رفتن به مطلب

پست ارسال شده توسط فروشنده یا نویسنده اول draft شود

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من یک فروشگاه فایل دارم که با Easy Digital Downloads درست کردم .

میخام محصولی و پستی که کاربر میفرسته اول draft بشه یا منتشر نشه و بعد اینکه تایید و ویرایش شد بره صفحه سایت .

لینک به ارسال

سطح دسترسی کاربران ثبت نام کننده را بگذارید روی مشارکت کننده مطالبشون منتظر تایید (pending) می شه پیش نویس (draft) مال مطالبیه که هنوز ناقصند و دارید به مرور یا با کمک چند نویسنده تکمیلش می کنید

لینک به ارسال

سطح دسترسی کاربران ثبت نام کننده را بگذارید روی مشارکت کننده مطالبشون منتظر تایید (pending) می شه پیش نویس (draft) مال مطالبیه که هنوز ناقصند و دارید به مرور یا با کمک چند نویسنده تکمیلش می کنید

در قسمت DOWNLOADS چیکار کنم نتونه انتشار بده پستش رو ؟یعنی اول بازبینی بشه.

الان کسی که ثبت نام میکنه در سایت اول محصولش رو منتشر میکنه در آدرس زیر پستش میره:

DOMAIN.IR/downloads

در قسمت افزودن نوشته مشکلی نیست چون پستش میره برای بازبینی .

لینک به ارسال

دسترسی کاربر را بگذارید روی Shop Accountant

خوب الان کسی که در قسمت افزودن نوشته و downloads بخواد پستی ارسال کنه اول میره برای بازبینی.

فقط در عکس زیر :

میخام قسمت هایی که قرمز کردم رو بردارم . چون احتیاجی نیست که کاربر عادی این جا ها رو دسترسی داشته باشه.

دسترسی های حسابدار فروشگاه رو هم عکسشس رو گذاشتم.

hesabdar_forooshgah_01.jpg

hesabdar_forooshgah_02.jpg

لینک به ارسال

تیک view shop report را بردارید

دیدگاه ارتباطی با دسترسی ها نداره و نمی تنونید حذفش کنید. مگر اینکه کاملا به کد نویسی و نوشتن هوک و تابع وارد باشید.

لینک به ارسال

تیک view shop report را بردارید

دیدگاه ارتباطی با دسترسی ها نداره و نمی تنونید حذفش کنید. مگر اینکه کاملا به کد نویسی و نوشتن هوک و تابع وارد باشید.

عجیبه تیک view shop report رو که بر میدارم و به روز رسانی که میکنم باز ریفرش میکنم تیکش خورده شده .

دیدگاه زیاد مهم نیست ولی اون قسمت رو لازمه که پاک کنم.

لینک به ارسال

یک گروه کاربری جدید ایجاد کنید با تمام دسترسی های Shop Accountant به جز view shop report و دسترسی کاربران را روی آن بگذارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...