• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
علی زینلی

تأثیر منفی این کد در سئو؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و عرض خسته نباشید.

برای index سایت میخوام تایتل سایت h1 باشه و برای single میخوام که h1 عنوان پست ها باشه.

برعکس دوستان دیگه که برای اینکار محتویات header رو توی index میذارن من اومدم و از یه کد جی کوئیری استفاده کردم برای تغییر تگ اچ تی ام ال

کد این هست:

<script>
$( "#title1" ).replaceWith( '<h1 id="title1" class="blink_me">دانلود انیمیشن , والپیپر , کتاب , برنامه ها و بازی های اندروید و کامپیوتر با لینک مستقیم</h1>' );
</script>

میخوام بدونم که کار میکنه؟

یعنی اینکه گوگل این تگ h2 رو با جایگزین شده اش یعنی h1 میشناسه؟

آخه چند تا سایت که چک کردم این کار رو نمیکردن.

خیلی ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونم ربطش رو بپرسم؟

این کد کار میکنه و <h2> رو تبدیل به <h1> میکنه!

میخوام ببینم ربات ها هم موقع جستجو کردنشون با این کد میبینن یا نه!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر توی سورس تغییر کرده بله میبینن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر توی سورس تغییر کرده بله میبینن

آره inspect element که میزنم تغییر کرده.

مشکلم اینجاست که برخی سایت های مثل seositecheckup.com میگن که h1 نداره indexت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گوگل و بیشتر ربات ها فایل های کد های جاوا اسکریپت رو نمیخونن پس این روش کار نمی کنه (میتونید توی گوگل وبمستر بخش fetch سایت را فچ کنید و نتیجه رو ببینید)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول باید این بدونید که Java Script یک زبان تحت Client ویا همان مرورگر هست و اگر شما هر برنامه یا... با این زبان بنویسید تحت مرورگر شما اجرا میشود اما اگر یک روبات بررسی کنید چه ؟

فکر کنم پاسخ خودتون از خط اول من گرفته باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alimelody
      درود به همگی دوستان 
      وقت بخیر 
      یه چندتا سوال داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنید 
      من داشتم قسمت سئو انجمنو مرور میکردم که یدفه یادم اومده بود که قبلا سایتمو ثبت کردم و بدون هیچ هدفی یه سری بهش زدم
      سوال اول
      یک پیامی دریافت کردم و چون شنیدم بود از اساتید همین انجمن که گوگل وبمستر نقش مهمی در سئوی سایت داره خواستم کمی از جزئیات این پیام بدونم و اینکه چه کاری باید انجام بدم
      البته به کمک برنامه ترجمه کمی متوجه مطلب شدم ولی خواستم کامل بدونم که این پیامها چه مفهومی دارن؟ 

سوال دوم
      و سوال بعدی اینکه
      من زمانی که بعنوان مثال در یک نوشته جدید عنوان و متن نوشته‌رو مینویسم و میام پایین که مربوط به قسمت فیلدهای سئو هستش
      میبینم که عنوان و نوشته هایی که تایپ کرده بودم بصورت کم رنگ توی فیلدها سئو نوشته شده
      بصورت تصویر زیر

حالا میخواستم بدونم اگه من توی این فیلدها چیزی تایپ نکنم این مواردی که کم رنگ هستش آیا ثبت سئو میشه یا نه حتما باید تایپ کنم؟ 
      سوال سوم
      و یک سوال دیگه من موضوع سایتم تنظیم و آهنگسازی هستش و تعداد پستهای آهنگ بیکلام من بیشتر از دیگر موضوعات هستش
      حالا من برای ثبت سئوی هر نوشته بیشتر از 50-60 کلمه هستش که در نوت گوشی قبلا آماده کرده بودم و دارم و کپی میکنم و داخل فیلد کلمات کلیدی پِیست میکنم 
      میخواستم بدونم آیا این کار به سئوی سایتم ضربه میزنه یا نه بعضا مفیدم هستش؟ 
      سوال چهارم
      و یک نکته دیگه اینکه من با توجه به موضوع سایتم کلمات کلیدی رو تایپ میکنم و در تمامه نوشته ها اینارو کپی میکنم مثلا 
      اجرای زنده، اهنگ بیکلام، پلی بک، خواننده سلفژ، تنظیم، آهنگسازی، نوازنده، کیبورد، سمپل، و کلمات مشابه اینا
      حالا میخواستم بدونم که آیا تایپ کلمات کلیدی مربوط به همون پست با تعداد کمتر به سئوی سایت کمک میکنه یا نه کلمات کلیدی با همه محتوای موضوع مجموع سایتم بهتره
      مثلا برای آهنگ بیکلام که میذارم بنویسم 
      آهنگ بیکلام پلی بک بیت؟ 
      یا نه مثه همیشه کل کلمات رو کپی کنم؟ 
      شرمنده مثه همیشه طرح سوالاتم يه تومار شد و همیشه نیتم اینه که سوالمو کامل بنویسم تا اساتید راحتر و بهتر راهنماییم کنن
      سپاس از لطفتون که خدایی شما نبودین معلوم نبود امثال من مبتدی در دنیای مجازی و طراحی سایت چه بلایی سرمون میومد
      بینهایت سپاسگذارم از وقتی که میذارید و راهنمایی میکنید
    • توسط kamran.azarniya@yahoo.com
      سلام به خدمت دوستان
      بنده یک سایت معمولی دارم ، و در قیمت ساب دامینش یک فروشگاه زدم ، حالا میخام این فروشگاهو ببرم بالا ، سوالم اینه اگه به تنهایی فروشگاهو بزنم در یک دامین دیگه بهتره یا تفاوتی نداره
      قالبمم صحیفه است

• توسط viptourz
      سلام وقت بخیر 
      حتما دیدین بعضی از سایتهارو که اسمشونو میزنید 
      گوگل منو شونو زیره سایت تو چهر یا شیش خط ابی به صورت خط به خط نمایش میده 
      اگر کسی از دوستان میدونه چطور باید این کارو انجام داد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 
      اینم سایتمه :
      وی آی پی تور
      با تشکر از همه دوستان 
      خواهشن اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید ممنون
    • توسط nimahz76
      سلام دوستان،
      من الان قالب انفولد(Enfold) رو دارم رو سایتم و بالای هر پستی فقط یک تاریخ نشون میده که خب تاریخ انتشار مطالب هستش.
      من میخواستم کنارش یک متن اضافه کنم تحت عنوان «آخرین آپدیت :» 
      میخواستم ببینم برای اینکار کدی چیزی هست یا نه؟ اصلا کجا رو باید دستکاری کنیم؟ 

• توسط shayan201680
      سلام دوستان
      بنده یک سایت وردپرسی دارم که حدود دو سالی از ساختش میگذره...
      تا کنون حدود 50 نوشته (پست) در اون ارائه شده.

الان بعد از دو سال میخوایم تغییراتی بسیار کلی بر روی سایت و همچنین دسته بندی ها انجام بدیم که به پست های قبلی نیازی نیست!
      چه راهی هست برای پاک کردنشون یا از بین بردنشون از گوگل که تاثیری بر روی سئو سایت نزاره؟
      چه پیشنهادی دارید؟
      با تشکر