رفتن به مطلب

مشکل 500Internal Server Error

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من چند وقتیه که هر چند روز ی بار با مشکل ارور

Internal Server Error

روبرو میشم و نمیدونم چی کار کنم

بعضی از نکته هایی هم ک تو سایت بوده عمل کردم اما بازم درست نشده و دوباره بعد از چند روز با همین ارور رو داد

میشه کمک کنید بگید باید چیکار کنم؟

ادرس سایتم اینه

http://riki.ir

post-7759-0-27550800-1415204577_thumb.pn

لینک به ارسال

برخی اوقات وب سایت شما load نمیشود و با خطای internal server error یا همان خطای شماره ی 500 مواجه میشود.بسیاری مواقع این خطا بعلت اشکال در تنظیمات مربوط به وب (مانند تنظیمات php) در سایت شماست.ممکن است بگویید این سایت کاملا سالم بوده و با همین تنظیمات کار میکرده است.باید توجه داشته باشید نرم افزارهای روی سرور بصورت مداوم در حال بروزرسانی میباشند،ممکن است بروزرسانی ها از نسخه ای به نسخه ی دیگر باعث انجام تغییرات اساسی در سرور شوند و این تغییرات مغایر با تنظیمات قبلی شما باشد و این امر مسبب بروز این خطا شود.

برای رفع این خطا کافیست از داخل cpanel وارد file manager شوید و فایل htaccess را باز کنید.

توجه داشته باشید که فایل htaccess یک فایل مخفی می باشد و برای دیدن آن در ابتدای ورود به file manager می بایست در کادر باز شده گزینه show hidden files را نیز فعال کنید .

وارد فایل htaccess شوید و خطهایی که مربوط به تنظیمات php میباشند را حذف نمایید. این خط کدها با php_admin و یا php_flag اغاز میشوند.

در همین فایل ممکن است داشته باشید:

followSymlinks در این صورت آنرا به SymLinksIfOwnerMatch تغییر دهید.

همچنین اگر Options All در این فایل وجود داشت آنرا حذف نمایید.

اگر با این روش مشکل برطرف نشد یک درخواست پشتیبانی ارسال نمایید.

لینک به ارسال

برخی اوقات وب سایت شما load نمیشود و با خطای internal server error یا همان خطای شماره ی 500 مواجه میشود.بسیاری مواقع این خطا بعلت اشکال در تنظیمات مربوط به وب (مانند تنظیمات php) در سایت شماست.ممکن است بگویید این سایت کاملا سالم بوده و با همین تنظیمات کار میکرده است.باید توجه داشته باشید نرم افزارهای روی سرور بصورت مداوم در حال بروزرسانی میباشند،ممکن است بروزرسانی ها از نسخه ای به نسخه ی دیگر باعث انجام تغییرات اساسی در سرور شوند و این تغییرات مغایر با تنظیمات قبلی شما باشد و این امر مسبب بروز این خطا شود.

برای رفع این خطا کافیست از داخل cpanel وارد file manager شوید و فایل htaccess را باز کنید.

توجه داشته باشید که فایل htaccess یک فایل مخفی می باشد و برای دیدن آن در ابتدای ورود به file manager می بایست در کادر باز شده گزینه show hidden files را نیز فعال کنید .

وارد فایل htaccess شوید و خطهایی که مربوط به تنظیمات php میباشند را حذف نمایید. این خط کدها با php_admin و یا php_flag اغاز میشوند.

در همین فایل ممکن است داشته باشید:

followSymlinks در این صورت آنرا به SymLinksIfOwnerMatch تغییر دهید.

همچنین اگر Options All در این فایل وجود داشت آنرا حذف نمایید.

اگر با این روش مشکل برطرف نشد یک درخواست پشتیبانی ارسال نمایید.

کل این کارارو کردم ولی تاثیری نداشته ...

به سرور هم ی بار پیام دادم گف مشکل از سمت ما نیست

لینک به ارسال

کل این کارارو کردم ولی تاثیری نداشته ...

به سرور هم ی بار پیام دادم گف مشکل از سمت ما نیست

شما این کار رو هم انجام بدید شاید درست شد:

سطح دسترسی پوشه ها را به 755 و فایل ها را 644 برگردانید و از اعمال شدن سطح دسترسی ها اطمینان حاصل کنید. به پوشه های tmp و cache بیشتر توجه کنید و سطح دسترسی این دو پوشه را هم چک کنید.

اگر با این کار هم درست نشد راه زیر را دنبال کنید

فایل .htaccess را پاک کنید یا آخرین تغییراتی را که در آن ایجاد کرده اید لغو کنید. تا به تنظیمات اولیه باز گردد.

البته اگر از فایل .htaccess پشتیبان بگیرید خوب است

البته سایت شما برای بنده خطای 500 نمیدهد!

خطای 404 میدهد

چک کنید

لینک به ارسال

ساعاتی که سایت ارور میده فورا به هاست گزارش بدید تا بررسی کنن میزان مصرف منابع سایتتون چقدره.

ممکن هست منابع تخصیص داده به شما به دلیل بازدید زیاد جوابگو نیست.

لینک به ارسال

ساعاتی که سایت ارور میده فورا به هاست گزارش بدید تا بررسی کنن میزان مصرف منابع سایتتون چقدره.

ممکن هست منابع تخصیص داده به شما به دلیل بازدید زیاد جوابگو نیست.

اما پهنای باند سایتم نا محدوده

لینک به ارسال

با تشکر

مفید بود دوست عزیز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...