• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
ilbeygi.m

مشکل 500Internal Server Error

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من چند وقتیه که هر چند روز ی بار با مشکل ارور

Internal Server Error

روبرو میشم و نمیدونم چی کار کنم

بعضی از نکته هایی هم ک تو سایت بوده عمل کردم اما بازم درست نشده و دوباره بعد از چند روز با همین ارور رو داد

میشه کمک کنید بگید باید چیکار کنم؟

ادرس سایتم اینه

http://riki.ir

post-7759-0-27550800-1415204577_thumb.pn

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برخی اوقات وب سایت شما load نمیشود و با خطای internal server error یا همان خطای شماره ی 500 مواجه میشود.بسیاری مواقع این خطا بعلت اشکال در تنظیمات مربوط به وب (مانند تنظیمات php) در سایت شماست.ممکن است بگویید این سایت کاملا سالم بوده و با همین تنظیمات کار میکرده است.باید توجه داشته باشید نرم افزارهای روی سرور بصورت مداوم در حال بروزرسانی میباشند،ممکن است بروزرسانی ها از نسخه ای به نسخه ی دیگر باعث انجام تغییرات اساسی در سرور شوند و این تغییرات مغایر با تنظیمات قبلی شما باشد و این امر مسبب بروز این خطا شود.

برای رفع این خطا کافیست از داخل cpanel وارد file manager شوید و فایل htaccess را باز کنید.

توجه داشته باشید که فایل htaccess یک فایل مخفی می باشد و برای دیدن آن در ابتدای ورود به file manager می بایست در کادر باز شده گزینه show hidden files را نیز فعال کنید .

وارد فایل htaccess شوید و خطهایی که مربوط به تنظیمات php میباشند را حذف نمایید. این خط کدها با php_admin و یا php_flag اغاز میشوند.

در همین فایل ممکن است داشته باشید:

followSymlinks در این صورت آنرا به SymLinksIfOwnerMatch تغییر دهید.

همچنین اگر Options All در این فایل وجود داشت آنرا حذف نمایید.

اگر با این روش مشکل برطرف نشد یک درخواست پشتیبانی ارسال نمایید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برخی اوقات وب سایت شما load نمیشود و با خطای internal server error یا همان خطای شماره ی 500 مواجه میشود.بسیاری مواقع این خطا بعلت اشکال در تنظیمات مربوط به وب (مانند تنظیمات php) در سایت شماست.ممکن است بگویید این سایت کاملا سالم بوده و با همین تنظیمات کار میکرده است.باید توجه داشته باشید نرم افزارهای روی سرور بصورت مداوم در حال بروزرسانی میباشند،ممکن است بروزرسانی ها از نسخه ای به نسخه ی دیگر باعث انجام تغییرات اساسی در سرور شوند و این تغییرات مغایر با تنظیمات قبلی شما باشد و این امر مسبب بروز این خطا شود.

برای رفع این خطا کافیست از داخل cpanel وارد file manager شوید و فایل htaccess را باز کنید.

توجه داشته باشید که فایل htaccess یک فایل مخفی می باشد و برای دیدن آن در ابتدای ورود به file manager می بایست در کادر باز شده گزینه show hidden files را نیز فعال کنید .

وارد فایل htaccess شوید و خطهایی که مربوط به تنظیمات php میباشند را حذف نمایید. این خط کدها با php_admin و یا php_flag اغاز میشوند.

در همین فایل ممکن است داشته باشید:

followSymlinks در این صورت آنرا به SymLinksIfOwnerMatch تغییر دهید.

همچنین اگر Options All در این فایل وجود داشت آنرا حذف نمایید.

اگر با این روش مشکل برطرف نشد یک درخواست پشتیبانی ارسال نمایید.

کل این کارارو کردم ولی تاثیری نداشته ...

به سرور هم ی بار پیام دادم گف مشکل از سمت ما نیست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کل این کارارو کردم ولی تاثیری نداشته ...

به سرور هم ی بار پیام دادم گف مشکل از سمت ما نیست

شما این کار رو هم انجام بدید شاید درست شد:

سطح دسترسی پوشه ها را به 755 و فایل ها را 644 برگردانید و از اعمال شدن سطح دسترسی ها اطمینان حاصل کنید. به پوشه های tmp و cache بیشتر توجه کنید و سطح دسترسی این دو پوشه را هم چک کنید.

اگر با این کار هم درست نشد راه زیر را دنبال کنید

فایل .htaccess را پاک کنید یا آخرین تغییراتی را که در آن ایجاد کرده اید لغو کنید. تا به تنظیمات اولیه باز گردد.

البته اگر از فایل .htaccess پشتیبان بگیرید خوب است

البته سایت شما برای بنده خطای 500 نمیدهد!

خطای 404 میدهد

چک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساعاتی که سایت ارور میده فورا به هاست گزارش بدید تا بررسی کنن میزان مصرف منابع سایتتون چقدره.

ممکن هست منابع تخصیص داده به شما به دلیل بازدید زیاد جوابگو نیست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساعاتی که سایت ارور میده فورا به هاست گزارش بدید تا بررسی کنن میزان مصرف منابع سایتتون چقدره.

ممکن هست منابع تخصیص داده به شما به دلیل بازدید زیاد جوابگو نیست.

اما پهنای باند سایتم نا محدوده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر

مفید بود دوست عزیز

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mazzzyar
      سلام ، بنده الان میخواستم پست های مربوط به یوزر نویسندگی خودم رو داخل وبسایت مشاهده بکنم ولی بعد از کلیک با صفحه 404 رو به رو میشم !
      هیچ تغییری داخل کدنویسی وردپرس ایجاد نکردم ! افزونه hide my wp هم که نصب بود رو حتی غیر فعال و حذف کردم و بعد تست کردم اما تاثیری نداشت !
      ( در عکس ضمیمه شده بعد از کلیک روی عبارت مال من ارور 404 نمایش داده میشه ! )
      چیکار باید بکنم دقیقا ؟

• توسط kimia212asd
      با سلام من چند روزه با وردپرس کار میکنم   سایت رو باز میکنم ریداکت میشه  به سایت دیگه  خارجی هستش
      فایل وردپرس  رو پاک کردم دوباره نصب کردم باز همونه
      با هاستینگ صحبت کردم  اونم  سایت رو ریستور کرد به یک هفته پیش باز اون مشکل هست
      لطفا راهنمایی کنید  مشکل رو برطرف کنم
      ادرس  سایت  ببینید
      www.vatanfal.com
    • توسط chaishpish
      سلام بعد از مدتی سایت به صورت خود جوش دیگه پوشه ادمینی رو نمیشناسه یعنی اصلا انگار وجود نداره  دوستان لطفا راهنمایی کنند
      کارهایی که تا الان انجام شده
      فول بک آپ و ریستور
      نصب مجدد
      نصب در یک هاست دیگه
      آپدیت
      تغییر ورژن
      هیچ کدوم مشکل رو بر طرف نکرده
      آدرس : http://sarvdl.ir/wp-admin
    • توسط chaishpish
      سلام بعد از مدتی سایت به صورت خود جوش دیگه پوشه ادمینی رو نمیشناسه یعنی اصلا انگار وجود نداره  دوستان لطفا راهنمایی کنند
      کارهایی که تا الان انجام شده
      فول بک آپ و ریستور
      نصب مجدد
      نصب در یک هاست دیگه
      آپدیت
      تغییر ورژن
      هیچ کدوم مشکل رو بر طرف نکرده
      آدرس : http://sarvdl.ir/wp-admin
    • توسط ghorbanih91
      یه مدتیه که محتوای برگه نشون داده نمیشه.چه فرم باشه چه نوشته فرقی نداره هیچی رو نشون نمیده.دوستانی که میتونن کمک کنن لطفا پاسخ بدن.