رفتن به مطلب

مشکل در ورود تعداد کاراکتر نام کاربری

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

بنده جدیدا سایتی را با وردپرس راه اندازی کرده ام و برای عضویت و ورود کاربران از افزونه theme my login استفاده می کنم.

منتها یک مشکلی که دارم این است که کاربر میتواند نام کاربری خود را حتی با یک کاراکتر مثلا a انتخاب کند و رمز عبور مشکلی نیست و حداقل تعداد کاراکتر 6 تا است.

در اینترنت جستجو نیز کرده ام و تا اینجا فهمیده ام که خود وردپرس حداقل تعداد کاراکتر را برای شناسه ، 4 کاراکتر قبول میکند.اما چرا برای من اینجوری نیست و اصلا هیچ محدودیتی برای انتخاب نام کاربری وجود ندارد، نمیدانم.

ممنونم که بنده رو در حل این مشکل راهنمایی کنید تا برای انتخاب نام کاربری محدودیت تعداد کاراکتر را داشته باشم.

سپاس

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

شما بررسی کنید که برای ثبت نام از طریق فرم خود وردپرس به چه صورت هست؟ اونجا هم همین مشکل رو داره؟

لینک به ارسال

سلام.از خود پنل مدیریت هم کاربر جدید را ایجاد کردم و در اینجا هم حتی با یک کاراکتر مثلا نام کاربری : z را امتحان کردم و ثبت نام انجام شد.

نمی دونم مشکل از چی هست.ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

تمامی افزونه ها رو غیر فعال کردم و هم از خود پنل مدیریت وردپرس بصورت دستی ثبت نام کردم.هم از طریق صفحه

.../wp-signup.php (که ... آدرس سایت بنده است) ثبت نام انجام دادم و در هر دو حالت باز هم نام کاربری را با یک کاراکتر قبول میکند و اصلا روی شناسه validate یا معتبرسازی انجام نمیدهد.

میتونید کدی را به من بدهید که بصورت دستی به فرم ثبت نام اضافه کنم که معتبر

سازی نام کاربری را انجام دهد بطوری که مثلا برای نام کاربری بنویسد : حداقل تعداد کاراکتر 4 و حداکثر 20 است.

متشکرم

ویرایش شده توسط moosh
لینک به ارسال

سلام

بنظر میرسه هسته وردپرس شما مشکل پیدا کرده.

بهتره بصورت دستی وردپرس و دوباره نصب کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...