رفتن به مطلب

مشکل بعد از انجام دادن تنظیمات سئو وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به یه شرکتی گفتم تنظیمات سئو سایت رو برام انجام بده و او هم انجام داد.

اما بعد از انجام دادن تنظیمات سئو سایت سایت دچار مشکلاتی شد

اول اینکه عنوان سایت مشکل پیدا کرده،مثلأ عنوان سایت فان فا هستش و بعد اینجوری نشون داده میشه فان فا-و توی معرفی به گوگل هم همین جوریه

اما مشکل دوم باز هم معرفی به گوگل است،وقتی مطالب به گوگل معرفی میشه بین عنوان مطلب و عنوان سایت به جای - ویرگول, قرار دارد.به این صورت:تماس با ما,فان فا

اینم آدرس معرفی مطالب به گوگل:

https://www.google.com/#newwindow=1&q=site:http:%2F%2Ffunfa.in%2F

چیکار کنم این مشکلات حل شه؟؟خواهش می کنم کمکم کنید

ممنون

لینک به ارسال

سلام

اگر از افزونه استفاده می‌کنید که خود افزونه‌های معروف سئو این گزینه رو دارن و می‌تونید خودتون اون رو تغییر بدید

در غیر این حالت هم می‌بایست کدی رو که توی هدر سایت‌تون هست برای title تغییر بدید

مثلا

<?php wp_title( '|', true, 'right' ); ?>

به جای | چیز دیگه‌ای بزارید.

لینک به ارسال

برای مشکل اولتون به بخش "عنوان ها & متاها" افزونه وردپرس سئو برید و تیک "اجبار به بازنویسی عنوان‌ها" بزنید

و برای مشکل دوم هم از بخش "جداکننده‌ی عنوان" نماد مورد نظر خود را انتخاب کنید

اگر افزونه سایت شما وردپرس سئو نیست بگید اسم افزونه سئوتون چی هست

لینک به ارسال

برای مشکل اولتون به بخش "عنوان ها & متاها" افزونه وردپرس سئو برید و تیک "اجبار به بازنویسی عنوان‌ها" بزنید

و برای مشکل دوم هم از بخش "جداکننده‌ی عنوان" نماد مورد نظر خود را انتخاب کنید

اگر افزونه سایت شما وردپرس سئو نیست بگید اسم افزونه سئوتون چی هست

اون تیکش هستش اما باز هم خرابه.

یادآوری می کنم که مشکل من اینه که عنوان هست اما توضیحات نیست

باید چیکار کنم که توضیحات سایت هم بیاد کنار عنوان؟؟

لینک به ارسال

برای اضافه شدن توضیحات ( یا همون معرفی کوتاه) به بخش تنظیمات برید بعد روی همگانی کلیک کنید و معرفی کوتاه رو مقدار دهی کنید و ذخیره تغییرات رو بزنید (اگر این بخش مقدار دهی شده )

به بخش سئو برید روی بخش عنوان ها و متاها کلیک کنید روی بخش خانه کلیک کنید در بخش عنوان قالب کد زیر را قرار دهید:

%%sitename%% %%sep%% %%sitedesc%%

اگر بازم جواب نداد مطمئن باشید که کش سرور رو خالی کردید اگر از افزونه کش سرور استفاده نمیکنید مشکل از تمتون هست (احتمالش کمه)

لینک به ارسال

برای اضافه شدن توضیحات ( یا همون معرفی کوتاه) به بخش تنظیمات برید بعد روی همگانی کلیک کنید و معرفی کوتاه رو مقدار دهی کنید و ذخیره تغییرات رو بزنید (اگر این بخش مقدار دهی شده )

به بخش سئو برید روی بخش عنوان ها و متاها کلیک کنید روی بخش خانه کلیک کنید در بخش عنوان قالب کد زیر را قرار دهید:

%%sitename%% %%sep%% %%sitedesc%%

اگر بازم جواب نداد مطمئن باشید که کش سرور رو خالی کردید اگر از افزونه کش سرور استفاده نمیکنید مشکل از تمتون هست (احتمالش کمه)

دمتون گرم

واقعأ دستتون درد نکنه

همون عنوان قالب رو که گفتید گذاشتم درست شد.

بازم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...