رفتن به مطلب

پنل مدیریت شخصی در وردپرس(جدای از پنل اصلی وردپرس wp-amin)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقتتون بخیر

یه سوالی که قبلا نوع دیگریش برام مطرح بود و الآن به یه نیاز جدید برخورد کردم.

میخوام یه صفحه ایجاد کنم مثلا به این آدرس :

www.mysite.com/admin.php

یا هرچیز دیگه ای!

بعد داخلش هر بخش از پنل مدیریت رو که خواستم قرار بدم.مثلا فقط بخش "نوشته ها" رو بذارم و "رسانه ها" و "دیدگاه ها".بقیه قسمتها اصلاً نباشه.

حالا هدف از این کار چیه :

1-جلوگیری از سردرگمی یا احیاناً گند زدن مشتری توی سایت خودش!

2-شخصی سازی مدیریت برای راحتی و شیک شدن کار.

یه جورایی میخوام وقتی سایت رو به مشتری تحویل میدم اصن معلوم نباشه وردپرسه.نه اینکه بخوام بپیچونما.اما خودتون بهتر میدونید اگر بهترین طراحی رو هم انجام بدین اما مشتری ارزش ار رو نفهمه و ببینه وردپرسه شروع میکنه به گفتن این جملات : "وردپرس که رایگانه...کار رو راحت کردین...چیز سختی نیست...همش که آماده است..."

امیدوارم خوب توضیح داده باشم.

ممنون

*ای کاش میشد مِنشِن زد*

یا علی

لینک به ارسال

ساختن ادمین شخصی راه داره ولی راهش اینه که با استفاده از قالب برگه بخشی که می خواهید را بسازید و با یک اکشن ورود به wp-admin را محدود کنید یا لغوش کنید این نمونه اکشنه مورد نیازه

function restrict_admin_with_redirect() {
if ( ! current_user_can( 'manage_options' ) && ( ! defined( 'DOING_AJAX' ) || ! DOING_AJAX ) ) {
wp_redirect( site_url('/admin') );
exit;
}
}
add_action( 'admin_init', 'restrict_admin_with_redirect', 1 );

البته لازمه مشتری بدونه که طراحی سایت ربطی به ادمین نداره و ساخت ادمین خودش یک پروژه جداست که به مراتب از طراحی سایت گرون تره

بعید می دونم با کمتر از دو میلیون تومن کسی حاضر بشه بخش ادمین جداگانه بسازه

لینک به ارسال

ساختن ادمین شخصی راه داره ولی راهش اینه که با استفاده از قالب برگه بخشی که می خواهید را بسازید و با یک اکشن ورود به wp-admin را محدود کنید یا لغوش کنید این نمونه اکشنه مورد نیازه

function restrict_admin_with_redirect() {
if ( ! current_user_can( 'manage_options' ) && ( ! defined( 'DOING_AJAX' ) || ! DOING_AJAX ) ) {
wp_redirect( site_url('/admin') );
exit;
}
}
add_action( 'admin_init', 'restrict_admin_with_redirect', 1 );

ممنون

پس با این کد ورود به پنل پیشفرض رو محدود میکنم و بعدش یه برگه با قالب دلخواه ایجاد میکنم و اسمش رو میذارم مدیریت.ممنون متوجه شدم

میشه بی زحمت یه رفرنس بدین که از کجا میتونم توابع و کدهای مورد نیاز برای صفحه مدیریت رو پیدا کنم؟مثلا چجوری مدیریت دیدگاه ها رو توی برگه دلخواه خودم فراخوانی کنم؟

بازم هزاربار ممنون

لینک به ارسال

من فقط در مورد اون تیکه ای که گفتید وردپرس که رایگانه کاری نداره ساختش یه آه دردناک بکشم!

دقیقاً هر مشتری من بهش کار رو تحویل میدم اصرار داره بگه با نرم افزار کار کردی و نمیدونم کارت آسون بوده و فلان و فلان!

هی امان از دل غافل :(

واقعاً اینا چرا اینجورین؟

بهترین قالبم بهشون تحویل بدی از روی غفلتشون میخوان کارت رو بی اهمیّت کنن :|

راه خوبی رو پیشنهاد کردین ها!

کافیه یه پنل جداگانه براشون بسازیم :D

لینک به ارسال

معتبرترین منبع توابع وردپرس

http://codex.wordpress.org/Category:Functions

یک قالب برگه می سازید به عنوان مدیریت برای تمام بخش های ادمین هم همینطور باید قالبهای جدا بسازید و در نهایتا برگه های داخل بخش ادمین را به عنوان فرزند ادمین منتشر می کنید ...

کار فوق العاده زمانبر و سختیه و همونطور که گفتم از طراحی خود قالب گرون تره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...