رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی جهت تعویض اسلایدر صفحه نخست

Na§rin

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر.

دوستان قصد تعویض اسلایدر این سایت رو دارم، که با اسلایدر حدوداً 400*980 پیکسلی جایگزین بشه، تقریباً به این شکل. چند سؤال برام پیش اومده که ممنون میشم راهنماییم کنین.

- با برنامه های ساخت اسلایدر باید اسلایدشویی بسازم و قرارش بدم یا اینکه با استفاده از کدهای قالب دیگه ای میشه انجامش داد؟ (قالبی که لینکش رو قرار دادم در دسترسم هست)

- کدهای مرتبط با اسلایدر صفحه نخست دقیقاً باید کجا جایگزین بشن؟ در کل مشکل بزرگم اینه که نمیدونم برای اعمال تغییرات در "صفحه نخست" باید به کدوم بخش ویرایشگر مراجعه کنم. فایل های موجود در پوسته فعلی (امیدوارم سؤالم خیلی خنده دار نبوده باشه! افراد مبتدی هستن و هزار چالش این چنینی!)

- در کل بهترین و راحت ترین راهی که برای تعویض اسلایدر توصیه میکنین چی هست.

پیشاپیش ممنون از پاسخ تون... smilingsmiley.gif

لینک به ارسال

به انجمن خوش اومدین ،

اگه قرار بود بدون مشکل باشید که به انجمن نمیومدید!

شرح برخی از فایل ها رو براتون مینویسم که تقریباً تو تمام قالب ها هستند (اوّلی مربوط به کار شماست)

index.php

صفحه نخست سایت شما

single.php

نوشته ی شما (افزودن نوشته)

page.php

برگه شما (افزودن برگه)

functions.php

توابع

footer.php

پایین سایت یا همون فوتر

header.php

بالای سایت یا همون هدر

style.css

مربوط به شیوه ی قراردهی و نوع و در کل زیبایی سایت و قالب شما

comments.php

دیدگاه هاتون

404.php

زمانی که چیزی در سایت شما نیست (با آدرس مشخّص) دیده میشه (یا همون پیدا نشد...)

siderbar.php

ستون کناریتون

توی قالب شما یه سری فایل های دیگه هم هستن که یه مقدار پیشرفته تر هستن مثل portfolio.php search.php و...

برای اسلایدر به نظرم برای شما نرم افزار هایی مثل wowslider خیلی میتونه مفید باشه.

افزونه های دیگه هم هستن که میتونین نگاه کنید. (آسون تر هستن نسبت به نرم افزار بالا امّا کیفیت اون رو ندارن)

موفّق باشید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنونم :)

ببینید این محتویات فایل index.php قالبِ من هست. ممکنه خواهش کنم راهنماییم کنین کدهای اسلایدر جدید باید در کدوم قسمت قرار بگیرن و با کدوم موارد جایگزین بشن؟

<?php get_header(); ?>
<div id="content-top"></div>
<div id="contentwrap">
<div id="content" class="clearfix">
<div id="content-area">
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
<?php $thumb = '';
$width = 136;
$height = 136;
$classtext = 'thumbnail alignleft';
$titletext = get_the_title();
$thumbnail = get_thumbnail($width,$height,$classtext,$titletext,$titletext);
$thumb = $thumbnail["thumb"]; ?>
<?php global $post;
$page_result = is_search() && ($post->post_type == 'page') ? true : false; ?>
<div class="entry clearfix<?php if ($page_result) echo(' page_result'); ?>">
<h2 class="title"><a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php printf(esc_attr__('Permanent Link to %s', '13floor'), $titletext) ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
<?php if ((get_option('13floor_postinfo1') ) && !($page_result)) get_template_part('includes/postinfo'); ?>
<?php if($thumb <> '' && get_option('13floor_thumbnails_index') == 'on') { ?>
<a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php printf(esc_attr__('Permanent Link to %s', '13floor'), $titletext) ?>">
<?php print_thumbnail($thumb, $thumbnail["use_timthumb"], $titletext, $width, $height, $classtext); ?>
</a>
<?php }; ?>
<?php if (get_option('13floor_blog_style') == 'on') the_content(""); else { ?>
<p><?php truncate_post(365); ?></p>
<?php }; ?>
<a class="readmore" href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php printf(esc_attr__('Permanent Link to %s', '13floor'), $titletext) ?>"><span><?php esc_html_e('Read More','13floor'); ?></span></a>
</div> <!-- end .entry -->
<?php endwhile; ?>
<?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); }
else { ?>
<?php get_template_part('includes/navigation'); ?>
<?php } ?>
<?php else : ?>
<?php get_template_part('includes/no-results'); ?>
<?php endif; ?>
</div> <!-- end #content-area -->
<?php get_sidebar(); ?>
<?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال

درود بر شما,

خوش آمدید

پوسته شما دارای دو فایل صفحه نخست هست ؟

هم دارای فایل home.php و هم دارای index.php هست .

همچنین بنظر میرسه پوسته شما فایل های مرتبط به هم داره.

باید دنبال یه همچین تگی بگردید :

<div id="featured-area">
.
.
.
</div>

یعنی دنبال featured-area در پوسته.

نظر بنده اینه که باید فایلی به اسم featured.php رو باید ویرایش کنید.

توی اون فایل بگردید دنبال featured-area

تصویری رو پیوست کردم ببینید. مطمئن نیستم ولی شما بگردید دنبال همون ببینید پیدا میشه یا نه.

post-7306-0-97142000-1414973009_thumb.pn

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ممنونم از راهنمایی تون :)

دقیقاً درسته. home.php ،index.php و featured.php در پوسته موجوده. داخل فایل featured.php تگ featured-area رو ادیت کردم و کدهای اسلایدر جدید رو جایگزین کردم اما مثل اسمش فقط ویژگی های اسلایدر تغییر کرد.

post-8033-0-25092700-1414979590_thumb.pn

امکانش هست خواهش کنم یه نگاهی به این پوسته بندازین و بررسیش کنین که مشکل از کجا هست؟ خودم واقعاً گیج شدم :(

13Floor.zip

لینک به ارسال

شما بگید دقیقاً کجا میخواین قرارش بدین و چه شکلی میخواین باشه و از کدوم افزونه یا نرم افزار استفاده کنید تا ما بیشتر توضیح بدیم.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

شما بگید دقیقاً کجا میخواین قرارش بدین و چه شکلی میخواین باشه و از کدوم افزونه یا نرم افزار استفاده کنید تا ما بیشتر توضیح بدیم.

مرسی از پیگیری‌تون..

در واقع میخوام جایگزین اسلایدر صفحه اول سایت بشه و پایین منو قرار بگیره. از برنامه Amazing Slider استفاده میکنم. هر تغییری تو فایل‌های home و index اعمال کردم اسلایدر حذف نشد. ممنون میشم راهنماییم کنین.

لینک به ارسال

عجب!!

چرا مدیرا این همه تبعیض بین کاربرا قائل میشن؟

من تو یه تایک فقط یه فایل زبان از یک قالب تجاری اوردم که حتی اسمش رو هم نگفته بودم! ولی بعدش سریعا تاپیکو بستند.

ولی اینجا بدون هیچ تذکری دارن روی یک قالب تجاری برای این بنده خدا کار میکنید!! این هم خلاف قوانینه و هم نامردی در حق منه!

چرا مدیرا فقط منو میبینند؟

اینم لینک قالب:

http://www.elegantthemes.com/gallery/13floor/

لینک به ارسال

عجب!!

چرا مدیرا این همه تبعیض بین کاربرا قائل میشن؟

من تو یه تایک فقط یه فایل زبان از یک قالب تجاری اوردم که حتی اسمش رو هم نگفته بودم! ولی بعدش سریعا تاپیکو بستند.

ولی اینجا بدون هیچ تذکری دارن روی یک قالب تجاری برای این بنده خدا کار میکنید!! این هم خلاف قوانینه و هم نامردی در حق منه!

چرا مدیرا فقط منو میبینند؟

اینم لینک قالب:

http://www.elegantth...allery/13floor/

عذرخواهی میکنم، اطلاع نداشتم این کار خلاف قوانین هست. خب آخه مشکلم رو باید به چه صورت مطرح میکردم، چون در هر صورت معرفی پوسته و قرار دادن فایل هاش برای بررسی و راهنمایی، اجتباب ناپذیره..

بازم از مدیران و کاربران انجمن عذرمیخوام که خلاف مقررات عمل کردم...

لینک به ارسال

عذرخواهی میکنم، اطلاع نداشتم این کار خلاف قوانین هست. خب آخه مشکلم رو باید به چه صورت مطرح میکردم، چون در هر صورت معرفی پوسته و قرار دادن فایل هاش برای بررسی و راهنمایی، اجتباب ناپذیره..

بازم از مدیران و کاربران انجمن عذرمیخوام که خلاف مقررات عمل کردم...

دوست عزیز

من که با شما دشمنی ندارم که

ولی به من حق بدید که ناراحت بشم

بعدش هم این چه قالبیه برای سایتتون انتخاب کردید؟میدونی چه قالب های فوق حرفه ای اومده؟لطفا یکم جستجو کنید.

لینک به ارسال

با سلام، استارتر عزیز طبق قوانین انجمن بحث در مورد قالبهای پولی ممنوعه و باید برای تغییرات از نویسنده قالب کمک بگیرید!

بقیه دوستان اگر چیز خلاف قانونی توی انجمن دیدید اون پست رو با استفاده از دکمه گزارش گزارش کنید تا توسط مدیران بررسی بشه.

موفق باشید.

بایگانی شد.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...