رفتن به مطلب

ترجمه یک فایل برای من!

d-t.c

پست های پیشنهاد شده

من دیدم اینجا بحث آزاده گفتم بزار یک کمکی از دوستان بخوام

دوستان من این فایل پو رو از طریغ گوگل ترجمه ترجمه کردم ولی خب چیزیش معلوم نیست

اگه کسی مترجمه اینو دانلود و ترجمه کنه

حالا یا از روی دلسوزی

یا در قبالش ازم قالب بخواد

یا بنرشو تو سایت قرار بدم

یا کلا همینجوری

اینم لینک دانلود.

ویرایش شده توسط Parsa
حذف لینک
لینک به ارسال

اول همه که سلام ! دوم این که کمی صبور باشین اسپم ندین ! سوم این که الان من ی نگاه سطحی به فایل ترجمه کردم مشکلی نداشت ی 29 تا مورد فقط ترجمه نشده ! منظورتون ایناست ؟ در کل اگه قالب خودتون هست انگلیسی هم باشه طوری نیست یا گاهی بهتره انگلیسی باشه چون ترجمش خوب در نمیاد . مدیریت که دسته خودتونه مهم نیست فارسی باشه یا انگلیسی ! اون موارد مورد نیازش رو فقط ترجمه کنید که عمدتا اون موارد هم توسط خوده وردپرس ترجمه میشه !

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اول همه که سلام ! دوم این که کمی صبور باشین اسپم ندین ! سوم این که الان من ی نگاه سطحی به فایل ترجمه کردم مشکلی نداشت ی 29 تا مورد فقط ترجمه نشده ! منظورتون ایناست ؟ در کل اگه قالب خودتون هست انگلیسی هم باشه طوری نیست یا گاهی بهتره انگلیسی باشه چون ترجمش خوب در نمیاد . مدیریت که دسته خودتونه مهم نیست فارسی باشه یا انگلیسی ! اون موارد مورد نیازش رو فقط ترجمه کنید که عمدتا اون موارد هم توسط خوده وردپرس ترجمه میشه !

نه داداش

من این فایلو دادم به گوگل خبر مرگش جوری ترجمه کرده که هیچی چی میخونی چیزی نمیفهمی.

من فقط میخوام همه ترجمه ها بازبینی شوند و ویرایش بشند.

به به من عجب پر توقع هستم

:lol::D

لینک به ارسال

من مشکلی ندیدم توی ترجمه !

الله اکبر

شما چند جمله از ترجمه شده رو بخونید اگه متوجه شدید من مشکلی ندارم

لینک به ارسال

منم فایل رو دیدم، به نظرم موارد مهمش که توی قالب نمایش داده میشه ترجمه شده

فایل رو اپلود کنید اگه جایی از سایت (غیر از بخش مدیریت) یکی از اون موارد نمایش داده شد پ.خ بگید تا خودم ترجمه اش کنم

لینک به ارسال

منم فایل رو دیدم، به نظرم موارد مهمش که توی قالب نمایش داده میشه ترجمه شده

فایل رو اپلود کنید اگه جایی از سایت (غیر از بخش مدیریت) یکی از اون موارد نمایش داده شد پ.خ بگید تا خودم ترجمه اش کنم

ببینم دوست عزیز شما بلدید چگونه بخش های برگه ساز و تنظیمات قالب رو راست چین کنید؟؟

البته نه که خودم بلد نباشم ولی پرونده مربوط به قسمت های مذکور را پیدا نمیکنم..

قابل ذکر است که بنده منظورم قالب های حرفه ای و قیمتی سایت http://themeforest.net/ هست

لینک به ارسال

ببینم دوست عزیز شما بلدید چگونه بخش های برگه ساز و تنظیمات قالب رو راست چین کنید؟؟

قابل ذکر است که بنده منظورم قالب های حرفه ای و قیمتی سایت http://themeforest.net/ هست

قوانین را لا اقل یکبار با دقت بخونید

هرگونه بحث و اظهار نظر در مورد قالبهای تجاری ممنوعه

برای هر عنوان سئوال متفاوت باید تایپیک زد

زمان انتظار 24 ساعته و حق ندارید قبلش اسپم بفرستید

توجه و رعایت قوانین حفظ حرمت بقیه کاربران سایته

• امتیاز 1
لینک به ارسال

قوانین را لا اقل یکبار با دقت بخونید

هرگونه بحث و اظهار نظر در مورد قالبهای تجاری ممنوعه

برای هر عنوان سئوال متفاوت باید تایپیک زد

زمان انتظار 24 ساعته و حق ندارید قبلش اسپم بفرستید

توجه و رعایت قوانین حفظ حرمت بقیه کاربران سایته

دوست من

من در مورد قالب خاصی حرف نزدم که!, و این سایتی هم که اسم بردم یک مرجع برای طراحان قالبه.

دوما به خاطر اسپم دادم در ابتدای تاپیک تذکر گرفتم و بهش عمل کرد!

سوما من نمیخوام فقط برای یک سوال یک تاپیک جدا بزنم. اخه یک سوال ارزش زدن تاپیک رو داره؟

چشم از این به بعد دیگه تکرار نمیشه

ــــــــــــــــــــــــ

لینک به ارسال

مطمئن باشید که هیچی بلد نیستین !

و همون طور که استاد عزیز گفتن قالب های تجاری به هیچ عنوان اینجا پشتیبانی نمیشه ! 100% این فایل ترجمه هم مال همون قالبه !

لینک به ارسال

مطمئن باشید که هیچی بلد نیستین !

ببین اگه من بلد بودم وقتمو سرف اومدن به این انجمن ها نمیکردم!. مگه اینجا انجمن پشتیبانی نیست؟اگه هر کس بلد باشه چه کار کنه اینجا نمیاد که!.

و در اخر هم بگم که منظورم از بلدم این بود که بلدم راست چین کنم ولی فایل مربوطه پیدا نمیشه و من از Inspect Element استفاده کردم ولی فقط کار بر روی کد هاست نه فایل.. بعدش هم بگم که این قالب های حرفه ای هر بخش را در چند پرونده مینویسند که پیدا کردن این پرونده ها برای من مشکل است!

و همون طور که استاد عزیز گفتن قالب های تجاری به هیچ عنوان اینجا پشتیبانی نمیشه ! 100% این فایل ترجمه هم مال همون قالبه !

عجب

من حرفی از قالب خاصی ردم؟؟ سایت تم فارست یک مرجع است.

این فایل هم مربوط به قالب رایگانی است که در یکی از سایت ها متشر شده بود

لینک به ارسال

100% این فایل ترجمه هم مال همون قالبه !

همون طور که گفتن این فایل مربوط به یکی از قالب های غیر رایگانه که در انجمن پشتیبانی نمیشه.

قالب The7:

http://themeforest.net/item/the7-responsive-multipurpose-wordpress-theme/5556590?WT.oss_phrase=&WT.oss_rank=6&WT.z_author=Dream-Theme&WT.ac=search_list

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ببین اگه من بلد بودم وقتمو سرف اومدن به این انجمن ها نمیکردم!. مگه اینجا انجمن پشتیبانی نیست؟اگه هر کس بلد باشه چه کار کنه اینجا نمیاد که!.

و در اخر هم بگم که منظورم از بلدم این بود که بلدم راست چین کنم ولی فایل مربوطه پیدا نمیشه و من از Inspect Element استفاده کردم ولی فقط کار بر روی کد هاست نه فایل.. بعدش هم بگم که این قالب های حرفه ای هر بخش را در چند پرونده مینویسند که پیدا کردن این پرونده ها برای من مشکل است!

عجب

من حرفی از قالب خاصی ردم؟؟ سایت تم فارست یک مرجع است.

این فایل هم مربوط به قالب رایگانی است که در یکی از سایت ها متشر شده بود

به به چنقد آدمهای از خود گذشته :):D:lol:

عجب! یه کلام ختم کلام "قالب تجاریه" حالا هر چی!

شما هم معلومه چیزی هنوز بلد نیستید و گویا نمیخواید آشکار کنید. مشکلی هم نیست، طوری نیست. مگه همه ما از اول بلد بودیم؟

شما هم با یه قالب 100% رایگان شروع کن، کار کن و ترجمه اش کن، هر مشکلی داشتی اینجا بپرس، همه جوابت رو میدن.

این قدر پافشاری نکنید روی یه مسئله، همه که فریلنسر یا کارمند شما نیستن که، از لحن تاپیک دادنتون معلومه.

بهتر هم هست تاپیک بسته شه. به جای اینکه صرفاً بخواید کار خودتون رو راه بندازید، سوالی بپرسید که برای دیگران کاربرد داشته باشه که حداقل اگه در مقام مصرف کننده هم ظاهر میشید، با طرز سوال کردنتون به 10تا کاربر دیگه کمک کنید. اساس و پایه ی هر انجمن همینه.

موفق باشید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

اقا من شرمنده ام اگه بد حرف زدم

دوستان گرامی من حرفه ای نیستم و هیچ وقت چنین چیزی نگفتم.

من فقط یه سوال پرسیدم و کمک خواستم که معلوم میشه دوستان بیشتر دوست دارند تخریب کنند تا کمک!

باشه اصلا نخواستیم اقا از خیرش گذشتیم

شما هم تاپیکو ببند خیال همه رو راحت کن

ویرایش شده توسط وردپرس برای جهان فارسی
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...