رفتن به مطلب

کمک در ساخت سیستم بایگانی برای خیریه همت

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید اساتید بزرگوار.

احتمالن بعضیاتون با "خیریه همت" آشنایی دارین و حتمن هم میدونید به لطف خدا چه کمک هایی به هموطنان نیازمندمون کرده و یه جورایی پیشگامه توی عرصه ی جمع آوری کمک به صورت آنلاین.

طی صحبتی که مدیران این خیریه با من داشتند، عنوان کردند که آرشیو کردن اسناد و مدارک مددجو ها ( به علت زیاد بودن بیش از 2 هزار عدد ، روز به روز هم بیشتر میشه انشالله ) براشون بسیار مشکل شده و اسناد و مدارک مددجو ها ساماندهی نشده و احتمال اینکه یک مددجو بیش از یکبار دریافت کمک بکنه وجود داره. البته مشکلاتی که بیان کردند بیشتر از یک مورد بوده که عنوان کردنشون از حوصله بحث خارجه.

بنده بهشون پیشنهاد دادم که سرویسی ارائه کنیم بهشون که بتونن اسناد و مدارک رو به تفکیک مخشخصات افراد، نوع کمکی که صورت گرفته ( مثل آزادی زندانی، جهیزیه، تهیه مسکن، درمانی و ... )، مبلغ کمک ( خیلی براشون اهمیت داره) به تفکیک نوع کمک و استان و ... طبقه بندی کنند و بعد هر وقت که خواستند بتونن به این آرشیو دسترسی پیدا کنند. نظر بنده پیاده سازی این سیستم بر پایه سیستم وردپرس هستش. من تقریبا تمام مراحل کار رو پیش رفتم. این هم اسکرین صفحه نخست سیستمی که با وردپرس پیادش کردم:

post-8116-0-75193100-1415011333_thumb.jp

البته یک مشکل خیلی بزرگ داریم اون هم مبلغ کمکی هستش که به مددجو ها شده.

اگر بخوام واضح تر بگم؛

اطلاعات مددجو با زمینه دلخواه گرفته میشه.

نوع کمک با دسته بندی مشخص میشه.

استان مددجو هم با برچسب مشخص میشه.

یک فیلدی باید باشه توی صفحه ارسال نوشته، که وقتی اطلاعات مددجو رو داریم وارد می کنیم، توی اون فیلد مبلغی که بهش کمک شده رو به تومان وارد کنیم.

و وقتی مثلن توی صفحه آرشیو نوع کمک های آزادی زندانیان رفتیم. نشون بده که جمعاً توی این نوع کمک چه مبلغی کمک شده. یا مثلن توی صفحه هر استان رفتیم نشون بده توی این استان چه مقداری کمک شده!

از اساتید ممنون میشم راهنماییم کنن.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

شما می تونید فیلد مبلغ رو هم با استفاده از زمینه دلخواه دریافت کنید. با استفاده از حلقه هم به سادگی می تونید جمع بزنید و استفاده کنید.

لینک به ارسال

خوب شما همونطوری که داری با زیمنه دلخواه اونارو وارد میکنی یه زمنیه برای مبلغ میزاری و وارد میکنی که چقدر پول کمک شده

ببینید این یه خورده حوصله میخواد کسی که کد نویسی بلده یه فیلد میزاره بعد همرو باهم جمع میزنه

بهتره یه کمکی از مدیرای انجمن بخوایید ، بهترین ها در ایران هستند

اگرم کمک سریع تری میخوای بهت پیشنهاد میدم با

http://forum.wp-parsi.com/user/6213-ehsaan/

احسان در تماس باشید ، اگر وقت داشته باشه کمک میکنه بهتون

خیریه هستش دوست داشتم خودم درستش کنم برات اما وقتم فول + فول ، موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...