رفتن به مطلب

تغییر عنوان سایت

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک عنوان برای سایتم گذاشتم ولی به نظرم خیلی عمومیه.... می خوام اسم سایتمم کنارش بزارم

به عنوان مثال اگر الان عنوان سایت الان free download باشه ولی بخوام تغییرش بدم به lexom | free download آیا در این صورت برای سئوی سایت و اون نقشه سایتی که ساختم مشکلی پیش می یاد؟

لینک به ارسال

سلام ! نه مشکلی پیش نمیاد واسه هیچ جا اتفاقا واسه سئو بهتر هم هست !

ممنون دوست عزیز من این کارو کردم اسم سایت بالای سایت عوض شده ولی تو نتایج که سرچ می کنم... چیزی عوض نشده مثل سایق می یاد...باید چی کار کنم که تو نتایج گوگل هم اسم جدید بیاد؟

سوال دومم در مورد گوگل وب مستره موقع ثبت سایت از ما اسم سایت را می پرسه... باید برم اونجا هم اسم سایت را عوض کنم؟

و سوال اخر: اسم سایت را بالای سایت با فونت بزرگ نشون می ده چطور می تونم اندازه اش را خودم تنظیم کنم؟

لینک به ارسال

تغییر عنوان سایت تاثیر در سئو سایت دارد ولی با تغییری که نوشتید تاثیر منفی ندارد ( و شاید تاثیر مثبت هم داشته باشد)

اینکه چرا توی نتایج عنوان عوض نشده به این دلیله که سایتتون دوباره باید ایندکس بشه که نیاز به زمان داره (یا باید از طریق گوگل وبمستر تولز دستور ایندکس سریع بدید)

درمورد گوگل وبمستر تولز هیچ جای این ابزار عنوان سایت پرسیده نمیشود و فقط آدرس سایت دریافت میشود پس نیازی به تغییراتی در این ابزار نیست

شما میتونید با کمک دستورات css انرا به سایز مورد نظر خودتون تغییر دهید (برای راهنمایی بیشتر آدرس سایت رو قرار دهید)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...