Antonymes

گم کردن رمز عبور در لوکال هاست

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان در نصب ورد پرس اشکال داشتم یکی از بچه ها سایت بیگ تم رو معرفی کرد

۱.طبق اموزشی رو که از یک سایت خریده بودم اون نصب ورد پرس رو با ومپ یاد داده بود

۲.نصب ورد پرس در کامپیوتر من با ومپ نشد

۳.به انجمن شما مراجعه کردم تا دلیلش رو بپرسم

۴.یکی از بچه های انجمن سایت بیگتم رو در مورد نصب ورد پرس در لوکال هاست رو معرفی کرد

۵.صبق گفته ی اون سایت ورد پرس رو نصب کردم

۵.۱ زمپ رو نصب کردم

۵.۲پوشه اچ تی داکس رو فعال کردم یعنی توش رفتم

۵.۳ ورد پرس رو توش کپی کردم

۵.۴ فایل php config رو تغییر نام دادم و یوزر و دیتا بیس و...... رو تغییر دادم

40776703956685046173.png

۵.۵ لوکال هاست رو تایب کردم و ورد پرس بالا اومد

تا اینجا مشکلی نداشتم

اما مشکلاتم.....

۱.با اینکه ورد پرس رو در لوکال هاست دارم اجرا میکنم ولی انگار برای باز کردن صفحات اینترنت تلفنی دارم دلیلش چیه?

۲.یوزر نیم و پاسوردم روگم کردم

3.یعنی توی صفحه ورود نوشتم روت و ۱۲۳۴۵۶۷ ولی صفحه چون که خیلی کند بالا اومد رفرش کردم بار دیگه اینو گفت

14978535716185402641.jpg

۴.بعدم مجبور شدم اینکار رو بکنم تو رو خدا کمک

32596162180250114152.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز چرا اینجوری میکنی یعنی چی؟ اگه حوصله نداری و ما رو دنبال نخود سیاه می فرستی? :angry: یا حوصله جواب دادن نداری جواب نده کسی شما رو مجبور نکرد اقای نابغه

دوست عزیز چشم بسته غیب گفتی گوگل. تازه این سایت رو کشف کردی?

لطفا یکی از مدیرای انجمن به این موضوع رسیدگی کنه و به من بگه که حق با کیه شما که حوصله ندارید چرا جواب میدید :angry:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ذوست عزیز در مورد گم شدن رمز باید از طریق phpmyadmin تو ومپ جدول با پیشوند wp (اگر تغییرش نداده باشی) و با user رو پیدا کنی و اونجا هم آی دی خودت رو می بینی و هم نام کاربریت رو و هم پسورد کد شده ات رو آموزش تغییر رمز از طریق دیتابیس :

http://blog.bitfa.net/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3.html

دوست عزیز اینو هم بگم که اگه مشکلتون اصلا حل نشد کل جداول رو دراپ کنید و وردپرس رو دوباره نصب کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام وقت بخیر 
      دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم 
      من میخوام تو سایت وردپرسی خبری ، امکانی ایجاد کنم که کاربران تو پنل کاربری شون بتونن چند تا کلمات کلیدی بنویسند 
      و  لینک هر خبری که هر کدوم از اون کلمات کلیدی داخل متنش بود رو برای کاربر ارسال کنه 
      مثلا کاربر1 کلمه کلیدی علی دایی رو ثبت میکنه و هر پستی با کلمه علی دایی منتشر شد بهش اطلاع داده میشه 
      مثلا سریعا بعد از انتشار از طریق پیامک به کاربر اطلاع بده 
      آیا افزونه ای هست که بشه ازش استفاده کرد و به این اهداف رسید ؟
      پیشنهاد شما چیه در این باره؟
    • توسط rendesharif
      با سلام 
      24 ساعت پیش در حال آپدیت تب های وبسایت بودم که اینترنت قطع شد و هنگامی که سعی کردم دوباره وارد کنترل پنل بشم دیدم صفحات ساختار خودشون رو از دست دادن و به نحوی بصورت لایت بارگزاری میشن برای حل این مشکل چیکار میتونم بکنم آیا راه حلی هست.
      تصویر قسمت لاگین هم اضافه کردم میتونید ببینید که دیگه خبری از ساختار اصلی نیست در مابقی صفحات کنترل پنل هم به همین شکل هست

• توسط hamid.26
      سلام خسته نباشید ووکامرس فروشگاهم رو پیکربندی کردم اما دکمه ی افزودن به سبد خرید پایین محصولات نمیاد لطفاً کمک کنید بگید چطوری درستش کنم.
    • توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//