رفتن به مطلب

غیرفعال کردن کل سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایتی با وردپرس تازه راه اندازی کردم ولی هنوز نمیخوام توش محتوا بذارم..

لطفا روشی پیشنهاد بدید ک یا کل سایت وسیستم رو قطع کنم ویا فقط سایت رو

چون محتوا نداره هنوز نمیخوام موتورهای جستجو وارد صفحات بدون متنش شوند وبرای سیوی سایتم مشکلی بوجود بیاد

لطفاراهنمایی کنید

مثلا اگر میشه از htaccess یا جاهای دیگه کلا سایت رو قطع کرد که انگار نه انگار سایت بوده روبهم بگید ک مشکلم حل بشه

راستی سایتم روی ادرس اصلی نیست مثل اینه site .com/site یعنی سیستم توی یک پوشست وفقط همین پوشه رو میخوام قطع کنم

سپاس

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

نکته اول اینکه ترقیبا برای ایندکس شدن مطالب(بعد از ثبت سایت در گوگل وبمسترز) در گوگل حدودا دو ماه طول میکشه اگر هم سایت مپتون رو معرفی نکردین که نگران نباشید که در گوگل ایندکس بشه

نکته دوم : برای اینکه وردپرس رو فلج کنید فایل wp-load.php رو تغییر نام بدین و برای ایجاد صفحه موقت در محل نصب سایت فایل index.html بسازین چون اولویت اجرای این فایل به index.php بیشتره و شما هرچی در index.html وارد کنید نمایش از سایرین پیشی میگیره

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

نکته اول اینکه ترقیبا برای ایندکس شدن مطالب(بعد از ثبت سایت در گوگل وبمسترز) در گوگل حدودا دو ماه طول میکشه اگر هم سایت مپتون رو معرفی نکردین که نگران نباشید که در گوگل ایندکس بشه

نکته دوم : برای اینکه وردپرس رو فلج کنید فایل wp-load.php رو تغییر نام بدین و برای ایجاد صفحه موقت در محل نصب سایت فایل index.html بسازین چون اولویت اجرای این فایل به index.php بیشتره و شما هرچی در index.html وارد کنید نمایش از سایرین پیشی میگیره

یعنی من چون سایتم تازست اگر الان در وبمستر ثبت نکنم و بذارم هیمنطوری باشه دو ماه طول میکشه تا سایتم رو بشناسه؟

1. اگر ثبت کنم چقدرطول میکشه تا معرفی بشه؟

اگر مثلا یه سایتی داشته باشم ودو سال بگذره ازتاسیسش ومطالبش هم در گوگل پیدا بشه با اینکه هنوزمپ نداره ودر وبمستر گوگل ثبت نیست

2. ایندکس شدن یک مطلبی که درش ارسال میکنم بعد از چند وقت انجام میشه؟

3.اگر الان مپ براش بسازم ودر وب مستر گوگل ثبتش کنم اشکالی نداره؟

4.اگر من الان در گوگل وبمستر ثبتش کنم و بعد از چندین ماه بخوام قالبم روعوض کنم وسیوش روبالا ببرم و.. اشکالی نداره؟

5.سایت مپ مربوط به قالب نمیشه؟

یعنی من اگر الان سایت مپم رو بسازم وچندین ماه دیگه قالب رو عوض کنم وسیوی قالبم روبالا ببرم و.. مشکلی نداره؟

ببخشید سوالام طولانی شد لطفا راهنماییم کنید سپاس

لینک به ارسال

سلام

من یک سایتی با وردپرس تازه راه اندازی کردم ولی هنوز نمیخوام توش محتوا بذارم..

لطفا روشی پیشنهاد بدید ک یا کل سایت وسیستم رو قطع کنم ویا فقط سایت رو

چون محتوا نداره هنوز نمیخوام موتورهای جستجو وارد صفحات بدون متنش شوند وبرای سیوی سایتم مشکلی بوجود بیاد

لطفاراهنمایی کنید

مثلا اگر میشه از htaccess یا جاهای دیگه کلا سایت رو قطع کرد که انگار نه انگار سایت بوده روبهم بگید ک مشکلم حل بشه

راستی سایتم روی ادرس اصلی نیست مثل اینه site .com/site یعنی سیستم توی یک پوشست وفقط همین پوشه رو میخوام قطع کنم

سپاس

شما میتوانید از قابل های در دست ساخت استفاده کنید که نمای بهتری به سایت شما میدهد.

http://wpfpw.ir/1393/02/06/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-beback/

ـــــــــــــــــــــــــــــــــ

از نظر سئو نگران نباشید و هر وقت خواستید سایت را در گوگل وبمستر هیچ مشکلی ندارید.

گوگل وبمستر هر لحظه سایت شما را برسی میکند و به راحتی نتایج جستجو را با سایت شما به روز میکند

لینک به ارسال

داخل تنظیمات وردپرس یه تیک هست. می تونید مشخص کنید موتور جستجو سایت رو بخونه یا نه.

لینک به ارسال

پیشنهاد من : با گذاشتن این کد در function.php فقط شما میتونید سایت خودتون رو مشاهده کنید و در صورت لزوم به اعمال تغییرات در قالب و ... بپردازید.

برای سایر بازدیدکننده ها، این متن نوشته شده به نمایش در میاد: در حال بروز رسانی هستيم. لطفا بعدا مراجعه کنید

function maintenace_mode() {
if ( !current_user_can( 'edit_themes' ) || !is_user_logged_in() ) {wp_die('در حال بروز رسانی هستيم. لطفا بعدا مراجعه کنید .');}
}
add_action('get_header', 'maintenace_mode');

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...