رفتن به مطلب

گزارش پیش‌رفت نسخه‌ی 2.0 افزونه بسته پارسی ساز

پست های پیشنهاد شده

از حمایت تمامی کاربران محترم انجمن از افزونه و دلگرمی‌دادن به ما برای پیش‌رفت افزونه سپاسگزاری می‌کنیم.

در زیر گزارشی مختصر از پیش‌رفت‌های نسخه‌ی 2.0 می‌خوانید. این تاپیک به تدریج توسط گروه توسعه و وردپرس پارسی تکمیل خواهد شد.

همانطور که قبلاً هم اعلام شد، تاریخ قطعی ریلیز آذرماه 1393 است.

شرح تغییرات:

• هسته‌ی افزونه به طور کلی عوض شد و مجدداً از اول نوشته شد (Ehsaan)
  • برگه‌ی پیکربندی به طور کلی تغییر کرد (Ehsaan, Morteza, پارسی‌گروپ)
  • امکان توسعه برای هماهنگی با افزونه‌های بیشتر (Ehsaan, پارسی‌گروپ)
  • تغییراتی در کلاس bn_parsidate (lord_viper)
  • بهبود ویجت تاریخ شمسی (lord_viper)
  • تغییر تاریخ‎ها در قسمت‎های مختلف (Ehsaan, lord_viper, پارسی‌گروپ)
  • رفع مشکلات برخی افزونه‎ها با بخش هفته‎های کلاس (lord_viper, Ehsaan)
  • یونیت‌تست‌ها (Ehsaan)
  • تغییرات جزیی اما پرکاربرد! (Morteza, Parsa, lord_viper, Ehsaan, پارسی‌گروپ)

تغییرات برنامه‎ریزی‌شده (انجام‎نشده):

• فارسی‌سازی jQuery UI Datepicker
  • اضافه‌شدن یک وب‌سایت اختصاصی برای افزونه
  • تست کامل افزونه

تغییرات برنامه‌ریزی‌نشده (اعمال آن‎ها معلوم نیست):

• هماهنگی کامل با افزونه‎های پرکاربرد مانند bbPress
  • رفع مشکل اینتیجرهای date برای هماهنگی با Slimstat

با احترام،

Ehsaan

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

این شمسی سازی jquery ui picker اگه راست باشه که عالیه و با همه ورژن های جیکوئری و جیکوئری یو آی سازگار باشه حرف نداره . من خودم چندین بار برای افزونه های مختلف این کارو کردم ولی متاسفانه با هر ورژن جیکوئری سازگاری نداشت .

لینک به ارسال

به شدت منتظریم. ان شاالله که نسخه جدید که برای روز 29 آذرماه نیست!

ان‌شاءالله ما هم امیدواریم اگه دوستان همکاری کنند!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام لطفا این گزینه پیوند یکتا رو غیر فعال بزارید چون آپدیت که میشه روی فعاله با این کار وقتی آپدیت کنی و دوباره برگردونی پیوند یکتا رو با مشکل ارور 404 مواجه میشی

یه مورد دیگه ای هم که هست اگه کسی این پیوند یکتا رو فارسی نکنه آرشیو شمسی هم براش کار نمیکنه این رو هم درست کنید

راستی اگه کسی به اشتباه پیوند یکتا رو بزاره روی تاریخ شمسی بخواد عوض کنه و تاریخ میلادی بزاری چه کد ریداکتی باید توی فایل .htaccess بزاره تا ریداکت 301 انجام بشه این سوال اساسی رو هم جواب بدین

لینک به ارسال

راستی اگه کسی به اشتباه پیوند یکتا رو بزاره روی تاریخ شمسی بخواد عوض کنه و تاریخ میلادی بزاری چه کد ریداکتی باید توی فایل .htaccess بزاره تا ریداکت 301 انجام بشه این سوال اساسی رو هم جواب بدین

نوشته هاتون با همون شمسی ایندکس شده؟

لینک به ارسال

نوشته هاتون با همون شمسی ایندکس شده؟

ما قبلا روی ورژن های قدیمی توی یک سایتی یک بار به اشتباه عوض کردیم و سریع هم برگردوندیم ولی انگار این گوگل دم در بود همه رو ارور 1404 میداد میگفت اینا کوش تا مجبور شدیم افزونه Permalink Finder رو نصب کنیم البته این مشکل رو رفع می کنه ولی مشکلاتی هم داره افزونه که اگه کد ریداکت بود بهتر می شد

لینک به ارسال

موارد افزونه نباید بصورت پیش فرض روی فعال باشه! فکر کنم برعکس بچه ها آپدیت کردن.

این مورد درسته.

لینک به ارسال

برنامه ریزی برای نسخه اصلی بود

اما موراد و تنظیمات جدیدی توی طرح اومد که زمان برای نسه های الفا و بتا تغییر کرد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام خواهشن روی این آپدیتتون این پیوند یکتا رو غیر فعال بزارید من الان مجبور شدم روی بیشتر سایت ها این افزونه رو غیرفعال کنم تا آپدیت جدید بیاد

سلام

روی نسخه جدید همه موارد رو پیش فرض غیرفعال ست می کنیم

لینک به ارسال

سلام خواهشن روی این آپدیتتون این پیوند یکتا رو غیر فعال بزارید من الان مجبور شدم روی بیشتر سایت ها این افزونه رو غیرفعال کنم تا آپدیت جدید بیاد

سلام

توی آپدیت جدید که اومده الان پیوند یکتا روی غیر فعاله ؟

اسم جدول این افزونه توی دیتابیس چیه؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

توی آپدیت جدید که اومده الان پیوند یکتا روی غیر فعاله ؟

اسم جدول این افزونه توی دیتابیس چیه؟

با تشکر

شما میتوانید در بخش تنظیمات امکانی که نیاز دارید رو فعال یا غیرفعال کنید

جدول دیتابیسی ندارد این افزونه

لینک به ارسال

شما میتوانید در بخش تنظیمات امکانی که نیاز دارید رو فعال یا غیرفعال کنید

جدول دیتابیسی ندارد این افزونه

خواب اگه پیوند یکتا دیفالت روی فعاله هیچ فایده ای نداره بعدا غیر فعالش کنیم چون باعث ارور 404 میشه

لینک به ارسال

پیش فرض غیرفعاله.

برای اینکه تنظیمات رو ریست کنین به جدول options برید و مورد wpp_settings رو حذف کنید و مجدد افزونه رو تنظیم کنین.

لینک به ارسال

پیش فرض غیرفعاله.

برای اینکه تنظیمات رو ریست کنین به جدول options برید و مورد wpp_settings رو حذف کنید و مجدد افزونه رو تنظیم کنین.

با تشکر این مورد حل شده

فقط موردی که از قدیم بوده اینکه تا پیوند یکتا عوض نشه این بایگانی شمسی کار نمیکنه !!!

لینک به ارسال

با تشکر این مورد حل شده

فقط موردی که از قدیم بوده اینکه تا پیوند یکتا عوض نشه این بایگانی شمسی کار نمیکنه !!!

حتما بررسی می کنیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...