Na§rin

درخواست راهنمایی جهت تعویض اسلایدر صفحه نخست

11 پست در این موضوع قرار دارد

وقت بخیر.

دوستان قصد تعویض اسلایدر این سایت رو دارم، که با اسلایدر حدوداً 400*980 پیکسلی جایگزین بشه، تقریباً به این شکل. چند سؤال برام پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنین.

- با برنامه های ساخت اسلایدر باید اسلایدشویی بسازم و قرارش بدم یا اینکه با استفاده از کدهای قالب دیگه ای میشه انجامش داد؟ (قالبی که لینکش رو قرار دادم در دسترسم هست)

- کدهای مرتبط با اسلایدر صفحه نخست دقیقاً باید کجا جایگزین بشن؟ در کل مشکل بزرگم اینه که نمیدونم برای اعمال تغییرات در "صفحه نخست" باید به کدوم بخش ویرایشگر مراجعه کنم. فایل های موجود در پوسته فعلی (امیدوارم سؤالم خیلی خنده دار نبوده باشه! افراد مبتدی هستن و هزار چالش این چنینی!)

- در کل بهترین و راحت ترین راهی که برای تعویض اسلایدر توصیه میکنین چی هست.

پیشاپیش ممنون از پاسخ تون... smilingsmiley.gif

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به انجمن خوش اومدین ،

اگه قرار بود بدون مشکل باشید که به انجمن نمیومدید!

شرح برخی از فایل ها رو براتون مینویسم که تقریباً تو تمام قالب ها هستند (اوّلی مربوط به کار شماست)

index.php

صفحه نخست سایت شما

single.php

نوشته ی شما (افزودن نوشته)

page.php

برگه شما (افزودن برگه)

functions.php

توابع

footer.php

پایین سایت یا همون فوتر

header.php

بالای سایت یا همون هدر

style.css

مربوط به شیوه ی قراردهی و نوع و در کل زیبایی سایت و قالب شما

comments.php

دیدگاه هاتون

404.php

زمانی که چیزی در سایت شما نیست (با آدرس مشخّص) دیده میشه (یا همون پیدا نشد...)

siderbar.php

ستون کناریتون

توی قالب شما یه سری فایل های دیگه هم هستن که یه مقدار پیشرفته تر هستن مثل portfolio.php search.php و...

برای اسلایدر به نظرم برای شما نرم افزار هایی مثل wowslider خیلی میتونه مفید باشه.

افزونه های دیگه هم هستن که میتونین نگاه کنید. (آسون تر هستن نسبت به نرم افزار بالا امّا کیفیت اون رو ندارن)

موفّق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم :)

ببینید این محتویات فایل index.php قالبِ من هست. ممکنه خواهش کنم راهنماییم کنین کدهای اسلایدر جدید باید در کدوم قسمت قرار بگیرن و با کدوم موارد جایگزین بشن؟

<?php get_header(); ?>
<div id="content-top"></div>
<div id="contentwrap">
<div id="content" class="clearfix">
<div id="content-area">
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
<?php $thumb = '';
$width = 136;
$height = 136;
$classtext = 'thumbnail alignleft';
$titletext = get_the_title();
$thumbnail = get_thumbnail($width,$height,$classtext,$titletext,$titletext);
$thumb = $thumbnail["thumb"]; ?>
<?php global $post;
$page_result = is_search() && ($post->post_type == 'page') ? true : false; ?>
<div class="entry clearfix<?php if ($page_result) echo(' page_result'); ?>">
<h2 class="title"><a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php printf(esc_attr__('Permanent Link to %s', '13floor'), $titletext) ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
<?php if ((get_option('13floor_postinfo1') ) && !($page_result)) get_template_part('includes/postinfo'); ?>
<?php if($thumb <> '' && get_option('13floor_thumbnails_index') == 'on') { ?>
<a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php printf(esc_attr__('Permanent Link to %s', '13floor'), $titletext) ?>">
<?php print_thumbnail($thumb, $thumbnail["use_timthumb"], $titletext, $width, $height, $classtext); ?>
</a>
<?php }; ?>
<?php if (get_option('13floor_blog_style') == 'on') the_content(""); else { ?>
<p><?php truncate_post(365); ?></p>
<?php }; ?>
<a class="readmore" href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php printf(esc_attr__('Permanent Link to %s', '13floor'), $titletext) ?>"><span><?php esc_html_e('Read More','13floor'); ?></span></a>
</div> <!-- end .entry -->
<?php endwhile; ?>
<?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); }
else { ?>
<?php get_template_part('includes/navigation'); ?>
<?php } ?>
<?php else : ?>
<?php get_template_part('includes/no-results'); ?>
<?php endif; ?>
</div> <!-- end #content-area -->
<?php get_sidebar(); ?>
<?php get_footer(); ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر شما,

خوش آمدید

پوسته شما دارای دو فایل صفحه نخست هست ؟

هم دارای فایل home.php و هم دارای index.php هست .

همچنین بنظر میرسه پوسته شما فایل های مرتبط به هم داره.

باید دنبال یه همچین تگی بگردید :

<div id="featured-area">
.
.
.
</div>

یعنی دنبال featured-area در پوسته.

نظر بنده اینه که باید فایلی به اسم featured.php رو باید ویرایش کنید.

توی اون فایل بگردید دنبال featured-area

تصویری رو پیوست کردم ببینید. مطمئن نیستم ولی شما بگردید دنبال همون ببینید پیدا میشه یا نه.

post-7306-0-97142000-1414973009_thumb.pn

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم از راهنمایی تون :)

دقیقاً درسته. home.php ،index.php و featured.php در پوسته موجوده. داخل فایل featured.php تگ featured-area رو ادیت کردم و کدهای اسلایدر جدید رو جایگزین کردم اما مثل اسمش فقط ویژگی های اسلایدر تغییر کرد.

post-8033-0-25092700-1414979590_thumb.pn

امکانش هست خواهش کنم یه نگاهی به این پوسته بندازین و بررسیش کنین که مشکل از کجا هست؟ خودم واقعاً گیج شدم :(

13Floor.zip

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما بگید دقیقاً کجا میخواین قرارش بدین و چه شکلی میخواین باشه و از کدوم افزونه یا نرم افزار استفاده کنید تا ما بیشتر توضیح بدیم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما بگید دقیقاً کجا میخواین قرارش بدین و چه شکلی میخواین باشه و از کدوم افزونه یا نرم افزار استفاده کنید تا ما بیشتر توضیح بدیم.

مرسی از پیگیری‌تون..

در واقع میخوام جایگزین اسلایدر صفحه اول سایت بشه و پایین منو قرار بگیره. از برنامه Amazing Slider استفاده میکنم. هر تغییری تو فایل‌های home و index اعمال کردم اسلایدر حذف نشد. ممنون میشم راهنماییم کنین.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عجب!!

چرا مدیرا این همه تبعیض بین کاربرا قائل میشن؟

من تو یه تایک فقط یه فایل زبان از یک قالب تجاری اوردم که حتی اسمش رو هم نگفته بودم! ولی بعدش سریعا تاپیکو بستند.

ولی اینجا بدون هیچ تذکری دارن روی یک قالب تجاری برای این بنده خدا کار میکنید!! این هم خلاف قوانینه و هم نامردی در حق منه!

چرا مدیرا فقط منو میبینند؟

اینم لینک قالب:

http://www.elegantthemes.com/gallery/13floor/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عجب!!

چرا مدیرا این همه تبعیض بین کاربرا قائل میشن؟

من تو یه تایک فقط یه فایل زبان از یک قالب تجاری اوردم که حتی اسمش رو هم نگفته بودم! ولی بعدش سریعا تاپیکو بستند.

ولی اینجا بدون هیچ تذکری دارن روی یک قالب تجاری برای این بنده خدا کار میکنید!! این هم خلاف قوانینه و هم نامردی در حق منه!

چرا مدیرا فقط منو میبینند؟

اینم لینک قالب:

http://www.elegantth...allery/13floor/

عذرخواهی میکنم، اطلاع نداشتم این کار خلاف قوانین هست. خب آخه مشکلم رو باید به چه صورت مطرح میکردم، چون در هر صورت معرفی پوسته و قرار دادن فایل هاش برای بررسی و راهنمایی، اجتباب ناپذیره..

بازم از مدیران و کاربران انجمن عذرمیخوام که خلاف مقررات عمل کردم...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عذرخواهی میکنم، اطلاع نداشتم این کار خلاف قوانین هست. خب آخه مشکلم رو باید به چه صورت مطرح میکردم، چون در هر صورت معرفی پوسته و قرار دادن فایل هاش برای بررسی و راهنمایی، اجتباب ناپذیره..

بازم از مدیران و کاربران انجمن عذرمیخوام که خلاف مقررات عمل کردم...

دوست عزیز

من که با شما دشمنی ندارم که

ولی به من حق بدید که ناراحت بشم

بعدش هم این چه قالبیه برای سایتتون انتخاب کردید؟میدونی چه قالب های فوق حرفه ای اومده؟لطفا یکم جستجو کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام، استارتر عزیز طبق قوانین انجمن بحث در مورد قالبهای پولی ممنوعه و باید برای تغییرات از نویسنده قالب کمک بگیرید!

بقیه دوستان اگر چیز خلاف قانونی توی انجمن دیدید اون پست رو با استفاده از دکمه گزارش گزارش کنید تا توسط مدیران بررسی بشه.

موفق باشید.

بایگانی شد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط nnmmss
      با سلام

من اصلا وردپرس بلد نيستم ولي مجبورم كه سايتي را نگهداري كنم. در اين سايت وقتي وارد بعضي صفحات ميشوم عبارت "دسته" به انتهاي عنوان اضافه شده.  اين صفحات بعنوان "دسته" در فهرست انتخاب شده اند. مثلا
      من در منو مورد 
      آرشيو   
      را دارم كه زير مجموعه آن 
      آرشيو سال 97
      آرشيو سال 96
      آرشيو سال 95
      هست.

من "آرشيو" بعنوان برگه انتخاب شده و آرشيو سال 97 - 96 - 95 به صورت دسته انتخاب شده است. وقتي من روي هر كدام از آرشيو سال 97 يا 96 يا ..... ميروم عنوان صفحه به صورت زير است
      آرشیو سال 97دسته
      اين عبارت دسته از كجا ميايد؟ و من چگونه ميتوانم آنرا حذف كنم؟
      با تشكر
    • توسط amirmehdi950
      سلام روزتون بخیر
      من میخوام از افزونه ultimate member private message استفاده کنم اما یه چیزی کم داره.
      میخوام دکمه پیوست هم داشته باشه.
      (این افزونه همونطوری که از اسمش پیداست برای ارسال پیام خصوصی بین کاربرا ساخته شده، افزونه private message به تنهایی کار نمیکنه و باید ultimate member هم نصب باشه که افزونه بسیار خوبیه.)
      حالا من سوالی که دارم اینه که چطوری میشه این دکمه رو هم به قسمت چت اضافه کرد و از کجا باید کدهاشو ویرایش کرد
      این هم تصویر افزونه ( محل جایگذاریش میخوام کنار بخش emoji باشه)

ممنونم
    • توسط amirmehdi950
      سلام دوستان اگه جوابم رو بدید ممنون میشم.
      من یک افزونه ای میخوام (مثل مناقصه) که افراد بتونن با ثبت نام در سایت، پروژه شون رو ثبت و افراد دیگه بتونن روی اون پیشنهاد قیمت بدن و درصورت تایید ثبت کننده پروژه، پروژه خودکار تایید و شروع بشه و مجری بتونه با تعیین حق دستمزد پولش رو قبل از دریافت فایل توسط ثبت کننده پروژه ، دریافت کنه.
      منتها زمانی که ثبت کننده پول رو پرداخت میکنه خودکار یه درصدی کم شه(حق سایت) و بقیش به حساب مجری (حساب اعتباریش که تو سایته) ریخته بشه.
      مشابه این کار در چند سایت هست که میتونید مشاهده کنید:
      http://typeiran.com/
      http://tarahiran.com/
      https://parscoders.com
      این هم یک نمونه از چیزی که میگم: https://parscoders.com/project/54921/درخواست-قالب-آماده-وردپرس-برای-ثبت-سفارش-انجام-پروژه البته منظور چیزی که ثبت کردن ، تحت عنوان قالب وردپرس... نیست، منظورم نحوه عملکرد سایت هست.
    • توسط mohsen_sj
      سلام دوستان
      برای یک سایت چند منظوره که هم به عنوان دایرکتوری باشه و هم فروشگاهی که امکان چند فروشگاهی رو بتونه ساپورت کنه چه قالب یا افزونه ای پیشنهاد میکنید؟