عمارگراف

پنل مدیریت شخصی در وردپرس(جدای از پنل اصلی وردپرس wp-amin)

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

وقتتون بخیر

یه سوالی که قبلا نوع دیگریش برام مطرح بود و الآن به یه نیاز جدید برخورد کردم.

میخوام یه صفحه ایجاد کنم مثلا به این آدرس :

www.mysite.com/admin.php

یا هرچیز دیگه ای!

بعد داخلش هر بخش از پنل مدیریت رو که خواستم قرار بدم.مثلا فقط بخش "نوشته ها" رو بذارم و "رسانه ها" و "دیدگاه ها".بقیه قسمتها اصلاً نباشه.

حالا هدف از این کار چیه :

1-جلوگیری از سردرگمی یا احیاناً گند زدن مشتری توی سایت خودش!

2-شخصی سازی مدیریت برای راحتی و شیک شدن کار.

یه جورایی میخوام وقتی سایت رو به مشتری تحویل میدم اصن معلوم نباشه وردپرسه.نه اینکه بخوام بپیچونما.اما خودتون بهتر میدونید اگر بهترین طراحی رو هم انجام بدین اما مشتری ارزش ار رو نفهمه و ببینه وردپرسه شروع میکنه به گفتن این جملات : "وردپرس که رایگانه...کار رو راحت کردین...چیز سختی نیست...همش که آماده است..."

امیدوارم خوب توضیح داده باشم.

ممنون

*ای کاش میشد مِنشِن زد*

یا علی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساختن ادمین شخصی راه داره ولی راهش اینه که با استفاده از قالب برگه بخشی که می خواهید را بسازید و با یک اکشن ورود به wp-admin را محدود کنید یا لغوش کنید این نمونه اکشنه مورد نیازه

function restrict_admin_with_redirect() {
if ( ! current_user_can( 'manage_options' ) && ( ! defined( 'DOING_AJAX' ) || ! DOING_AJAX ) ) {
wp_redirect( site_url('/admin') );
exit;
}
}
add_action( 'admin_init', 'restrict_admin_with_redirect', 1 );

البته لازمه مشتری بدونه که طراحی سایت ربطی به ادمین نداره و ساخت ادمین خودش یک پروژه جداست که به مراتب از طراحی سایت گرون تره

بعید می دونم با کمتر از دو میلیون تومن کسی حاضر بشه بخش ادمین جداگانه بسازه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساختن ادمین شخصی راه داره ولی راهش اینه که با استفاده از قالب برگه بخشی که می خواهید را بسازید و با یک اکشن ورود به wp-admin را محدود کنید یا لغوش کنید این نمونه اکشنه مورد نیازه

function restrict_admin_with_redirect() {
if ( ! current_user_can( 'manage_options' ) && ( ! defined( 'DOING_AJAX' ) || ! DOING_AJAX ) ) {
wp_redirect( site_url('/admin') );
exit;
}
}
add_action( 'admin_init', 'restrict_admin_with_redirect', 1 );

ممنون

پس با این کد ورود به پنل پیشفرض رو محدود میکنم و بعدش یه برگه با قالب دلخواه ایجاد میکنم و اسمش رو میذارم مدیریت.ممنون متوجه شدم

میشه بی زحمت یه رفرنس بدین که از کجا میتونم توابع و کدهای مورد نیاز برای صفحه مدیریت رو پیدا کنم؟مثلا چجوری مدیریت دیدگاه ها رو توی برگه دلخواه خودم فراخوانی کنم؟

بازم هزاربار ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فقط در مورد اون تیکه ای که گفتید وردپرس که رایگانه کاری نداره ساختش یه آه دردناک بکشم!

دقیقاً هر مشتری من بهش کار رو تحویل میدم اصرار داره بگه با نرم افزار کار کردی و نمیدونم کارت آسون بوده و فلان و فلان!

هی امان از دل غافل :(

واقعاً اینا چرا اینجورین؟

بهترین قالبم بهشون تحویل بدی از روی غفلتشون میخوان کارت رو بی اهمیّت کنن :|

راه خوبی رو پیشنهاد کردین ها!

کافیه یه پنل جداگانه براشون بسازیم :D

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

معتبرترین منبع توابع وردپرس

http://codex.wordpress.org/Category:Functions

یک قالب برگه می سازید به عنوان مدیریت برای تمام بخش های ادمین هم همینطور باید قالبهای جدا بسازید و در نهایتا برگه های داخل بخش ادمین را به عنوان فرزند ادمین منتشر می کنید ...

کار فوق العاده زمانبر و سختیه و همونطور که گفتم از طراحی خود قالب گرون تره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!
    • توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir