رفتن به مطلب

شخصی سازی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من میخوام وردپرس رو شخی سازی کنم و یه سری کارارو انجام دادم حالا رسیدم به بخش بروز رسانی

برای بروز رسانی وردپرس فایل آپدیت وردپرس میره از یه ادرس خاص به دنبال جدید ترین سخه میگرده اگه بود آپدیت میشه حالا سوال اینجاست که چطور میتونیم آدرس رو تغییر بدیم یعنی اینکه از روی سرور خودمون جدید ترین آپدیت رو دریافت کنه ممنون از دوستان

لینک به ارسال

دوست عزیز باید کاملا مستندات وردپرس رو از کدکس وردپرس روی خود سایت وردپرس مطالعه کنید.

در ضمن اگه تغییراتی که دارین ایجاد میکنید تغییرات ظاهریه که هیچ ولی اگه بنیادیه خیلی حواستون رو جمع کنید که باگ توی وردپرس امن ایجاد نکنید چون خود وردپرس سیستم امنیه از لحاظ کدینگ و اینطور تغییرات خیلی میتونه خطراناک باشه در ضمن شما حتما برای کاری که میکنید دلیل قانع کننده ای داشته باشین با توجه به اینکه الان همه کارفرمایان طراحی سایت وردپرس رو کاملا قبول دارن به عنوان یک سی ام اس قدرتمند سورس باز تحت وب مثل لینوکس که سورس باز تحت ویندوزه بهش احترام میگذارند

در هر حال نظر شخصیم اینکه دانشتون رو زیاد کنید

یاعلی

لینک به ارسال

دوست عزیز باید کاملا مستندات وردپرس رو از کدکس وردپرس روی خود سایت وردپرس مطالعه کنید.

در ضمن اگه تغییراتی که دارین ایجاد میکنید تغییرات ظاهریه که هیچ ولی اگه بنیادیه خیلی حواستون رو جمع کنید که باگ توی وردپرس امن ایجاد نکنید چون خود وردپرس سیستم امنیه از لحاظ کدینگ و اینطور تغییرات خیلی میتونه خطراناک باشه در ضمن شما حتما برای کاری که میکنید دلیل قانع کننده ای داشته باشین با توجه به اینکه الان همه کارفرمایان طراحی سایت وردپرس رو کاملا قبول دارن به عنوان یک سی ام اس قدرتمند سورس باز تحت وب مثل لینوکس که سورس باز تحت ویندوزه بهش احترام میگذارند

در هر حال نظر شخصیم اینکه دانشتون رو زیاد کنید

یاعلی

سلام دوست عزیز ممنون از نظرتون تغییراتی که در وردپرس میخوام بدم بیشتر ظاهری و تعدادی از اونها در هسته وردپرس هستن و از لحاظ امنیتی مشکلی ایجاد نمیکتن و تنها به این دلیل نیاز به یک مرجع برای دریافت آپدیت از روی سرور خودم دارم اینه که اون تغییرات از بین نرن و یه سری مسائل و بقیه قسمت ها هیچ فرقی با وردپرس نمیکند از لحاظ بحث کپی رایت هم قصد ندارم که کپی رایتو جذف کنم و سیستمو به اسم خودم بزنم و دلیل این که در اینجا مطرح کردم این بود که ببینم دوستان قبلاً این کار وانجام دادرن یا نه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...