• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
d-t.c

ترجمه یک فایل برای من!

16 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

من دیدم اینجا بحث آزاده گفتم بزار یک کمکی از دوستان بخوام

دوستان من این فایل پو رو از طریغ گوگل ترجمه ترجمه کردم ولی خب چیزیش معلوم نیست

اگه کسی مترجمه اینو دانلود و ترجمه کنه

حالا یا از روی دلسوزی

یا در قبالش ازم قالب بخواد

یا بنرشو تو سایت قرار بدم

یا کلا همینجوری

اینم لینک دانلود.

ویرایش شده در توسط Parsa
حذف لینک
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به به چنقد آدمهای از خود گذشته :):D:lol:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول همه که سلام ! دوم این که کمی صبور باشین اسپم ندین ! سوم این که الان من ی نگاه سطحی به فایل ترجمه کردم مشکلی نداشت ی 29 تا مورد فقط ترجمه نشده ! منظورتون ایناست ؟ در کل اگه قالب خودتون هست انگلیسی هم باشه طوری نیست یا گاهی بهتره انگلیسی باشه چون ترجمش خوب در نمیاد . مدیریت که دسته خودتونه مهم نیست فارسی باشه یا انگلیسی ! اون موارد مورد نیازش رو فقط ترجمه کنید که عمدتا اون موارد هم توسط خوده وردپرس ترجمه میشه !

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول همه که سلام ! دوم این که کمی صبور باشین اسپم ندین ! سوم این که الان من ی نگاه سطحی به فایل ترجمه کردم مشکلی نداشت ی 29 تا مورد فقط ترجمه نشده ! منظورتون ایناست ؟ در کل اگه قالب خودتون هست انگلیسی هم باشه طوری نیست یا گاهی بهتره انگلیسی باشه چون ترجمش خوب در نمیاد . مدیریت که دسته خودتونه مهم نیست فارسی باشه یا انگلیسی ! اون موارد مورد نیازش رو فقط ترجمه کنید که عمدتا اون موارد هم توسط خوده وردپرس ترجمه میشه !

نه داداش

من این فایلو دادم به گوگل خبر مرگش جوری ترجمه کرده که هیچی چی میخونی چیزی نمیفهمی.

من فقط میخوام همه ترجمه ها بازبینی شوند و ویرایش بشند.

به به من عجب پر توقع هستم

:lol::D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مشکلی ندیدم توی ترجمه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مشکلی ندیدم توی ترجمه !

الله اکبر

شما چند جمله از ترجمه شده رو بخونید اگه متوجه شدید من مشکلی ندارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم فایل رو دیدم، به نظرم موارد مهمش که توی قالب نمایش داده میشه ترجمه شده

فایل رو اپلود کنید اگه جایی از سایت (غیر از بخش مدیریت) یکی از اون موارد نمایش داده شد پ.خ بگید تا خودم ترجمه اش کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم فایل رو دیدم، به نظرم موارد مهمش که توی قالب نمایش داده میشه ترجمه شده

فایل رو اپلود کنید اگه جایی از سایت (غیر از بخش مدیریت) یکی از اون موارد نمایش داده شد پ.خ بگید تا خودم ترجمه اش کنم

ببینم دوست عزیز شما بلدید چگونه بخش های برگه ساز و تنظیمات قالب رو راست چین کنید؟؟

البته نه که خودم بلد نباشم ولی پرونده مربوط به قسمت های مذکور را پیدا نمیکنم..

قابل ذکر است که بنده منظورم قالب های حرفه ای و قیمتی سایت http://themeforest.net/ هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینم دوست عزیز شما بلدید چگونه بخش های برگه ساز و تنظیمات قالب رو راست چین کنید؟؟

قابل ذکر است که بنده منظورم قالب های حرفه ای و قیمتی سایت http://themeforest.net/ هست

قوانین را لا اقل یکبار با دقت بخونید

هرگونه بحث و اظهار نظر در مورد قالبهای تجاری ممنوعه

برای هر عنوان سئوال متفاوت باید تایپیک زد

زمان انتظار 24 ساعته و حق ندارید قبلش اسپم بفرستید

توجه و رعایت قوانین حفظ حرمت بقیه کاربران سایته

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قوانین را لا اقل یکبار با دقت بخونید

هرگونه بحث و اظهار نظر در مورد قالبهای تجاری ممنوعه

برای هر عنوان سئوال متفاوت باید تایپیک زد

زمان انتظار 24 ساعته و حق ندارید قبلش اسپم بفرستید

توجه و رعایت قوانین حفظ حرمت بقیه کاربران سایته

دوست من

من در مورد قالب خاصی حرف نزدم که!, و این سایتی هم که اسم بردم یک مرجع برای طراحان قالبه.

دوما به خاطر اسپم دادم در ابتدای تاپیک تذکر گرفتم و بهش عمل کرد!

سوما من نمیخوام فقط برای یک سوال یک تاپیک جدا بزنم. اخه یک سوال ارزش زدن تاپیک رو داره؟

چشم از این به بعد دیگه تکرار نمیشه

ــــــــــــــــــــــــ

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمئن باشید که هیچی بلد نیستین !

و همون طور که استاد عزیز گفتن قالب های تجاری به هیچ عنوان اینجا پشتیبانی نمیشه ! 100% این فایل ترجمه هم مال همون قالبه !

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمئن باشید که هیچی بلد نیستین !

ببین اگه من بلد بودم وقتمو سرف اومدن به این انجمن ها نمیکردم!. مگه اینجا انجمن پشتیبانی نیست؟اگه هر کس بلد باشه چه کار کنه اینجا نمیاد که!.

و در اخر هم بگم که منظورم از بلدم این بود که بلدم راست چین کنم ولی فایل مربوطه پیدا نمیشه و من از Inspect Element استفاده کردم ولی فقط کار بر روی کد هاست نه فایل.. بعدش هم بگم که این قالب های حرفه ای هر بخش را در چند پرونده مینویسند که پیدا کردن این پرونده ها برای من مشکل است!

و همون طور که استاد عزیز گفتن قالب های تجاری به هیچ عنوان اینجا پشتیبانی نمیشه ! 100% این فایل ترجمه هم مال همون قالبه !

عجب

من حرفی از قالب خاصی ردم؟؟ سایت تم فارست یک مرجع است.

این فایل هم مربوط به قالب رایگانی است که در یکی از سایت ها متشر شده بود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

100% این فایل ترجمه هم مال همون قالبه !

همون طور که گفتن این فایل مربوط به یکی از قالب های غیر رایگانه که در انجمن پشتیبانی نمیشه.

قالب The7:

http://themeforest.net/item/the7-responsive-multipurpose-wordpress-theme/5556590?WT.oss_phrase=&WT.oss_rank=6&WT.z_author=Dream-Theme&WT.ac=search_list

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببین اگه من بلد بودم وقتمو سرف اومدن به این انجمن ها نمیکردم!. مگه اینجا انجمن پشتیبانی نیست؟اگه هر کس بلد باشه چه کار کنه اینجا نمیاد که!.

و در اخر هم بگم که منظورم از بلدم این بود که بلدم راست چین کنم ولی فایل مربوطه پیدا نمیشه و من از Inspect Element استفاده کردم ولی فقط کار بر روی کد هاست نه فایل.. بعدش هم بگم که این قالب های حرفه ای هر بخش را در چند پرونده مینویسند که پیدا کردن این پرونده ها برای من مشکل است!

عجب

من حرفی از قالب خاصی ردم؟؟ سایت تم فارست یک مرجع است.

این فایل هم مربوط به قالب رایگانی است که در یکی از سایت ها متشر شده بود

به به چنقد آدمهای از خود گذشته :):D:lol:

عجب! یه کلام ختم کلام "قالب تجاریه" حالا هر چی!

شما هم معلومه چیزی هنوز بلد نیستید و گویا نمیخواید آشکار کنید. مشکلی هم نیست، طوری نیست. مگه همه ما از اول بلد بودیم؟

شما هم با یه قالب 100% رایگان شروع کن، کار کن و ترجمه اش کن، هر مشکلی داشتی اینجا بپرس، همه جوابت رو میدن.

این قدر پافشاری نکنید روی یه مسئله، همه که فریلنسر یا کارمند شما نیستن که، از لحن تاپیک دادنتون معلومه.

بهتر هم هست تاپیک بسته شه. به جای اینکه صرفاً بخواید کار خودتون رو راه بندازید، سوالی بپرسید که برای دیگران کاربرد داشته باشه که حداقل اگه در مقام مصرف کننده هم ظاهر میشید، با طرز سوال کردنتون به 10تا کاربر دیگه کمک کنید. اساس و پایه ی هر انجمن همینه.

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا من شرمنده ام اگه بد حرف زدم

دوستان گرامی من حرفه ای نیستم و هیچ وقت چنین چیزی نگفتم.

من فقط یه سوال پرسیدم و کمک خواستم که معلوم میشه دوستان بیشتر دوست دارند تخریب کنند تا کمک!

باشه اصلا نخواستیم اقا از خیرش گذشتیم

شما هم تاپیکو ببند خیال همه رو راحت کن

ویرایش شده در توسط وردپرس برای جهان فارسی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل مربوط به قالب تجاری هست

قوانین را بخوانید

بایگانی شد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Hamidwp
      سلام خدمت دوستان من یه افزونه ای خریدم که میخوام فارسیش کنم ولی وقتی توی نرم افزار poedit واردش میکنم این خطا رو میده:
      Failed to extract wordpress information
      اینم عکس و فایل log.new .txt

• توسط hkss
      سلام . من یک افزونه رو استفاده میکنم و همه ش ترجمه شده اما بازم انگلیسی هست همه متن ها. نمیدونم باید کد فراخوانی رو توی کدوم فایل افزونه و به چه صورت قرار بدم. یه جایی از افزونه که خودش توابع ترجمه رو داده ، شاخص رو اینطوری تعریف کرده $td حالا من نمیدونم کد فراخوان رو به چه صورت قرار بدم و کجا؟! و اینکه فایل زبان رو اگر fa_IR بزارم درسته یا نه؟ مرسی از کمکتون
    • توسط DariushGreat
      سلام
      من قالب دستازی ساختم و زبان پیفرض رو انگلیسی قرار دادم و همزمان دارم براش فایل فارسی هم میسازم. مشکل من اینجاست که همه ترجمه های نمایشی در سایت درست هستن، اما ترجمه های مربوط به پیشخوان و یا عبارات توابع موجود در functions.php اصلا به درستی انجام نمیشن.
      برای نمونه من یه Custom Post Type به نام Events تعریف کردم. در برنامه PoEdit هم گزینه هایی که مد نظرم بود برای ترجمه میاد و من ترجمه رو انجام میدم اما در پیشخوان هیچ تغییری انجام نمیشه باز انگلیسی نمایش داده میشه.

تکست دامین رو هم در هدر فراخونی کردم
      ممنون برای راهنمایی هاتون
    • توسط kias

سلام
      به دنبال نویسنده فعال برای سایتم می گردم .محتوای سایتم مربوط به حوزه بازی کلش اف کلنس است . http://cocfa.com
      سایت من دو بخش داذد یکی امورش ها یکی ثبت اگهی . پست های اگهی رو کاربران پست میکنن و شما باید در نوشته بزارید فقط و ثبت نمایید. در قسمت اموزش و اخبار میتوانیید خبر های بازی انلاین را از فیس بوک یا سایت های مرجع بردارید ولی کپی از سایت های ایرانی نمی خواهم/
      یک کسی که بتونه حداقل روزانه 2 پست عالی بزاره (پست ها از سایت های دیگر کپی نشود .ترجمه متون انگلیسی هم باید بتواند تا حدی بلد باشد.)
      دستمزد به ازای هر پست نسبت به کیفیت 1000 تا 2000 تومان به صورت ماهانه پرداخت می شود .
      برای همکاری میتوانید با پیام خصوصی در ارتباط باشید .
      سابقه و تجربه هم ارسال شود .
      همچنین با سیستم مدریت محتوای وردپرس آشنایی داشته باشد .
      با تشکر
    • توسط Ali SH
      سلام
      ببخشید من می خوام فوتر قالب گلنار رو عوض کنم
      فایل ترجمه شو عوض کردم ولی تو سایت متنش تغییر نمی کنه
      فایل ترجمه رو هم پیوست می کنم
      سایتمم geekfa.ir هست
      پیشاپیش ممنون
      lang.rar