رفتن به مطلب

پله شدن کلمات فارسی

پست های پیشنهاد شده

در مرورگر کروم و اپرا واژه هایی که به عنوان کلمات کلیدی تعریف شدند به صورت بالا پایین افتاده نمایش داده می شوند

قبلا این طور نبود و صحیح نشان داده می شدند

کسی با این موضوع برخورد داشته؟

نمونه تصویر پیوست شده رو ملاحظه کنید

post-5563-0-20375800-1415375445_thumb.jp

post-5563-0-85426800-1415375450_thumb.jp

لینک به ارسال

فعلا رو لوکال دارم تست می کنم

تو مرورگرهای دیگه مشکل نداره و اگر واژگان انگلیسی نوشته بشه هم صحیح نشان می ده فقط رو واژگان فارسی در کروم مشکل هست

لینک به ارسال

بعضی اوقات ممکنه مرورگر مشکل داشته باشه. به نظرم کارتو ادامه بده زمانی که کامل شد با چند تا مرورگر تست کن. اگه بازم مشکل داشته باشه با css درست میشه.

لینک به ارسال

کروم مشکل داره. نمیدونم چرا از آپدیت 38 به بعد این مشکل پیش اومده. اشکال از طراحی شما نیست. برای رفع این مشکل میتونید برید داخل chrome://flags و directwrite رو پیدا کنید و فعالش کنید که البته از کیفیت فونت ها خیلی خیلی کم میکنه و عوضش این مشکل رو برطرف میکنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

ممنون... ولی فکر می کنم یه استاندارد سازی در کدها باید انجام بشه

چون وقتی از تم استاندارد وردپرس استفاده می کنم این مشکل وجود نداره

لینک به ارسال

اگه میخواید مشکل رو اصلاح کنید باید یه نمونه ببینم. صدرصد مشکل از توابع وردپرس نیست تو html و css یه جا مشکل داره. بازم میگم احتمال داره کروم مشکل داشته باشه قالب رو آپلود کن با کروم خودم چک کنم.

لینک به ارسال

حرف های هر 2 دوستان صحیح است و شما باید تست کنید

1- ببینید اگر با کروم نسخه 38 به بالا هستید و سایت های فارسی دیگر هم به درستی نمایش داده نمیشوند از همین راه که گفتند استفاده کنید و فقط در اخر حتما Relunch بزنید

2-اگر فقط در همین یک نقطه مشکل دارید به width . margin , padding احتیاج دارید اما باز باید دید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...