در همشون هستش

آپدیتم کردم چیزی نشد .

به نظرتون من چیکار کنم؟

سایت : http://kingmoviez2.ir

ویرایش شده توسط farzadstar
لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید ! مطمئن هستین ار قالب نیست ؟

از افزونه جلالی استفاده میکنید یا بسته پارسی ساز ؟ و در کل ساعت ارسال هم زیاد مهم نیست !

او کد قسمت کامنت رو هم میخواین بزارین !

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید ! مطمئن هستین ار قالب نیست ؟

از افزونه جلالی استفاده میکنید یا بسته پارسی ساز ؟ و در کل ساعت ارسال هم زیاد مهم نیست !

او کد قسمت کامنت رو هم میخواین بزارین !

سلام ممنون - درسته مهم نیست ولی عجیبه.

و از فارسی ساز استفاده میکنم.

قسمت کامنتش جداست

<?php
if (!empty($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']) && 'comments.php' == basename($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']))
die ('Please do not load this page directly. Thanks!');
if ( post_password_required() ) { ?>
<p class="nocomments">این نوشته با رمز محافظت شده است. برای دیدن دیدگاه ها رمز عبور را وارد کنید.</p>
<?php
return;
}
?>
<!-- You can start editing here. -->
<section id="commentsbox">
<?php if ( have_comments() ) : ?>
<h3 id="comments"><?php comments_number('بدون دیدگاه', 'یک دیدگاه', '% دیدگاه' );?> برای این نوشته</h3>

<ol class="commentlist">
<?php wp_list_comments(); ?>
</ol>
<div class="comment-nav">
<div class="alignright"><?php previous_comments_link() ?></div>
<div class="alignleft"><?php next_comments_link() ?></div>
</div>
<?php else : // this is displayed if there are no comments so far ?>
<?php if ( comments_open() ) : ?>
<!-- If comments are open, but there are no comments. -->
<?php else : // comments are closed ?>
<!-- If comments are closed. -->
<p class="nocomments">دیدگاه ها بسته شده اند.</p>
<?php endif; ?>
<?php endif; ?>

<?php if ( comments_open() ) : ?>
<div id="comment-form">
<div id="respond">
<h3><?php comment_form_title( 'فرستادن دیدگاه', 'فرستادن پاسخ به %s' ); ?></h3>
<div class="cancel-comment-reply">
<small><?php cancel_comment_reply_link(); ?></small>
</div>
<?php if ( get_option('comment_registration') && !is_user_logged_in() ) : ?>
<p>شما باید <a href="<?php echo wp_login_url( get_permalink() ); ?>">وارد شوید</a> تا بتوانید دیدگاهی بفرستید.</p>
<?php else : ?>
<form action="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform">
<?php if ( is_user_logged_in() ) : ?>
<p>وارد شده با نام <a href="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-admin/profile.php"><?php echo $user_identity; ?></a>. <a href="<?php echo wp_logout_url(get_permalink()); ?>" title="Log out of this account">خروج »</a></p>
<?php else : ?>
<input type="text" name="author" id="author" value="<?php echo esc_attr($comment_author); ?>" size="22" placeholder="نام <?php if ($req) echo "(لازم)"; ?>" tabindex="1" <?php if ($req) echo "aria-required='true'"; ?> />
<input type="text" name="email" id="email" placeholder="ایمیل <?php if ($req) echo "(لازم) (منتشر نخواهد شد)"; ?>" value="<?php echo esc_attr($comment_author_email); ?>" size="22" tabindex="2" <?php if ($req) echo "aria-required='true'"; ?> />
<input type="text" name="url" id="url" value="<?php echo esc_attr($comment_author_url); ?>" size="22" placeholder="وبسایت" tabindex="3" />

<?php endif; ?>
<textarea name="comment" id="comment" cols="100%" rows="10" tabindex="4" placeholder="دیدگاه خود را بنویسید ..."></textarea><br />
<input name="submit" type="submit" id="commentSubmit" tabindex="5" value="فرستادن" />
<?php comment_id_fields(); ?>
<?php do_action('comment_form', $post->ID); ?>
</form>
<?php endif; // If registration required and not logged in ?>
</div>
</div>
<?php endif; // if you delete this the sky will fall on your head ?>
</section>

و اینکه بله کلا تو چند تا قالب هم همونطوریه فرقی نمیکنه

لینک به ارسال

درود بر شما,

دوست عزیز پوسته مربوط به دیدگاه های شما بصورت کامل نمی باشد و فقط قسمتی از اون کار رو داره انجام میده.

فکر میکنم نیاز به دستکاری در هسته وردپرس داشته باشید و اونجا رو چک بفرمایید.

قسمت مربوط به time مورد مشکل می باشد که می تونید جهت دستکاری به آدرس :

wordpress/wp-includes مراجعه نموده و فایلی به نام comment-template.php رو اجرا بفرمایید و دنبال کد زیر بگردید :

<time datetime="<?php comment_time( 'c' ); ?>"><?php printf( _x( '%1$s at %2$s', '1: date, 2: time' ), get_comment_date(), get_comment_time() ); ?></time>

که در خط 1856 می باشد.

استاندارد الگوریتم زمان بصورت بالا هست . شما با پوسته پیشفرض وردپرس 2014 امتحان کردید ؟

اسم فارسی ساز شما چیست ؟

لینک به ارسال

بله ممنون

بله فرقی نکرد

اسم فارسی سازوو دقیقا نمیدونم ولی از وردپرس پارسی دان شده . فکر کنم مال اونا باشه

درود بر شما,

دوست عزیز پوسته مربوط به دیدگاه های شما بصورت کامل نمی باشد و فقط قسمتی از اون کار رو داره انجام میده.

فکر میکنم نیاز به دستکاری در هسته وردپرس داشته باشید و اونجا رو چک بفرمایید.

قسمت مربوط به time مورد مشکل می باشد که می تونید جهت دستکاری به آدرس :

wordpress/wp-includes مراجعه نموده و فایلی به نام comment-template.php رو اجرا بفرمایید و دنبال کد زیر بگردید :

<time datetime="<?php comment_time( 'c' ); ?>"><?php printf( _x( '%1$s at %2$s', '1: date, 2: time' ), get_comment_date(), get_comment_time() ); ?></time>

که در خط 1856 می باشد.

استاندارد الگوریتم زمان بصورت بالا هست . شما با پوسته پیشفرض وردپرس 2014 امتحان کردید ؟

اسم فارسی ساز شما چیست ؟

:ph34r:

همون کد رو پیدا کردم وجود داره و مشکلی نداره !!!

برای مطالب ارسالی هم زمان درسته !!!

یعنی الان مشخص نیست از کجاست ؟؟؟!!!!

:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

لینک به ارسال

------ راستی این چرا برای مشخصات من تو این انجمن کنار پست بیت

سوال امنیتی:تهران

رو گذاشته !؟!؟!؟!؟

سوال امنیتی هنگام ثبت نام رو هم جزو مشخصات قرار میده ؟؟!؟!؟!؟ :blink:

لینک به ارسال

نمیدونم ولی بهتره وردپرس فارسی رو بر روی لوکال نصب کنید و با پوسته پیشفرض و با افزونه جلالی یکبار دیگر امتحان کنید.

وگرنه من نمیدونم مشکل از کجاست , در صورتی هم که باگی باشه توی افزونه وردپرس پارسی که فکر نمیکنم ,بهتره به گروه توسعه وردپرس پارسی بگید یا پاسخگو باشند در این زمینه.

پیشنهاد من همونه وردپرس رو روی لوکال نصب کنید و با جلالی امتحان کنید اگه مشکلی بود بگید.

// این سوال امنیتی فقط برای شما نشون داده میشه نه دیگران.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...