رفتن به مطلب

آپلود فایل های حجیم

RedPlus

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه وردپرسی ها از نوع پارسی !

من به تازگی میخوام ی وبسایتی برای خودم راه اندازی کنم ولی زیاد تجربه ای تو زمینه آپلود فایل ها ندارم ! که گفتم اینجا بپرسم ! به ترتیب الویت مینویسم !

1- این جور که حساب کردم روزی 1 گیگ شاید آپلود داشته باشم و اینترنتم هم در حال حاضر حجمی هست که هزینه زیادی باید بدم... ! اگه روشی دارین یا از طرح خاصی از اینترنت شرکت ها استفاده میکنید که به صرفه هست بگین ! (نامحدود بگیرم ، شبانه بگیریم شبا بزارم آپلود بشه ، و ..... )

2-فایل های با حجم بالا به فرض ی فایل 700 مگی رو چطوری آپلود کنم که وسط کار اگه قطع شد حجم نت حروم نشه و مشکلی پیش نیاد ! رسانه وردپرس رو وصل کنم به هاست دانلود بعد از خود وردپرس آپلود کنم ؟ یا نه از طریق ftp آپلود کنم ؟ یا راه بهتری ؟

3- و سوال آخر این که اصلا هاست دانلود رو به وردپرس وصل کنم ؟ یا نه ؟ عکس مطالب بهتره رو هاست میزبانی باشه یا هاست دانلود ؟

ممنون از همگی ! شرمنده اگه پیش پا افتاده هست ! من هیچ تجربه ای تو این زمینه ها ندارم ! مورد 1 فعلا از همه مهمتره .... !ممنووووون

لینک به ارسال

درود بر شما,

1) من پیشنهاد میکنم همونطور که خوده سی پنل هم توصیه کرده از نرم افزارهای FTP استفاده کنید مثلا مثله https://filezilla-project.org/ ( فایل زیلا) هرچند که خیلیا توصیه می کنند از طریق خوده سی پنل اقدام به آپلود کنید بهتره تا این نرم افزارهای ( منم حق میدم )

یه پیشنهاد : شما که میخواهید نه وقتتون حروم بشه نه هزینتون چرا فایلهاتون رو با حم مثلا 500 مگابایت یا 250 مگابایت و بصورت پارت پارت ارائه نمیدید ؟ اینم خوبه ها.

برای اینترنت هم برخی از شرکت ها ساعت رایگان دارند ... برای مثال مبین نت فکر کنم از ساعت 2 تا 8 صبح رایگان داره اونم سرویس حجمیش . ( اطلاع دقیقی ندارم ) اگه سرعت افت میکنه باید یه شرکت مناسب پیدا کنید . من خودم از شرکتی که سرویس میگیریم راضی هستم حتی شبها از ساعت 2 تا 7 که بصورت رایگان هم هست سرعت هیچ افتی نداره .

2) اصولا این نرم افزارهایی مثله فایل زیلا این قابلیت ها رو دارن ولی پیشنهاد میکنم فایلاتونو پارت پارت کنید یه گیگ رو به دو تا 500 تا یا 4 تا 250 تا تقسیم کنید.

3) اطلاع ندارم.

از نظر من که سوال خیلی هم عالی و بجا بود . بالاخره این سایتهای دانلود هر کدوم یه ایده ای دارن ^_^

لینک به ارسال

خیلی ممنون پروند ، خودم بهترین راهی که به ذهنم رسید همین شبانه بود واسه آپلود فقط امیدوارم مث دانلود منیجر بشه به فایل زیلا یا برنامه های مثل این دستور داد بعد اتمام کار خاموش کنن کامپیوتر رو !

و این که اره اگه 100% بشه تقسیم بندی و پارت بندیش کرد این کارو انجام میدم ولی کلا سوال بود برام اگه یهو نیاز شد و ی فایل نشد به قسمت کوچیک تر تبدیل کرد باید چی کار کرد.... !

در کل ممنون از وقتی که گذاشتین !

لینک به ارسال

سلام

1 -به نظره من اگه حوصلشو داری شب بزار آپ بشه و نامحدود نگیر که بلاک میکنن آیپیتو بعده ی مدت همش الکیه خودم داشتم یبار

2 - نرم افزار filzila که دوستمون معرفی کردن نرم افزار خوبیه برای اینکار و ازش استفاده کن

3- به نظره من هاسته دانلودتو جدا واسه فایل هات بزار فقط عکسو مطلبو تو خوده وردپرست آپ کن حالا اگه دوس داشتی که کارت راحت تر بشه میتونی وصلش کنی

موفق باشی داداش

شب بخیر

لینک به ارسال

درسته amirali.bk ! مرسی احتمالا همین کار رو میکنم ! ممنون از وقتی که گذاشتی ! شب شما هم بخیر :)

لینک به ارسال

سلام

یه چیزی بگم این که بزارید واسه صبح دانلود بشه یکنم به ضررتونه در مورد ساخت خاص شاید نباشه مثلا یه سایت نرم افزار این کارو کنه یکم ضرر میکنه چون تا صبح بیست تا نرم افزار اومده بعد آپ میکنی ظهرش میبینید جدیدش اومده برای خودم اینطور شده بود :lol:

من های وب دارم یه طرح فشفشه داره خوبه واسم :)

2: فایا هارو پارت پارت کنید با درصدی ریکاوری که اگه مشکلی پیش اومد کاربر ضرر نکنه با فایل زیلا هم آپ کنید اگه قطع شد دوباره اپ کنید گزینه ادامه داره

3:پیشنهاد من اینه وصل کنید به هاست دانلود که بعدا براتون مشکل حجمو ازین چیزا پیش نیاد.

موفق باشید/.

لینک به ارسال

سلام

با اینترنت ایران آپلود فایلهای حجیم خیلی مشکل و اعصاب خورد کنه

دوست عزیز پیشنهاد من اینه یه vps بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید

هزینه ماهیانه اش از 30 تومن به بالاست ولی دیگه نگرانی از بابت قطع شدن آپلود یا دانلود ندارید و با سرعت بالا میتونید فایلها رو در vps دانلود کنید و از همونجا به هرجا که خواستید اپلود کنید

یا حتی از خود vps به عنوان هاست دانلود استفاده کنید

لینک به ارسال

میشه کاری کردن که کامپیوتر شخصی تبدیل بشه به یک ftp و بعد به وسیله vps فایل رو از کامپیوتر خودمون دانلود کنیم ؟ اینطوری دیگه از حجم ما که کم نمیشه ؟ یا کم میشه ؟

لینک به ارسال
میشه کاری کردن که کامپیوتر شخصی تبدیل بشه به یک ftp و بعد به وسیله vps فایل رو از کامپیوتر خودمون دانلود کنیم ؟ اینطوری دیگه از حجم ما که کم نمیشه ؟ یا کم میشه ؟

شدن یا نشدنش رو اطلاع ندارم ، ولی خب 100% کم میشه :D

پیشنهاد منم اینکه اگه برات مقدوره از VPS استفاده کن ، تمام سایت های دانلود فیلم و نرم افزارم که من باهاشون صحبت میکنم از VPS استفاده میکنن.

دیگه لازم نیست پول هاست دانلودم بدی ، درسته که خرجش زیاد میشه ولی خب بهتره نسبت به هاست دانلود

در مورد بسته های اینترنتی هم من از آسیاتک استفاده میکنم ، با اینترنت 128 و حجم ماهیانه 6 گیگابایت.

سرعت دانلودم معمولاً 300 - 400 کیلوبایت هست و تا 1 مگابایتم میرسه (البتّه تو شهر من)

شب های نیم بها و صبح از ساعت 5 تا 8 رایگان هست.

یکی چند تا از دوستانم که سایت های پرحجم داشتن از اینترنت دانشگاه ، شرکت و یا اماکن دولتی استفاده میکردن :D

درضمن اگه بتونی هاست دانلود از ایران بگیری (که البتّه قیمتش سر به فلک میکشه) اینترانت نسبت به اینترنت برات خیلی ارزون تر در میاد.

لینک به ارسال

خب اگه قراره کم بشه پس به درد نمیخوره vps !

اون دوستانتون هم که از vps میگید استفاده میکنن به خاطر اینه که خودشون آپلود نکنن به فرض از ی سایت یک فیلم رو میدوزدن میدن به vps اون دانلود کنه ! واسه من فایده نداره به درد همون سایت های فیلم و موزیک فقط میخوره ! که از رو هم کپی میکنن فیلم ها و موزیک هاشون رو

لینک به ارسال

خب اگه قراره کم بشه پس به درد نمیخوره vps !

اون دوستانتون هم که از vps میگید استفاده میکنن به خاطر اینه که خودشون آپلود نکنن به فرض از ی سایت یک فیلم رو میدوزدن میدن به vps اون دانلود کنه ! واسه من فایده نداره به درد همون سایت های فیلم و موزیک فقط میخوره ! که از رو هم کپی میکنن فیلم ها و موزیک هاشون رو

وقتی با vps کار میکنید ترافیک اینترنت شما مصرف نمیشه و روی سرعت اینترنت شما هم هیچ تاثیری نداره.

نمیدونم اطلاعات شما چقدره، اگه در مورد vps اطلاعاتی ندارید بهتره نحوه کار با vps رو سرچ کنید.

شما هر فیلمی یا آهنگی روی هارد کامپیوتر ( چه از طریق دانلود یا کپی از dvd و هارد) ذخیره کردید به احتمال خیلی قوی توی سایتها هم برای دانلود وجود داره

حالا یه سوال: اگه اون فایلی که توی کامپیوترتون دارید رو از سایتی توی vps دانلود و بعد آپلود کنید چه فرقی داره با اینکه فایلهای خودتون رو مستقیما از هارد آپلود کنید؟

به نظرم با این سرعت اینترنت و بدون vps راه به جای نمی برید

مگر اینکه به اینترنت سازمان دولتی یا جایی که فوق پرسرعت هست دسترسی داشته باشید

از من گفتن بود

لینک به ارسال

سلام

شدنش که میشه با یک نرم افزاری من یادم نمیاد اسمش چی بود برای خیلی وقت پیشه من خودم به یه vps برای چند روز احتیاج داشتم میخواستم این کارو کنم ولی بیخیال شدم ای پی اختصاصی میخواست فکر کنم اینطور که یادمه باید 24 ساعت هم به اینترنت وصل باشید که مسئله سرعت ، پهنای باند و .... خود سیستم بدبخت :)) هم هست!!!

موفق باشید/.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...